«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Aurora FS Web3Tube Aşama 3 Airdrop Etkinliği Özeti

Aurora FS Web3Tube Aşama 3 Airdrop Etkinliği Özeti

aurorafs.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

AuroraFS merkezi olmayan ağ, yakın zamanda Web3Tube merkezi olmayan video depolama ve paylaşım platformunun canlı kamu uygulamasını çevreleyen çeşitli yarışma ve kampanyaların çoğu öğesini sona erdirdi. Yarışmalar ve kampanyalar, AUFS jeton airdroplarından payları için rekabet etmek üzere geniş dosya sistemine katılan içerik oluşturucuların kazandığı benzersiz beğenilere ve görüşlere odaklandı.

Merkezi olmayanlar tarafından yetiştirilen temel kaynaklara odaklanan başka bir yarışma P2P bulut depolama platformun ve kampanyaların popülaritesindeki artış nedeniyle ayarlamalar yapılması gerektiğinden akış ağı da sona erdi. Geniş bant madencilik özellikleri, gelecekteki AUFS jetonları karşılığında AuroraFS ağına bant genişliği sağlamada daha fazla kişiyi barındırmak için 100 madenciden 200 madenciye taşındı.

Yarışmalar ve sonuçlarla ilgili ayrıntılar

Geniş bant madencilik kampanyasında madencilerin, AUFS tokenlerinin bulunmaması nedeniyle ve aynı zamanda maksimum düzeyde benzersiz katılımı teşvik etmek için stake yapmaları gerekmedi. AUFS gelecekteki jeton airdrop yarışmalarındaki diğer yarışmalara çok benzer şekilde, her biri 7 gün süren rauntlarda yarışan kazananlara daha sonra dağıtılmak üzere 1.000 AUFS jetonu tahsis edildi. Yarışmalar, tüm seri için resmi olarak 27 Mart’ta başladı. Yarışmaların her biri, ilk önce yeni kullanıcıların AuroraFS’nin en son sürümünü indirin ağ.

Canlı yayınlanan ilk yarışmalar, öncelikle içerik oluşturucuları ve izleyicileri ilgilendiriyordu. Aboneler ve beğeniler, canlı olarak yayınlanan tüm AuroraFS kampanyalarının ilkiydi. Abone yarışmasında, yeni aboneler ölçüldü ve en iyi 300 içerik oluşturucu, 4 rauntluk rekabette çabaları için raunt başına 5-80 AUFS arasında bir tahsis alacak şekilde sıralandı. Video beğenileri, içerik oluşturucu odaklı başka bir yarışmada ölçüldü. Bu özel yarışmada, 1.000 Web3Tube kullanıcısı, gelecekteki AUFS airdrop token tahsislerinde alınacak ödül paylarını belirlemek için sıralandı. Ödüller, her biri 2 gün süren 7 kısa turda yarışan ilk 1000 kullanıcıya 1-30 jeton olarak belirlendi. Her iki içerik oluşturucu odaklı yarışma, AuroraFS ağına önemli bir trafik ve katılım sağladı. O kadar ki yeni bir metrik başladı.

Yeni bir kampanya ile güncellenmiş yarışma

AuroraFS’deki aktivite o kadar ilginçti ki, ağ birkaç gün önce yeni bir yarışma başlatmaya karar verdi. Akış enerjisi, AuroraFS topluluğuna tanıtılan yeni bir ölçümdü. Akış enerjisi kampanyası, AuroraFS ağındaki her bir düğümle ilişkilendirilen izleyici izleme süresini ölçer. Her belirli düğüm için görüntüleme süresinde hesaba katılan bant genişliği miktarı ne kadar büyük olursa, o düğüm tarafından o kadar fazla akış enerjisi temsil edilir.

Akış enerjisi yarışması, AuroraFS ağındaki ilk 500 kullanıcının yedi günlük turda 1-5 AUFS jetonu aldığını görecek. Yeni duyurulan akış enerjisi kampanyası, belirlenen tarihten en az üç gün önce bitiş duyurusu yapılana kadar devam edecektir. Bu kampanya, AuroraFS merkezi olmayan ağını keşfetmeye gelen yeni kullanıcıların sürekli katılımını teşvik etmek için tasarlanmıştır.

AUFS için yarışmaların tamamlanması ve sonraki adımlar

Çeşitli AuroraFS yarışmaları, AuroraFS topluluğunun duyarlılığından bir başarı olarak görüldü. Geçen ay devam eden kampanyalara daha fazla yer açmak için daha fazla yer ve ek değişiklikler yapılması gerekiyordu. Yarışmalar sırasında yeni bir yarışma ortaya çıktı ve ölçülecek yeni parametrelerle ve ağ tasarımı şemasında yakalanacak yeni tanımlanmış kilit etkinlik noktalarıyla birlikte hala devam ediyor.

Ağın teşvik edilmiş ödüle dayalı yarışmalar ve kampanyalar aracılığıyla halka açık bir şekilde uygulandığından, artık daha fazla yarışma beklenebilir. Buna ek olarak, resmi tam kamu lansmanı AuroraFS tarafından Web3Tube ayrıca yakın zamanda açıklanması bekleniyor. AuroraFS ağının tam ana ağ lansmanı, önümüzdeki Q3’te açıklanmayan bir tarih için planlanıyor ve AUFS token lansmanına, zaman yaklaştıkça açıklanacak daha fazla ayrıntıyla eşlik edecek.

Devam eden haberler ve bilgiler

Haber güncellemeleri ve gelecek planları da dahil olmak üzere AuroraFS ağıyla ilgili bilgiler, AuroraFS sosyal kanalları aracılığıyla ve AuroraFS telgraf topluluk kanalının katılımı veya sık sık izlenmesi yoluyla gerçek zamana en yakın şekilde elde edilebilir.

Şimdilik, Web3Tube ve AUFS stake etmeyen madencilik yarışmalarının başarısının etkili olduğu kanıtlandı ve gelişmiş merkezi olmayan dosya sistemi ve içerik ağını yakında tam olarak halka açık uygulama planlarında daha da ileriye taşımaya yardımcı oldu.

Telegram’da bize katılın: https://t.me/AuroraFS

Bizi Twitter’da takip edin: https://twitter.com/AuroraFS_Labs

Discordumuza Katılın: https://discord.gg/nDFnN6zScC

Medya bağlantısı:

Brendan Kahverengi

[email protected]

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *