«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. AMC, Kripto Kabulünü ‘Büyük Bir Ev Koşusu’ olarak adlandırıyor, ancak Madeni Para İhracının Düzenleyici Zorluklarına Karşı İhtiyatlı

AMC, Kripto Kabulünü ‘Büyük Bir Ev Koşusu’ olarak adlandırıyor, ancak Madeni Para İhracının Düzenleyici Zorluklarına Karşı İhtiyatlı

adobestock-iandewarphotography-1-1.jpg
Kaynak: AdobeStock / IanDewarPhotography

Amerikan eğlence endüstrisi devi AMC Entertainment Holdings “Halihazırda başlatılmış veya çalışmakta olan sekiz farklı NFT programına” sahip olduğunu iddia ederek kripto ve takas edilemez token (NFT) planlarını genişletti, ancak yalnızca yayınlama planlarını sürdüreceğini de sözlerine ekledi. “yasanın doğru tarafında” kalabiliyorsa, kendi başına bir kripto varlık.

Daha önce bildirildiği gibi, şirketin sinema zinciri kolu, kripto ödeme sağlayıcısı aracılığıyla dogecoin (DOGE) ve shiba inu (SHIB) ödemelerini kabul etmeye başladı. BitPay Mart ayında, diğer popüler jetonları kabul etme kararının ardından. Firma ayrıca geçici olarak kendi parasını basmayı planlıyor, ancak son kazanç çağrısında (The Motley Fool tarafından yazılmıştır), bunu ancak kurallara göre oynamasını sağlayabilirse yapacağını vurgulamaya hevesliydi.

Görüşme sırasında, firmanın Yönetim Kurulu Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Adam Aron, şirketin daha önce “kamuoyuna bu fikri merak ettiğimizi söylediğini” belirterek, kripto benimseme sürecinin “Kutsal Kase” tokenini başlatma çağrısında bulundu.

Firmanın hala ihraç “kavramını” “incelediğini” ekledi, ancak bir ihtiyat notu ile ekledi:

“Tam olarak doğru anladığımızdan emin olmak istediğimiz en büyük sorun, kripto para birimi etrafındaki düzenleyici ortamın 2022 ve 2023’te kökten değişeceğine inanmamız. Yeni düzenleyici ortamı iyi öngördüğümüz ve yasanın sağ tarafında kaldığımız kripto para birimi.”

Aron, mevcut kripto ödeme girişimlerini “büyük bir başarı” olarak nitelendirdi ve müşterilerden “muazzam bir ilgi” olduğunu ve gelecekte “daha geniş bir yelpazede” token ödeme seçeneklerinin eklenmesini “şimdi beklediğini” iddia etti.

Açıkladı:

“Bizim için büyük bir ev sahibi oldu. Kriptonun kendisi kullanımda mütevazı olsa da, kriptoyu keşfetmemizin bir sonucu olarak AMC için tanıttığımız tüm bu yeni ödeme türlerini aldığınızda, yine, toplam çevrimiçi biletlememizin üçte biri civarında ödeniyor. tüm bu çeşitli alternatif ödeme yöntemleri.”

NFT cephesinde, firma, çoğunlukla promosyon eşantiyonları şeklinde bu tür belirteçleri benimsemesinin olduğunu belirtti. Aron’un belirttiği gibi, filmler için tiyatro biletlerinin ve diğer AMC programlarının satışını teşvik etmemize yardımcı oldu:

“NFT’lerin ileriye dönük AMC için artan karlılığı nasıl sağlayabileceğini keşfetmeye devam edeceğiz.”

AMC’nin gelecekte NFT satışından para toplamaya çalışıp çalışmayacağı konusunda CEO, yakın zamanda ankete katılan müşterilerin “sağlıklı bir yüzdesinin” “bir miktar fon oluşturmak için bazı NFT’leri satmamız gerektiğini söylediğini” belirtti.

Aron sözlerini şöyle tamamladı:

“İleride ne yapacağımızı tam olarak kim bilebilir? Bazı NFT programlarını ücretsiz dağıtacağız, bazılarını da satacağız. NFT’lere olan ilgimizden AMC’ye tahakkuk edebilecek karlılık olasılıklarını nasıl en üst düzeye çıkaracağımız konusunda çok dikkatli bir şekilde araştırıyor ve çok düşünüyoruz.”

____

Daha fazla bilgi edin:
– AMC Kripto Kabul Etmeye Başladı
– AMC Eyes, Memestock Surge Arasında Kripto, Film Temalı NFT’lerin Sahibi

– Tüm Yollar Kriptoya Çıkıyor ve AMC Meme Hisse Senedi Bir Olabilir
– AMC, Bitcoin’in Yanına Ethereum, Litecoin ve BCH Ödemelerini Ekleyecek

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *