«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Balinalar 28 Milyar Adet Shiba Inu Aldı! SHIB Teknik Analizi

Balinalar 28 Milyar Adet Shiba Inu Aldı! SHIB Teknik Analizi

asda

Shiba Inu için kritik seviyeler neler?

Kendini “Gimli” diye tanıtan bir Ethereum balinası Shiba Inu yatırımı yapmaya devam ediyor. Kripto piyasasında geri çekilmeler olmaya devam ederken balinalar dip seviyelerden Shiba Inu topluyorlar.

WhaleStats’ın paylaştığı verilere göre tam 28 milyar adet Shiba Inu satın alınan balina 1,169,829 dolar değerindeki Shiba Inu’ları önümüzde ki günlerde satması beklenmiyor. Biraz uzun vadeli yatırım yaptığı düşünülen balina ilerleyen günlerde Shiba Inu’nın sert fiyatlanmasını bekliyor gibi.

Geçtiğimiz günlerde de Shiba Inu’ya yatırım yaptığını bildiğimiz “Gimli” isimli balinanın elinde 53 milyon dolardan fazla SHIB tuttuğu düşünülüyor.

Kripto piyasasında geri çekilmeler olmaya devam ediyor ve Shiba Inu’da bu düşüşlerden nasibini almış durumda. İlerleyen günlerde nasıl hareketler yapabileceğine gelin birlikte göz atalım:

Shiba Inu’yı Bekleyen Senaryolar Neler?

Yayın saati itibariyle 0.00004020 dolar seviyelerinde bulunan Shiba Inu, düşen trend çizgisini kırmasının ardından yaptığı sert yükseliş seviyelerinde fazla barınamamış gibi durmakta.

0.00005422 dolar seviyelere kadar yükselen SHIB, bu seviyelerden sert bir satış baskısı gördü. Bir çok yatırımcı karlarını realize etmesi sonucu böyle düşüşler gördüğü düşünülen Shiba Inu’da, kripto piyasasının aşağı gitmesi de büyük etken olduğu düşünülmekte.

4 saatlik grafikte baktığımızda 0.00004110- 0.00004270 dolar desteğinin altına sarktığını gördüğümüz Shiba Inu, geçtiğimiz günlerde kırdığı düşen trend çizgisinden destek görmeye devam ediyor.

Bugünün günlük kapanışını 0.00004110- 0.00004270 dolar desteğinin üzerinde yapması yükseliş trendine devam edeceği anlamına gelen Shiba Inu, bu desteğin üstünde ve trend çizgisinin üzerinde kalamazsa sert düşüşler yaşayarak 0.00003571 dolar destek seviyesine bir geri çekilme yaşaması beklenmekte.

Aşağıda bulunan grafikteki destek seviyelerinden değerlendirebilecek olan okurlarımız kırmızı direnç seviyelerinden ise kar realizasyonu yapabilirler.

Bir Cevap Yaz

ilayda Çolak Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *