«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ayı Piyasası VS. Boğa Piyasası: Paxos Standard, Stasis Euros Token ve Mehracki Tokens En İyi Kripto Para Birimi Olmak İçin Yarışıyor

Ayı Piyasası VS. Boğa Piyasası: Paxos Standard, Stasis Euros Token ve Mehracki Tokens En İyi Kripto Para Birimi Olmak İçin Yarışıyor

mehracki-token.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Son aylarda, boğa piyasası ve ayı piyasası hakkında çok fazla konuşma yapıldı. Terminolojiye aşina değilseniz, bir ayı piyasası düşen hisse senedi fiyatlarını ve belki de başarısız bir ekonomiyi ifade ederken, fiyatlar yükseldiğinde bir boğa piyasası meydana gelir ve bu da piyasanın iyi performans gösterdiğini gösterir. 2022 kripto piyasası son zamanlarda kripto değerlerinin düşmesiyle bir ayı piyasasındaydı.

Birçok analist, piyasa şu anda düşüşte olsa da, piyasa yeniden fırlamadan önce düşük bir fiyattan satın almak için iyi bir an olduğuna inanıyor. Bu yazıda, ayı piyasası sırasında edinilebilecek en seçkin kripto para birimlerinden bazılarına bakacağız. Paxos Standardı (PAX), Stasis Euro Token (EURS), ve Mehracki Jetonları (MKI).

Paxos Standardı (PAX)

Paxos Standart Simgesi (PAX), tamamen ABD doları ile desteklenen bir ERC20 jetonudur. Her PAX işlemi için Paxos banka hesaplarında en az bir ABD doları bulundurulmalıdır. PAX, US Dollar Coin gibi diğer sabit paralar gibi, ABD dolarının köklü istikrarını ve güvenilirliğini dijital para biriminin avantajlarıyla birleştirmeyi amaçlıyor.

Yani internet üzerinden dünyanın her yerindeki herkese, her zaman, neredeyse hiçbir ücret ödemeden gönderilebilir. SULHdiğer Ethereum tabanlı ERC20 jetonları gibi, akıllı sözleşmelerde programlanabilir para olarak ve çeşitli merkezi olmayan uygulamalarla (dapps) etkileşim kurmak için kullanılabilir.

PAX ile kripto varlıklar arasında ödemeler, transferler ve ticaret yapmak mümkündür. Bir stabilcoin olduğu için, çoğunlukla borsalarda istikrarlı bir değer deposu olarak kullanılır, bu da kripto yatırımcılarının kripto para portföylerindeki oynaklığı azaltmak için PAX alıp satacağı anlamına gelir.

PAX oluşturulmadan önce yeni bir ABD dolarının Paxos sistemine girmesi gerekir. Bir kişi Paxos’a bir ABD doları gönderdiğinde ve bu dolar daha sonra Paxos tarafından düzenlenen bir banka hesabına aktarıldığında, yeni bir SULH jeton oluşturulur. Bu kişi parasını geri istediğinde, onu bir PAX ile değiştirmeli ve daha sonra dolaşımdan kaldırılmalıdır.

Bu basit mekanizma ile dolaşımdaki her PAX için her zaman bir ABD doları olacaktır. Hiçbir PAX, satın alınmadan önce basılmadığı veya üretilmediği için, PAX’in genel arzı tamamen talebe bağlıdır.

Stasis Euro Token (EURS)

DURUM yatırımcıların herhangi bir finansal varlığı belirlemesine olanak tanıyan bir kripto para birimi belirleme platformu olarak bilinir. STASIS, istikrarlı parayı iyi koordine edilmiş bir kripto platformu sunan kripto para hayalperestleri, analistler, seri girişimciler ve varlık yöneticileri topluluğu tarafından desteklenmektedir. EUREuro tarafından desteklenen bir stabilcoin olan , STASIS tarafından henüz yayınlandı. Sipariş hacminin yıl sonuna kadar 500 milyon USD’yi aşması ve EURS’yi dünyanın ilk tam teminatlı ve kanıtlanmış sabit parası haline getirmesi planlanıyor.

Yeni dijital varlıkların faydalarını geleneksel varlıkların en iyi özellikleriyle harmanlamak için STASIS ekosisteminde çerçeveler kullanılır. bu EUR token, değerinin teminata bağlı olduğuna dair açık bir uyarıyla, Euro’yu dijital olarak kopyalamak için tasarlanmış dijital bir finansal araçtır. EURS, Ethereum blok zincirini kullanarak cüzdanlar arasındaki işlemleri güvence altına alan bir kripto para birimidir. Ancak, kullanıcıların STASIS cüzdan teknolojisi aracılığıyla başlatılan bir işlemi tamamlamak için Ether’e ihtiyacı yoktur.

Mehracki Simgesi (MKI)

Mehracki kripto para piyasasındaki yeni meme parasıdır. Mehracki Token, diğer bazı yeni projelerle karşılaştırıldığında umut verici bir proje seçeneğidir. Bu yeni kripto para birimi, birçok kripto meraklısının dikkatini kendisine çeken çeşitli özelliklere sahiptir.

Mehracki geliştiricilerinin amacı, sağlığı geliştirme ve blockchain teknolojisi ile seyahat etme potansiyeline sahip bir kripto para birimi oluşturmaktır. Kripto platformunun kullanıcıları, şu anda seyahat ve turizm sektörlerini rahatsız eden para birimi dönüştürme veya aracı maliyetlerle uğraşmadan seyahat edebilecekler.

Kullanıcılar ayrıca işletmelerden özel avantajlardan yararlanacaklar. Bu yeni kripto para birimi Solana (SOL) ağında çalışır. Bu yeni kripto para birimi, kripto meraklılarına ve yatırımcılara, kripto para biriminin yerel parasını satın almaları halinde önemli ölçüde kazanç sağlama fırsatı sunuyor. MKIhala ön satış aşamasında olan.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantılara göz atın:

Ön satış: https://presale.mehracki.io/register

İnternet sitesi: https://mehracki.io/

Telgraf: https://t.me/Mehracki_Official

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *