«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Analist Bu Ay Alınabilecek En İyi 5 Altcoin’i Açıkladı: Çekici Risk-Ödül Oranları Var!

Analist Bu Ay Alınabilecek En İyi 5 Altcoin’i Açıkladı: Çekici Risk-Ödül Oranları Var!

purse-3548021_1920

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, kripto piyasaları düzeltme yaşamaya devam ettikçe; Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve diğer üç altcoin’in oldukça çekici risk-ödül oranları sunduğunu söylüyor.

Cardano (ADA)

Yeni bir strateji oturumunda, Michaël van de Poppe 165.000 YouTube abonesine Cardano’nun (ADA) ilgi alanının 0,70 dolar seviyesinde bir yerde olduğunu ve hedefine 1,00 doların üzerine ulaşma potansiyeli olduğunu söyledi.

“Şu anda burada tutması gereken bir ilgi bloğundayız, bu yüzden nihayetinde dibe ulaştığımız ve (1.00 doların üzerinde hareket yaşadığımız) bir durum arıyoruz. Bu gerçekleşmezse, yaklaşık 0,38 dolar olan bir sonraki seviyeye bakacağım, eğer trade veya yatırım için Cardano‘ya girmek istiyorsanız bu iki seviyeye dikkat etmek gerekiyor.”

potansiyel ada coin

Chainlink (LINK)

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i de inceleyen Van de Poppe, LINK’in şu anda uzun vadeli yatırımcılara potansiyel olarak olumlu getiriler sağlayabilecek bir konumda olduğunu söylüyor.

“Portföyüme Chainlink’i dahil etmek istiyorum ve bunu buradan [gerileyebileceği] 7 dolara kadar biriktirmeye başlamak istiyorum” tezine başlarsanız, ortalama olarak bunu 9 dolara alırsınız ve tüm zamanların en yüksek seviyesi ise 52 dolardır. Bu durumda aşağı yönlü risk yaklaşık yüzde 30 ila yüzde 50 ise, yukarı yönlü potansiyel en az yüzde 500’dür. Proje temelde hala iyi gitmesinin de her zaman bir avantaj olduğunu düşünüyorum.”

Curve (CRV)

Kripto trader’ı ayrıca, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance‘in yönetim token’ı olan CRV‘yi de izliyor. Van de Poppe’ye göre, güçlü bir kırılma için yeterli yükseliş momentumu oluşturmak için CRV’nin mevcut destek seviyesini 1,93 dolarda tutması gerekiyor.

“[1,93 doların] yukarısında kaldığımız sürece, hareket etmeye devam edeceğiz gibi görünüyor ve eğer burada yaklaşık 2,20 dolar civarında bir başka higher low daha gerçekleşirse, büyük ihtimalle 3.00 dolar seviyesini kıracağız ve sonra 3.50 dolarda bir testin gerçekleşmesini bekliyoruz. Bunun devamında ise potansiyel olarak burada bu zirveleri (6.00 dolar) kırmak için istekli olduğumuz bir senaryo var.”

Skale (SKALE)

Sırada, geliştiricilerin Ethereum ile tamamen uyumlu merkezi olmayan zincirler oluşturmasına ve dağıtmasına olanak tanıyan bir blok zinciri ağı olan SKALE (SKL)  bulunuyor. Van de Poppe, boğaların önemli bir fiyat alanını kurtarmayı başarması durumunda SKL’nin potansiyel olarak 5x’lik bir ralliyi ateşleme yeteneğine sahip olduğunu söyledi.

“0,10 ila 0,13 ABD doları arasındaki bu bölgeye girersek, tekrar bir koşu yaşamaya başlama şansımız olduğundan yatırım tezi burada kurulmaya başlar, bu zirve seviyelere (0,30 ABD doları) ulaşırız ve ileride büyük olasılıkla bu seviyeyi (0,40 dolar) de alıp 0,60 dolarda yeni bir koşuya odaklanabiliriz. Buna bakarsanız, nihai tez ve nihai görünüm size yüzde 400’lük bir koşu getirebilir.”

VeChain (VET)

Kripto stratejistinin radarındaki son altcoin, tedarik zinciri yönetim protokolü VeChain‘dir (VET). Van de Poppe, VET’nin 0,039 doların altında bir dip oluşturduğunu tahmin ettiğini söyledi.

“Burada tüm yol boyunca düzeltmeler yaşadığımızı görebiliyoruz, ancak artık daha az bir ağırlığa sahip lower low’lar yapıyoruz, bu da bu düzeltmeyi bu bölgede tamamladığımız anlamına gelebilir. Bu senaryolardan herhangi birini yaşarsak, bir sonraki işlem bizi neredeyse kesinlikle 0.15 veya 0.12 dolara götürecek.”

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *