«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Amerika Müşteri Hizmetlerinin Bitcoini, Kripto Para Birimi Endüstrisini İlerliyor

Amerika Müşteri Hizmetlerinin Bitcoini, Kripto Para Birimi Endüstrisini İlerliyor

customer-support-article-image-1.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin bir basın bültenidir, bir parçası değildir Cryptonews.com Editoryal içerik.

Popüler BTM operatörü, Bitcoin of America, kripto para birimi endüstrisi hakkındaki düşüncelerimizi değiştiriyor. Bitcoin of America, Amerika Birleşik Devletleri Hazine Bakanlığı (FinCEN)(RegNum) ile bir para hizmetleri işletmesi olarak kayıtlı bir sanal para birimi değişimidir. Şu anda 31 eyalette 2.500 artı Bitcoin ATM lokasyonuna sahipler. Büyük şehirlerde satın almak için Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin, Shiba Inu ve Bitcoin Cash seçenekleri sunuyorlar.

Bitcoin of America, müşteri destek hizmetlerinde bazı önemli güncellemeler yaptı. Popüler operatör, kripto para sektöründe yeni olan birçok müşterinin yaşadığı mücadeleyi fark etti ve yaklaşımlarını değiştirme zamanının geldiğine karar verdi. Bitcoin of America, hızlı yanıt süresine ve yüksek yanıt oranına sahiptir. Bu, genellikle bir çağrı hattında beklemek zorunda olmadıkları için müşteriler için bir esinti haline getirdi. Hatta sektördeki birçok operatörün aksine müşterilerine gerçek Bitcoin uzman aracıları sağlıyorlar.

Bitcoin of America’nın desteği her gün mevcuttur. Popüler operatör, müşterilerini eğitme konusunda şimdiden büyük başarı elde etti. Bunun nedeni çok bilgili destek ekibidir. Amerika’nın ekibinin Bitcoin’i temelden her konuda yardımcı olabilir kripto Bitcoin ATM’sinin nasıl kullanılacağına dair sorular. Ekip, müşterilerine ve kişiselleştirilmiş bir deneyim yaratmaya odaklanmıştır. Bitcoin of America, yeni birinci sınıf müşteri desteğinin daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmaya yardımcı olacağını umuyor.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *