«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. AscendEX, Lider Bir ‘Yürüyerek Kazan’ Oyunu olan Walken’i (WLKN) Listeliyor

AscendEX, Lider Bir ‘Yürüyerek Kazan’ Oyunu olan Walken’i (WLKN) Listeliyor

wlkn.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

30 Haziran 2022 – AscendEX Walken tokeninin işlem çifti altında listelendiğini duyurmaktan heyecan duyuyor: $WLKN/USDT. Ticaret 1 Temmuz 2022’de saat 14:00 UTC’de başlar. ‘Walken’ Solana’da oyuncuların günlük aktivitelerini oyun içi para birimine çevirebilecekleri bir ‘Yürüyerek Kazan’ oyunudur. Oyuncular bir mobil cihaz veya giyilebilir cihaz kullanarak adımlarını kolayca takip edebilir ve NFT karakterlerini yükseltmek için kullanılabilecek değerli taşlar biriktirebilir (not: 1.000 adım = 1 oyun içi Mücevher).

Web3’te Egzersiz Yapmak

Walken, diğer bir popüler Solana tabanlı oyun olan STEPN ile karşılaştırmalar yapan tamamlayıcı IRL (“gerçek hayatta”) bileşenleriyle benzersiz bir oyun deneyimini bir araya getiriyor. Walken oynarken, oyuncular oyun içi karakterler olan CATthelete(ler)i kullanarak rekabet ederler. Oyuncular, NFT öğelerini kullanarak CATthlete’lerinin hızını, gücünü ve dayanıklılığını yükseltebilir – bunların tümü oyun içi savaşlarda rakipleri yenmek için kullanılabilir.

Walken ile kullanıcılar yalnızca web3’ün sağlayabileceği benzersiz bir fırsata sahip olur; yani kazanma fırsatı gerçek para – konvertibl oyun içi para birimi biçiminde – egzersiz yaparak veya sağlıklı, aktif bir yaşam tarzı yaşayarak.

Solana’da oyun oynamak

Walken (WLKN) jetonu, Solana blok zincirinde işlem gören Solana tabanlı (SPL) bir jetondur. Walken, Solana’nın inanılmaz hızından ve düşük işlem ücretlerinden yararlanıyor, ayrıca Solana ekosisteminin diğer, son derece başarılı P2E oyunlarına ev sahipliği yapmasına da yardımcı oluyor!

AscendEX hakkında

2018 yılında piyasaya sürülen AscendEX, spot, marj ve vadeli işlem ticareti, cüzdan hizmetleri ve Bitcoin gibi 200’den fazla blok zinciri projesine destek dahil olmak üzere kapsamlı ürün paketi aracılığıyla dünya çapında 1,5 milyondan fazla perakende ve kurumsal müşteriye hizmet veren küresel bir kripto para borsasıdır. Eter, Solana, Cardana ve daha fazlası. Walken tokeninin AscendEX’te yeni listelenmesiyle, yatırımcılara, oyunculara ve her türden enerjik bireylere sağlıklı ve aktif kalmaları için ödeme almaları için yeni bir giriş noktası açıyor!

AscendEX hakkında daha fazla bilgi ve güncellemeler için lütfen şu adresi ziyaret edin:

İnternet sitesi: yükselişex.com

Twitter: twitter.com/_AscendEX

Telgraf: t.me/AscendEXİngilizce

Orta: orta.com/ascendex

Walken hakkında daha fazla bilgi ve güncellemeler için lütfen şu adresi ziyaret edin:

İnternet sitesi: https://walken.io/

Twitter: https://twitter.com/Walken_io

Telgraf: https://t.me/walken_channel

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *