«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. 150 Personelin Kovulduğu Bildirildiğine Göre Santigrat için Taze Darbe, Ancak CEL %19 Arttı

150 Personelin Kovulduğu Bildirildiğine Göre Santigrat için Taze Darbe, Ancak CEL %19 Arttı

adobestock-fernando-1-1.jpg
Kaynak: AdobeStock / Fernando

Başka bir kripto borç veren, görünüşe göre, zaten sorunlu olduğunu iddia eden raporlarla kayaları vurdu. Santigrat Ağı (CEL) 150 çalışanını işten çıkardı.

İsrail medya kuruluşu Calcalist’e göre, Celsius daha önce “finansal sorunlarının ortasında şirkette organizasyonel değişiklikler yapmak için yeniden yapılandırma danışmanları ve avukatlar tuttu.”

Medya kuruluşu, işten çıkarılan personelin bir kısmının İsrail merkezli olduğunu da ekledi.

Gelişme, şirketin “aşırı piyasa koşulları” nedeniyle para çekme işlemlerini duraklattığını açıklamasından neredeyse bir ay sonra geldi ve bazıları şirketin ödeme gücü konusunda endişeliydi. Firmanın gerçekten işten çıkarma yaptığı doğruysa, şirketin yaklaşık dörtte biriyle yollarını ayırdığı anlamına gelir.

Cryptonews.com yorum için Celsius ile temasa geçti ve bilgilendirildi,

Firma, şu anda aldığı “birçok soruyu yanıtlamak için çalışıyordu”.

Kripto alanında ayı piyasası kaynaklı bir domino etkisinden korkanlar, Singapur merkezli ticaret platformunun kasa – bugün para yatırma ve çekme işlemlerini duraklatan – kısmen kendi hastalıklarını “Celsius ağının para çekme işlemlerini duraklatmasına” bağladı.

2017 yılında kurulan Celsius, 2021’e damgasını vurdu ve yaklaşık 3 milyar ABD doları değerinde bir piyasa değerlemesiyle 750 milyon ABD doları değerinde fon aldı. Web sitesine göre, Celsius, bu yıl Mayıs ayı itibarıyla 11,8 milyar ABD doları değerinde varlık kontrolü altında olmak üzere 8,2 milyar ABD doları değerinde kredi işledi.

Ancak toplu para çekme baskıları şirkete acımasız bir zarar verdi. Firma, “varlıkları korumak ve korumak ve elimizdeki seçenekleri keşfetmek için önemli adımlar attığını” belirtti.

Celsius’un “seçenekleri”, “diğer yolların yanı sıra, stratejik işlemleri sürdürmenin yanı sıra borçlarımızı yeniden yapılandırmayı” da içeriyor.

Şu uyarıda bulundu:

“Bu kapsamlı keşifler karmaşık ve zaman alıyor, ancak topluluğun, ekiplerimizin birçok farklı disiplinden uzmanlarla çalıştığını bilmesini istiyoruz.”

Şirket ayrıca “topluluk ve müşterilerle olan ilişkisinin” “Celsius’taki tüm ekip üyeleri için bir gurur kaynağı” olduğunu ve “uygun olduğunda müşterilerimizle bilgi paylaşmaya devam edeceğini” belirtti.

Celsius ayrıca “likiditeyi ve operasyonları stabilize etmek” için “olabildiğince hızlı çalıştığını” belirtti.

Bu arada, CoinGecko verilerine göre, piyasa değeri başına 102. kripto para olan CEL, son 24 saat içinde %19,1 artışla ve yazının yazıldığı sırada (10:21 UTC) yaklaşık 0,89 USD fiyatla işlem görüyor. Bu yüzde, ilk 100 madeni paranın çoğunluğu tarafından görülenden önemli ölçüde daha yüksektir. CEL bir haftada %12’den fazla ve bir ayda %10’dan fazla artarken, bir yılda %87 düştü.

Kripto odaklı yatırım firmasının kurucusu olan bir şirket hissedarı, Haziran ayı sonlarında kripto paranın yükseldiğini gördü. Geleceğe Bnk Simon Dixon, bir kurtarma planı önerdi ve Celsius, merkezi olmayan finans (DeFi) platformuna 10 milyon ABD doları tutarında bir ödeme yaptı. Birleştirmek (COMP).

CEL 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: coingecko.com

____

Daha fazla bilgi edin:
– Santigrat Seçeneği
– Celsius’ Konumları Artık Daha Sağlıklı, Three Arrows Capital ‘Bulaşma Kurbanı’ Oldu – Nansen

– Celsius Hissedarı Kurtarma Planı Önerdikçe CEL Token Yükseliyor, Celsius Bileşik Ödüyor
– Celsius’un Açık Piyasada Stake Edilen Ethereum’u Satması için Yeterli Likidite Yok – Analist

– Santigrat’ın Yatırımcılardan Kurtarma Parası Alma ihtimalinin Düşük Olduğu Bildirildi
– Celsius’un Citigroup’tan Tavsiye Aldığı Bildirildi, CEO Mashinsky ‘Sabır’ ve ‘Destek’ Çağrısında Bulundu

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *