«
 1. Anasayfa
 2. Altcoin
 3. BAYC’nin Maymunları, IONNYK’nin Çerçevelerinde Siyah Beyazla Canlanıyor

BAYC’nin Maymunları, IONNYK’nin Çerçevelerinde Siyah Beyazla Canlanıyor

bayc.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Ünlülerden bir NFT’niz varsa Fored Ape Yat Kulübü (BAYC) koleksiyonu, zaten özel bir kulübün parçasısınız. Şimdi, çizilmiş maymun NFT’niz daha da özel bir teklif için uygun: NFT’nizi benzersiz ve gelişen bir sanat eserine dönüştürmek, tümü nadir bir zarafet duvar ayarında.

Özel bir strateji

Aşırıya kaçma ve aşırı üretim yapma eğiliminde olan birçok projenin aksine, IONNYK ekibi, tamamı 2022’de yalnızca ilgilenen BAYC NFT sahiplerine teslim edilecek yalnızca 100 adet oymalı ve kişiselleştirilmiş çerçeve üreterek tam tersi bir strateji seçti.

Somut olarak, sadece birkaç “birkaç mutlu” bu ultra özel tekliften yararlanabilecek ve böylece maymunu andıran çalışmalarını IONNYK imzalı bir dijital sanat çerçevesinde sergileyebilecekler.

Alıcılar şunları alacak:

 • 1 kişiselleştirilmiş IONNYK çerçeve.
 • 1 kişiselleştirilmiş NFT.
 • NFT formatında ve birinci sınıf kağıda basılmış sanat eserinin 1 adet menşe belgesi
 • 1 kişiselleştirilmiş koruyucu kılıf

Özel bir dijital sanat eseri

Çalışmalarını özel olarak tasarlanmış IONNYK çerçevesinde sergilemeyi seçen şanslı BAYC maymun sahipleri, her gün benzersiz bir evrimsel deneyim yaşayacaklar. Son derece renkli maymunları siyah beyaz moda girecek ve kelimenin tam anlamıyla duvarda gelişecek. Gerçekten de eser, sahibinin hikayesinin bir kısmını anlatacak ve NFT’nin benzersizliğini pekiştirecek. IONNYK ekipleri tarafından gerçekleştirilen ve onların bir “Maymun sanat eseri” yaratmalarını sağlayan bu dinamik kişiselleştirme çalışmasıdır.

Nihai sonucu görmenin en kolay yolu, aşağıdaki özellikleri içeren sunum videosuna bakmaktır. #1231. Maymunun otomatik evrimi onu eşsiz bir sanat eseri yapar.

Akıllı telefonunuzla tahtanızı yönetin

Mobil uygulama aracılığıyla (şu adreste mevcuttur: iOS ve Android), özel çerçevenin sahipleri, her sabah ekranda maymunun görünümünü değiştirecek yedi otomatik animasyon dizisinden birini seçebilecek. Tabii ki, yedi diziden birini istendiği sürece varsayılan olarak ayarlamak ve günlük olarak alternatif diziler seçeneğinden anlık olarak vazgeçmek mümkündür.

Yıldız sistemi maymunlara düşüyor

Geçen yıl piyasaya sürülmesinden bu yana, Ethereum üzerine inşa edilen BAYC NFT (karşılıksız token) koleksiyonu küresel bir çılgınlık oldu ve çok seçkin BAYC maymun sahipleri kulübüne katılan birçok yıldızdan başlayarak büyük ilgi gördü. Bunlar arasında Amerikalı sunucudan bahsedebiliriz. Jimmy Fallonrapçi Snoop Dogg, madonna, Justin Bieberfutbolcu Neymar ve Paris Hilton.

Bir NFT Bored Ape satın almak, diğer satın alma işlemlerine benzemez. Bir sahip olarak, her alıcı fiili erişim hakkına sahiptir. özel çevrimiçi kulüp özel yüz yüze etkinliklerin yanı sıra. Kelime özel alır tam anlamıyla.

NFT BAYC sahipleri, IONNIK çerçevelerinden birini satın alarak sadece onları evlerinde sergilemek için mükemmel ortamı elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda IONNIK kasasına sahip olanların çok özel kulübüne katılacaklar. Yılda sadece 100 çerçeve üretilip sevk edileceğinden bu kulüp daha da özel.

Üst düzey dijital çerçeveler

IONNYK’nin çerçeveleri birer sanat eseri ve duvara asılacak gerçek bir teknolojik mücevherdir.

Çerçevelerin tasarımcıları, en son teknoloji sayesinde kağıdın görünümünü mükemmel bir şekilde taklit etmeyi başardılar. İşin sırrı, sergilenen çeşitli çalışmalara gerçekçilik ve tek kelimeyle olağanüstü bir tanecik veren milyonlarca küçük mürekkep kapsülünün kullanılmasında yatmaktadır.

Maymun resimlerine kayıtsız kalan sanatseverler için çok ünlü olsalar da IONNYK bir çerçeveden çok daha fazlası. Bu, evde gerçek bir dijital sanat galerisidir ve kullanıcılar, sergilenecek geniş bir eser koleksiyonundan seçim yapabilir.

BAYC ile bu ortaklık çerçevesinde IONNYK tarafından önerilen çerçevelerin tasarımını incelikli ve saf olduğu için takdir etmemek elde değil. Maymunları barındıracak duvar kılıfları siyah alüminyum modası ve koruyucu cam, birçok Avrupa müzesi tarafından da takdir edilen bir teknoloji olan parlama önleyici özelliklere sahiptir. Çerçeveler Avrupa’da özgün ve sorumlu bir şekilde üretilmektedir.

IONNYK için işleme kalitesi, taviz verilemez bir parametredir. Ve kağıt üzerine mürekkep baskıların üretebildiği keskinliği ve yüksek çözünürlüğü tam olarak anlamak için söz konusu sanat eserlerine yakından bakmak yeterlidir.

Ara sıra kınadı bazı geri kalmış insanlar tarafından “alt-sanat” olarak küçümsenen dijital sanat ve NFT, tam tersine, sanat dünyasında müthiş ve yararlı bir nefes alıyor. Dijital sanatın utanılacak bir tarafı kalmadı. Zarif ve birleştirici olabilir (kullanıcılar çerçevelerinde ne görüntüleneceğini seçebilir) veya bu makalenin konusu olan özel içerik taşıyabilir.

Dijital sanatın gücü… baskıda!

IONNYK çerçevelerinin birçok avantajının yanı sıra, son işlemenin kusursuz kalitesinin yanı sıra, beklenmedik durumlar Herhangi bir kablo olmadan çalışan kartın güç kaynağının yönetimi gibi. Proje ekibi, çerçevelerini on iki aylık bir süre boyunca özerk hale getirmeyi başardı, daha az değil! Yılda sadece bir kez kullanılan çirkin güç kablosuna elveda! IONNYK’in rakiplerinin, cihazlarına sürekli bağlı kalması gereken korkunç güç kablosu olmadan hala yapamadıklarını lütfen unutmayın.

Hatırlamak

 • Teklif yalnızca doğrulanmış BAYC sahipleri için geçerlidir.
 • Teklif sadece bir tavsiye kodu ile sipariş edilebilir: Tavsiye kodunuzu şu adresten isteyin: [email protected] (Spam’inizi kontrol edin) veya bir BAYC sahibi aracılığıyla.
 • Yönlendirme kodu, teklifin normal değerinde %30 indirim sağlar ve yönlendirene %15 geri ödeme verir (tavsiyelerde herhangi bir sınır uygulanmaz).
 • Nakit geri ödenir Maymun Madeni Paralar sponsorun seçtiği kripto cüzdanında.

20-23 Haziran 2022 tarihleri ​​arasında New York’ta yapılacak Ape Fest’e sadece birkaç gün kala, BAYC’nin NFT maymunları şehrin gündemi olacak. Özellikle de artık çok, çok klas bir modda siyah beyaz sergilemek için IONNYK’nin güzel çerçevelerine sahip oldukları için.

Teklif hakkında daha fazla bilgi edinmek için: http://www.ionnyk.com/BAYC/
BAYC’nin sosyal ağlarını takip edin: heyecan & anlaşmazlık.
IONNYK’ı takip edin Facebook & Instagram.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *