«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Başarılı Analist, Bu Altcoin’in Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi: “ATH Şansı Yüksek”

Başarılı Analist, Bu Altcoin’in Patlamaya Hazır Olduğunu Söyledi: “ATH Şansı Yüksek”

i (34)

Bitcoin’in (BTC) yıl sonu çöküşünü doğru bir şekilde tahmin eden ve kripto topluluğu tarafından yakından takip edilen bir analist, birkaç altcoin hakkındaki tahmininlerini güncellendi.

Kripto trader’ı Smart Contracter, 205.800 Twitter takipçisine aylık kapanışların bir dizi proje için iyi göründüğünü söyledi.

Smart Contracter’ın radarındaki ilk altcoin, haftalık zaman diliminde düzeltme modeli olarak bilinen A-B-C formunu tamamladığını söylediği Fantom (FTM). Trader, akıllı sözleşme platformu için mevcut 1.55 dolar seviyesinden tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.50 dolara doğru %190’lık patlayıcı bir hareket öngörüyor.

“FTM haftalık grafiği, yüksek seviyeler nedeniyle büyük bir düzeltici A-B-C modeli gibi görünüyor.
Bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansının yüksek olduğunu düşündüğüm bir başka coin.”


Bunların yanında trader, yüksek performanslı blockchain Solana’nın (SOL) hem dolar hem de Bitcoin işlem çiftlerinde yükseliş sinyalleri verdiğini belirtti.

Dolar (SOL/USD) karşısında SOL’ye bakan Smart Contracter, paritenin birkaç aylık düşüş trendinin altında bir yükseliş eğilimi gösterdiğini söyledi.

“Aylık grafikler bugün kapandı ve sevdiğim altcoinlerden biri Solana (SOL). Dolar işlem çiftinde, 0,618 [Fibonacci geri çekilme seviyesi] üzerinde cansız bir izin meydana geldiği aylık zaman diliminde klasik bir Morning Star modeline sahibiz.”


Bitcoin işlem çiftini de (SOL/BTC) değerlendiren Smart Contracter, Solana’nın üç dalgalı bir düzeltme modelini (A-B-C) tamamladığını ve bunun da trendin tersine çevrildiği anlamına geldiğini öne sürüyor.

“Ayrıca Bitcoin çiftinde, üstten tüm yapı net bir A-B-C [deseni] gibi görünüyor.”
Analist dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave teorisine dayanır. Teoriye göre, bir A-B-C düzeltme modelinin tamamlanması genellikle bir trendin tersine dönmesine yol açar.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *