«
  1. Anasayfa
  2. Bitcoin
  3. Aptos (APT) Para Yatırma Etkinliği 5.000 MX Ödülden Pay Kazanmak için Para Yatırın

Aptos (APT) Para Yatırma Etkinliği 5.000 MX Ödülden Pay Kazanmak için Para Yatırın

MEXC, 5.000 MX kazanabileceğiniz, Aptos (APT) para yatırma etkinliğini başlatıyor!

Etkinlik Tarihi: 19 Ekim 2022 03.50 – 24 Ekim 2022 19.00 (TSİ)

APT hakkında daha fazla bilgi için: https://support.mexc.com/hc/tr/articles/11601470280345–%C4%B0lk-Listeleme-MEXC-Aptos-APT-Projesini-%C4%B0novasyon-B%C3%B6lgesinde-Listeleyecek

Kurallar:

Etkinlik süresi boyunca, en az 50 USDT değerinde net APT para yatırma miktarına ulaşan kullanıcılar, net para yatırma miktarlarıyla orantılı olarak toplam 5.000 MX ödül havuzundan pay kazanabilirler.Not:

Net Yatırım = Yatırılan Miktar – Çekilen Miktar
Bu etkinliğe katılan kullanıcıların, ödülleri almaya hak kazanabilmeleri için etkinlik bitiminden önce gerekli KYC doğrulamasını tamamlamaları gerekir.
MX ödülleri, etkinlik sona erdikten sonra 10 iş günü içinde dağıtılacaktır. Tüm MX ödülleri ikincil piyasadan geri getirilecektir.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu gibi nitelikler gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

https://www.mexc.com/tr-TR/register?inviteCode=15FJM

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram: https://t.me/MEXCTurkey

Bir Cevap Yaz

Sercan Bilik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *