«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. 2022 için 3 Meme Token Satın Alınmalı: Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Parody Coin (PARO)

2022 için 3 Meme Token Satın Alınmalı: Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Parody Coin (PARO)

meme-tokens.jpeg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Tanıtım

Meme belirteçleri, örneğin Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB)ve Parodi Parası (PARO) kripto topluluğu arasında çok fazla ilgi yaratıyor.

Bu üç jetonun potansiyelini ve bu jetonlara yatırım yaparak güzel getiriler elde edip edemeyeceğinizi tartışalım.

Dogecoin

Dogecoin bir madeni parayı destekleyen güçlü toplulukların trendini başlatan orijinal öncü meme tokenidir. Elon Musk gibi isimlerden güçlü bir ünlü desteği aldıktan sonra, KÖPEK bugüne kadar görülmemiş bir fiyat artışına tanık oldu. Sadece başka bir meme simgesi olan Shiba Inu, belki de bu kadar kısa bir sürede aynı büyümeyi talep edebilirdi.

Meme jetonları, topluluğun gücünden yararlanma eğilimindedir ve kripto para birimi dünyasında ayrı bir yatırım alanı yaratmıştır. DOGE tokeni şu anda 0.13 dolardan işlem görüyor ve en önemli meme tokeni olduğu için eklenebilir. Yaygın bir şekilde benimsendi ve birçok platformda bir ödeme yöntemi olarak kabul edildi.

Shiba Inu

Shiba Inu DOGE’nin izinden gitmiş ancak kendine ayrı bir kimlik oluşturmuştur. bu SHIB token bugüne kadar %46944580,1 oranında akıllara durgunluk veren getiriler sağladı ve daha fazla büyümeye hazırlanıyor. Şu anda 0.00002647 dolardan el değiştiriyor ve düşük fiyatı göz önüne alındığında, perakende oyuncular tarafından bile büyük hacimler satın alınabiliyor.

Shiba Inu, bu token için güçlü bir fayda ve benimseme sağlayan bir metaverse imparatorluğu başlatma planlarını açıkladı.

Parodi Parası

bu PARO belirteç şu anda ön satış aşama ve bunu satın alabilirsiniz bağlantı. bu Parodi Parası daha büyük yardımcı programları tanıttı ve pasif bir gelir elde etme yeteneği sağlar. Ayrıca bir NFT pazarına ve bir meta veri deposuna ev sahipliği yapacak.

Madeni para, zincirler arası uyumluluğa sahip olduğu ve tokenleri diğer blok zinciri ağlarına aktarmak için kullanılabileceği için büyümeye hazır. Zincirler arası destek, geliştirici topluluğu tarafından talep edilen, giderek daha kullanışlı bir özelliktir. Bir geliştirici, yeni bir proje için belirteçleri ve dApp’leri dağıtırken, diğer blok zinciri ağlarındaki tesisleri kullanmak isteyebilir. Şu anda süreç zordur ve her zincirde ayrı dağıtım gerektirir. Ancak, zincirler arası aktarım için yerleşik bir mekanizmaya sahip olduğundan, PARO ağının kullanılması bu ihtiyacı ortadan kaldırabilir. Kripto para, BEP-20, Binance Akıllı Zinciri üzerine inşa edildiği için popüler merkezi olmayan borsa PancakeSwap’ta listelenecek.

Parody Coin, kullanıcıların popüler NFT’lerin parodi sürümleri aracılığıyla NFT’leri basmasına da olanak tanıyacak. Orijinal sahibi, orijinal sürümü yakmaya karar vererek bu NFT’ler üzerinde hak talebinde bulunabilir. Ayrıca, PARO tokeni, tüm kullanıcı cüzdanlarına işlemlerden elde edilen gelir payının %5’ini sağlayarak pasif bir gelir de oluşturacaktır.

Gördüğümüz gibi, Parody Coin, güçlü kullanım durumları sağlayarak meme token kavramını daha da ileriye taşıdı. Tarafından desteklenen bir meme belirteci kripto para güçlü fayda ile birlikte topluluk, potansiyel olarak güçlü bir yatırım olabilir. Faydanın benimsenmesi ve daha fazla kişinin jeton satın almasıyla PARO, 2022’de patlayabilir. Yeni bir yatırım fırsatı arıyorsanız bu düşünülebilir.

bu Parodi Parası NFT’ler ve metaverse alanı şeklinde büyük gelir fırsatlarını hedefleyecek, çünkü bu ikisi kripto para birimi evreninde tomurcuklanan sektörler.

Yukarıda tartışılan üç tokenin de 2022’ye kadar güçlü beklentileri var. Üçünün de güçlü topluluk desteği var ve PARO, yatırımcıların ilgisini çekiyor gibi görünüyor. Bu tür küçük kapaklı madeni paraları erken dönemde yakalamak ön satış aşaması, zaman içinde daha fazla getiri sağlayabilir.

PARO madeni para hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantılara tıklayın. Tokenin ilerlemesini, ekibin düzenli güncellemeler yayınladığı Twitter ve Instagram gibi sosyal medya kanallarında da takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin:

https://presale.parodycoin.io/register

https://parodycoin.io/

https://t.me/PARODYCOIN_OFFICIAL

https://twitter.com/ParodyCoin

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *