«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Alpharand Protokolü, $ARD Token Ön Satışı Canlı Olduğu için P2E Fragman Videosunu Yayınladı

Alpharand Protokolü, $ARD Token Ön Satışı Canlı Olduğu için P2E Fragman Videosunu Yayınladı

untitled-1-16504397985tvs8yxqcn.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Winnipeg, Kanada, 20 Nisan, 2022, Chainwire

Alpharand (ARD), şu anda ön satışını elinde tutan Avalanche ekosisteminde oyun protokolü kazanmak için en iyi oyun (https://alpharand.io/purchase), fragman videosunu yayınladı (https://youtu.be/smVCLwKRl9k) sonunda fırlatılmaları için ısınmak için.

Alpharand protokolü, oyuncuların bir oyun kazanmanın herhangi bir aşamasında bir kazan-kazan özelliği aracılığıyla jeton kazanmalarını sağlar. Ayrıca, kullanıcıların Metaverse’de satın alınan mülkleri ARD tokenleri ile takas etmelerini sağlar, böylece Avalanche ekosistemindeki herhangi bir zincirde satılabilirler.

Son zamanlarda dünya, dot-com döneminden (web2) çok daha yüksek olan metaverse ve web3’ün büyük bir uyarlamasına tanık oldu. Video oyunları, konsol oyunları ve mobil oyunlar çağından kaynaklanan oyun platformları, son zamanlarda oyun sektörünü yüksek performanslı bir medya haline getiren sayısız milyarlarca indirme aldı. Bu, sadece çevrimiçi oyunların uyarlanması için bir boşluk yarattı, aynı zamanda meta veri tabanında oyun oynamayı geliştirecek ve aynı zamanda oyun-kazan ve oyunların ticarileştirilmesi gibi ticaretle gelişecek protokoller, daha fazla oyuncu çekmek için oyun sektöründe yer aldı. ve bu oyunlara katıldığınız için ödüller verin.

Alpharand, yalnızca oyuncular için kazanarak oynamayı içermekle kalmayıp aynı zamanda kullanıcılara meta veri tabanında mülk edinme ve aynı zamanda diğer zincirlerde jeton alışverişi yapma erişimi sağlayan ARD jetonunu piyasaya sürerek bu fırsattan yararlanmak için konumlandı. çığ ekosistemi.

Alpharand ayrıca, yüksek kaliteli dövüş sahneleri içeren ve metaverse’lerinde ve NFT Arena’da jetonun çeşitli kullanımlarını sergileyen Play to Earn Oyunlarından (Alpha Strike) birinin fragmanını yayınladı. Alpharand, oyun metaverse’inde ve geleneksel olarak benzer girişimlerin hakim olduğu alan kazanma oyununda bir oyun değiştiricidir.

Web 3 teknolojisi, kullanıcıların Blockchain ve kripto para birimlerinin uygulanması yoluyla içerik oluşturmalarını, içeriklerini sahiplenmelerini, kontrol etmelerini ve içeriklerinden para kazanmalarını kolaylaştırdı. NFT’leri mümkün kılan şey budur ve Alpharand’ın oyun endüstrisindeki rolü budur.

Alpharand, kullanıcıya para kazanma olanağı da veren sanal oyun sistemi ile oyuncuların web2’deki yerel oyun sürümünden modern oyun yapısına geçişini sorunsuz hale getiriyor. Oyunla ilgilenmeyen genel kullanıcılar, metaverse gayrimenkul satın almaları ve Avalanche ekosistemindeki çeşitli zincirlerle jeton alışverişi için jetonun kullanılabilirliğinden yararlanabileceğinden, bu avantajlar oyuncularla sınırlı değildir.

Alpharand tokenin sanal oyun yapısı ile son zamanlarda var olan Yapay Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik kullanımlarını bir araya getiriyor.

Web3 uygulaması, oyun sistemlerinin evriminde kilit bir rol oynamıştır ve Alpharand, sanal oyunu, teknolojinin geleceğiyle ilgilenen ve diğer oyuncularla trende ayak uydurmaya istekli hem oyuncular hem de oyun oynamayanlar için ilginç bir oyun haline getirmek için bundan yararlanmaktadır. oyun oynamanın dışında onları ilgilendiren yönler.

Toplam 50 Milyon token arzı ile ARD tokenine erişilebilir ve çeşitli yollarla elde edilebilir.

Alpharand jetonları, minimum 6 AVAX ve maksimum 40 AVAX ile ön satışta satın alınabilir.

Ön satışın yanı sıra, ilk aşama airdrop tamamlandığında gelecekte daha fazla airdrop olacak. Ayrıca, tokenin dolaşımını sağlamak için token serbest bırakılmasının ilk 5 çeyreğinde tokenin %12’sinden fazlasının beyaz listeye alınması olacaktır.

Alpharand Presale 12/04/2022’de başladı ve 20/05/2022’de bitmesi planlanıyor.

Alpharand hakkında

Alpharand, oyuncuların Metaverse’de eğlenceli oyunlar oynamasını ve oyunlarda dijital mülkler, NFT’ler satın almak için kullanılabilecek oyun jetonları (ARD) kazanmalarını sağlamak için Avalanche blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir Oyun ve Metaverse oyna-kazan protokolüdür. Merkezi ve Merkezi olmayan borsalarda diğer jetonlar ve madeni paralarla takas edilir.

Daha fazla bilgi için::

Google Haritalar: https://tinyurl.com/mwmvj6za

Resmi internet sitesi: https://alpharand.io

Twitter: https://twitter.com/alpharandpro

Anlaşmazlık: https://discord.gg/3YVcstvg

Telgraf: https://t.me/Alpharandprotocol

Ön Satış Bağlantısı: https://alpharand.io/purchase

Kişiler

Kurucu

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *