«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Apecoin, 2022 Sonuna Kadar 27 USD’yi Vuracak – Anket

Apecoin, 2022 Sonuna Kadar 27 USD’yi Vuracak – Anket

ba-1-media-library-original-1200-825.jpg
Sıkılmış Maymun #835. Kaynak: opensea.io

Fintech endüstri temsilcilerinden oluşan bir panel tarafından yapılan ortalama bir tahmine göre, iki aydan daha kısa bir süre önce piyasaya sürülen apecoin’in (APE) fiyatı, bu yılın sonunda şu anki yaklaşık 15 USD seviyesinden 27 USD’ye sıçrayabilir.

12:06 UTC’de APE 15.60 USD’den işlem gördü ve bir günde %9 düşerek aylık kazançlarını neredeyse %21’e düşürdü.

Bu arada, panel katılımcılarının yaklaşık %75’i, karşılaştırma sitesi tarafından yayınlanan yakın tarihli bir rapora göre, APE’nin “başka bir memecoin” olacağını söyledi ve %20’si gelecekte faydası olacağını iddia etti. bulucu. Katılımcıların geri kalan %5’i kripto paranın geleceğinden emin değildi.

Finder’ın Kurucu Ortağı Fred Schebesta, token’ın ApeCoin Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO), 2022 kapanışı için 20 USD civarında işlem görebilir, ancak daha sonra 2025’in sonunda 50 USD işaretine ulaşabilir ve 2030’u kapatmak için 100 USD’ye ulaşabilir.

“APE’nin kurucularının, APE’yi kullanmak için yüksek niyetleri olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen arazi satın almak için değil (beklendiği gibi), ancak bir maymuna sahipken mal satın almak gibi diğer şeyler [an NFT] Bunun için kullanılacak” dedi.

Teknoloji uzmanı ve fütürist Joseph Raczynski Thomson Reuterstarafından inşa edilen ekosistem içindeki kullanımından dolayı tokenin 2030 yılına kadar 100 USD’ye ulaşabileceğini söyledi. Yuga LaboratuvarlarıBored Ape Yacht Club’ın (BAYC) arkasındaki şirket.

APE “kesinlikle devasa olabilir. Yuga Labs, şimdi CryptoPunks satın aldıkları için NFT’lerin mavi çipidir. APE kullanan ekosistemleri, metaverse için bir oyun değiştirici olma potansiyeline sahiptir. Hepsi toplulukla ilgili ve bu, şu anda tüm doğru şeyleri yapıyor ”diyor Raczynski.

Fon Başkanı Matthew Harry tamamen farklı bir bakış açısı sunuyor. DigitalX Varlık Yönetimi, APE’nin değerinin hype’a dayandığını söyledi. Bu nedenle 2030 USD 0 USD fiyat tahmini var.

Madeni para “DAO’nun, Web3’ün ve BAYC/Degen’in şu anda aşırıya kaçan temalarında bariz bir oyun gibi görünüyor. Alana taze perakende sermaye getirmek ve teslim etmemek için tasarlanmış binlerce hypecoin tekrarı gördüm, ”dedi Harry.

Aynı zamanda panelistler, ethereum’un (ETH) 2022’nin en iyi performans gösteren kripto parası olacağını ve %87’sinin kriptoyu ilk beş tahminleri arasına yerleştireceğini söyledi. ETH’yi %71 ile bitcoin (BTC) ve %55 ile Solana (SOL) takip ediyor.
____
Daha fazla bilgi edin:
– Bitcoin Sarsılmaya Devam Ederken, Arthur Hayes 1 Milyon ABD Doları BTC Tahmininden Oluşan Koroya Katılıyor ve ‘Kıyamet Döngüsü’ Uyarısında Bulunuyor
– 2022 için Bitcoin Fiyat Tahmini, Şimdi 80K USD’nin Üzerinde ‘Yalnızca’ Kırılma Olarak Bir Kez Daha Düştü

– Ethereum’un Birleşmesi Bitcoin Talebi Düşürebilir, Ancak Düzenleyici ve Teknik Zorluklar Devam Ediyor
– Beklenen Düşük Volatilite Olarak Kripto Tüccarlarına ‘Zorluklar’; Solana Türevleri Aranıyor

– Bitcoin 2022 Panelistleri, Oranlar Arttıkça Daha Düşük Bitcoin Fiyatlarına Zihinsel Olarak Hazır Olun
– Fed Duraksadığında, Bitcoin ‘Aya Gidiyor’ Diyor Novogratz

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *