«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. ApeCoin Balinaları Ethereum’da Kalma Teklifine Karşı Oy Verdi

ApeCoin Balinaları Ethereum’da Kalma Teklifine Karşı Oy Verdi

ape-1.jpg
Kaynak: apecoin.com

Birkaç apecoin (APE) balinası, ApeCoin merkezi olmayan özerk organizasyonunun (DAO) Ethereum’da (ETH) kalmayı öneren ve en azından şimdilik başka bir zincire geçiş için çoğunluk desteği veren önerisine karşı oy kullandı.

ApeCoin İyileştirme Önerisi (AIP) 41 olarak adlandırılan teklif, token sahiplerinden gaz ücretlerini çevreleyen sorunlara rağmen Ethereum’da kalmalarını istiyor.

Bununla birlikte, şimdiye kadar oy pusulalarını sunan en az üç ApeCoin balinası teklife karşı oy kullandı ve her biri 1 milyar APE arzından sırasıyla 404.000 APE, 153.000 APE ve 151.000 APE sundu.

150.000 APE ile biri oy kullandı lehine teklifin.

Teklife karşı oy veren balinaların izniyle, AIP 41 şu anda yaklaşık %53 aleyhte ve %47 lehte oy aldı, yani çoğunluk şu anda bir göçü destekliyor.

3 Haziran’da başlayan oylama 9 Haziran’a kadar devam edecek.

Özellikle, oylamanın ilk günlerinde, ezici sayıda seçmen önerinin lehindeydi.

1 Mayıs’ta ApeCoin DAO üyesi ASEC tarafından sunulan teklif, “farklı bir zincire geçiş, birçok hareketli parça ile birlikte, üzerinde düşünülmediği takdirde, felaketle sonuçlanabilecek veya en kötüsü, felaketle sonuçlanabilecek maliyetli, riskli ve karmaşık bir çabadır. tarafından terk [project creator] Yuga Laboratuvarları ve aksi takdirde diğer varlıklar [be meaningful] ApeCoin’e.”

Teklif, popüler takas edilemez token (NFT) koleksiyonunun arkasındaki varlık olan Yuga Labs tarafından yapılan bir öneriye yanıt olarak geldi. Fored Ape Yat Kulübüsöz konusu ApeCoin’in ölçeklendirme amacıyla kendi zincirine geçmesi gerektiğini söyledi. başka türlü nane, Ethereum ana ağını tıkadı.

Yuga Labs, “Ethereum’daki ışıkları bir süreliğine kapattığımız için özür dileriz.” söz konusu ApeCoin’in uygun şekilde ölçeklenebilmesi için kendi zincirine geçmesi gerekeceği çok açık görünüyor. DAO’yu bu yönde düşünmeye teşvik etmek istiyoruz.”

Bu arada, topluluk tarafından forumdaki yorumlara bakıldığında, kullanıcıların büyük çoğunluğunun Ethereum’da kalmayı desteklediğini gösteriyor.

Bir kullanıcı ASEC’e yanıt olarak, “Ethereum zincirinden taşınmamamız gerektiğine dair düşüncenize son derece katılıyorum, çünkü bu bize en iyi güvenliği ve likiditeyi sağlar, özellikle de gelecekte ETH 2.0 ile birlikte gelir.”

Bu arada, diğer kullanıcılar da projenin, ölçeklendirme amacıyla Katman 2 çözümlerini kullanabileceğini kaydetti. “Bence onun yerine bakmalılar hakem, iyimserlik, zksync veya değişmezonları oldukları gibi kullan ya da çatalla ve orada inşa et,” diye tartıştı başka bir kullanıcı.

9:52 UTC’de, piyasa değerine göre 39. madeni para olan APE, günde %5,2 ve haftada %2,7, 6,4 USD’den işlem görüyor.

____

Daha fazla bilgi edin:
– Apecoin 2022 Sonuna Kadar 27 USD’ye Vuracak – Anket
– ApeCoin Akıllı Sözleşmeden Yararlandı, ‘İyi Hazırlanmış Hak Talebi Sahibi’ 380 bin USD ile Uzaklaştı

– Ethereum’un Buterin’ine Göre Bu Düzeydeki İşlem Ücretleri ‘Gerçekten Kabul Edilebilir’
– Otherdeed NFT Satışları %25 Düşerek Alıcıları Su Altında Daha Fazla Zorladı

– Ethereum L2 Ağlarındaki DeFi, Ethereum Ücret Seviyesi Düşerken Bile Önemli Bir Büyüme Görüyor
– 2022’de Katman 2: Toplamalar, Köprüler, Yeni Uygulamalar, Ethereum 2.0 ile Yaşam ve Katman 3 için Hazırlanın

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *