«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. ’82 Milyon Kullanıcıya’ .blockchain NFT Etki Alanlarına Erişim Verecek Yeni Ortaklık

’82 Milyon Kullanıcıya’ .blockchain NFT Etki Alanlarına Erişim Verecek Yeni Ortaklık

adobestock-denys-rudyi-1-1.jpg
Kaynak: AdobeStock / Denys Rudyi

Etki alanı ve dijital kimlik platformu Durdurulamaz Etki Alanları büyük kripto şirketiyle işbirliği yapıyor Blockchain.com .blockchain değiştirilemez token (NFT) alan adlarını başlatmak için. Planlarına göre, 82 milyon Blockchain.com cüzdan kullanıcısı, “önümüzdeki haftalarda” cüzdanlarından ücretsiz bir .blockchain alanı alabilecek.

Blockchain.com’un Baş İşletme Sorumlusu Lane Kasselman yaptığı açıklamada, “Bir .blockchain alanıyla, kullanıcılarımız yalnızca e-posta gönderdikleri kadar kolay bir şekilde kripto gönderip alabilirler, aynı zamanda Web3’teki kimliklerine de sahip olabilirler” dedi.

“Unstoppable Domains ile ortaklığımız, ilk özel üst düzey alanı (TLD) işaret ediyor ve bize .blockchain adını Blockchain.com Cüzdanının milyonlarca kullanıcısıyla paylaşmanın benzersiz bir yolunu sunuyor” dedi.

Açıklamaya göre, kullanıcıların Durdurulamaz Etki Alanları aracılığıyla yeni .blockchain etki alanları satın almalarına ve bunları özelleştirmelerine de izin verilecek.

Durdurulamaz Alan Adları, poligon (MATIC) blok zincirinde basılmış NFT alan adları sunar ve para basma ücretlerine veya yenileme ücretlerine tabi değildir.

En son gelişme, iki şirket arasında başka bir işbirliği katmanı ekliyor. 2021’de Durdurulamaz Alan Adları, Blockchain.com cüzdan kullanıcılarının uzun, alfasayısal cüzdan adresleri yerine hatırlaması kolay alan adlarına kripto göndermesini sağladı. Geçen Mart ayında platform, kullanıcıların Blockchain.com cüzdanlarını kullanarak .x, .nft, .wallet, .coin, .bitcoin, .dao ve .888 alanlarına kripto gönderme olanağı da ekledi.

Unstoppable Domains İş Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Sandy Carter, “Blockchain.com, kullanıcılarına ücretsiz blok zincir alanları sunarak, dünya çapında milyonlarca insan için Web3’ün potansiyelini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor” dedi.

____

Daha fazla bilgi edin:
– Blockchain.com’un Halka Arzı Bu Yıl Olabilir, Indian Exchange CoinDCX Değerlemeyi İkiye Katladı
– Bitcoin Kabulünde Brezilya: Blockchain.com’un Genişlemesi, Madencilerin Vergi Muafiyeti, Emlak Firmasının BTC Seçimi

– Durdurulamaz Alan Adlarının Yeni Özelliği Ethereum, NFT Alan Adları ile Poligon Girişine İzin Veriyor
– Unstoppable Domains, ‘Web3’ün Durdurulamaz Kadınları’ Girişimi İçin 70 Şirketle Güçlerini Birleştirdi

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *