«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. BinaryX, RhinoX NFT Koleksiyonunu Duyurdu, 6 Haziran’da Satış Gerçekleştirdi

BinaryX, RhinoX NFT Koleksiyonunu Duyurdu, 6 Haziran’da Satış Gerçekleştirdi

binaryx-rgb-02-2-1654059102zggrzmizqr.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Singapur, Singapur, 2 Haziran 2022, Chainwire

BinaryX Geçenlerde ilan edildi karşılığı olmayan belirteçler (NFT’ler) koleksiyonunun lansmanı. Rh!noX Sahiplerinin Rh!noX avatarını BNB Zincirindeki farklı GameFi ve Defi uygulamalarında kullanmalarını sağlayan 10.000 parçalık bir NFT koleksiyonudur. Seri, World of Warcraft evrenindeki ‘Soulbound’ öğelerinden ilham alıyor. Ayrıca, sınırları sınırlayarak benzer bir yaklaşımı benimser. NFT’ler sahiplerinin etkileşimlerine. Sonuç olarak, gerçekten eşsiz olurlar.

Rh!noX soulbound jeton sahipleri, BNB zincirindeki yeni GameFi jetonlarına ve NFT’lere erişim de dahil olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanacaklar. Ayrıca oyunlar, NFT beyaz listeleri, DeFi projeleri ve teminatsız kredi kredileri için beta testlerine özel erişim elde edecekler.

Proje, her Rh!noX Soulbound jetonunu derecelendirmek ve BNB zincirindeki kullanıcıların eylemlerini izlemek için zincir üzerinde bir davranışsal analiz sistemi kullanacak. Bu süreç, bir Rh!noX NFT sahibinin ne kadar avantaj ve avantaj elde edeceğini belirlemek için bir kredi puanı oluşturacaktır.

BinaryX, Adil Hollanda Müzayedesini uygulayacak Rh!noX satışı6 Haziran’da saat 12:00 UTC’de başlayacak. Katılımcıların etkinliğe katılabilmeleri için en az 13 BNX ve gaz ücreti hazırlamaları gerekecektir.

BinaryX Hakkında

BinaryX, oyna-kazan oyunlarının arkasındaki şirkettir Siber Ejderha ve SiberArena, her ikisi de BNB zincirinde çalışıyor. Proje, GameFi ve Metaverse’e genişlemeden önce merkezi olmayan bir türev ticaret sistemi olarak başladı. Oyunlarından biri olan CyberDragon, çift jetonlu bir fantezi RPG oyunudur. Oyuncular, $BNX ile Cyber ​​Series NFT’den kahramanlar toplayabilir ve $ALTIN ​​kazanmak için zindanlarla savaşabilir.

BinaryX’in yönetim belirteci, $BNX, platform için bir değişim aracı olarak hizmet eder. $BNX jetonları, kahramanları işe alma ve pazar yeri işlemleri gibi birçok oyun işlevinde ve platform hizmetinde faydalıdır. Ayrıca, tüm $BNX sahipleri projenin DAO’suna katılabilir ve projenin gelişimi ile ilgili önemli konularda oy kullanabilir.

Haziran 2022 itibariyle $BNX, token sahipleri tarafından BNB zincirindeki en büyük 8. GameFi projesidir. Ayrıca, hacim olarak en çok işlem gören 4. Metaverse projesidir. $BNX, Binance, KuCoin, Gate.io, MEXc Global, Bitrue, PancakeSwap ve daha fazlasında listelenmiştir!

Proje, özellikleri ve topluluğu hakkında daha fazla bilgiyi aşağıdaki bağlantılarda bulabilirsiniz:

İnternet sitesi| heyecan | Telgraf | Orta | anlaşmazlık | İGO Yatırım | İletişim|

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *