«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Analist Açıkladı: İşte Mevcut Döngünün En İyi Altcoin’leri!

Analist Açıkladı: İşte Mevcut Döngünün En İyi Altcoin’leri!

Research-analysis

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum (ETH), Cardano (ADA), Avalanche (AVAX) ve Polkadot (DOT) dahil olmak üzere önde gelen katman-1 altcoin projesinin bu piyasa döngüsü içinde öne çıktığını düşünüyor.

Benjamin Cowen, InvestAnswers YouTube kanalındaki bir tartışma sırasında Ethereum’un kesinlikle katman-1 projeleri arasında bir numaralı tercihi olduğunu açıkladı.

“Bence Ethereum açık ara en iyisi. Şu anda diğerlerinin buna yaklaştığını bile düşünmüyorum… Merkezden uzaklaşmaya gerçekten değer veriyorum. Bu sadece merkeziyetsizlik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik arasında bir oyun.” 

Önde gelen akıllı sözleşme platformuna ek olarak Cowen, diğer üç altcoin’e de yatırım yaptığını söyledi.

“Bu döngüye girerken, ilk üçüm veya belki de ilk dört demeliyim çünkü Ethereum kolay cevap. Ethereum haricinde, Avalanche, Cardano ve Polkadot’un bu döngüde yatırım yaptığım üç ana varlık olduğunu söyleyebilirim. İyi olan başkaları da var. Terra’yı (LUNA) görmezden gelmek zor. Kelimenin tam anlamıyla milyarlarca dolar değerinde Bitcoin satın alırken bunları görmezden gelmek zor.” 

Ayrıca popüler Ethereum rakipleri Solana (SOL) ve Terra’nın (LUNA) neden listesinde olmadığını da açıkladı.

“LUNA ve Solana gibi bazı projeler, onları sevmediğim için değil, sadece onlar açısından oyuna geç kaldığım için. Bu yüzden geç kaldığınız projelerden ziyade aslında başlangıcında olduğunuz projelere odaklanmak daha kolay.  

Bunlar ana olanlar. Kesinlikle önemsemediğim çok şey var, bu yüzden bunları listelemeyeceğim, ancak Cardano, Polkadot, Ethereum ve Avalanche için döngüye girdiğimi söyleyebilirim. Bir sonraki döngü de, yeniden yükseldiğimizde, muhtemelen diğer birkaçında yatırımlarım olacak veya en azından bunlarda daha büyük yatırımlarım olacak.” 

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *