«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. BingX, Ayak İzini Almanya’ya Genişletiyor

BingX, Ayak İzini Almanya’ya Genişletiyor

photo-2022-07-28-19-01-50-1659088139moetktklrk.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, aşağıdakilerin parçası olmayan bir basın bültenidir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Singapur, Singapur, 29 Temmuz 2022, Chainwire

BingX, önde gelen sosyal ticaret borsası teklifi USDC seçenekleri, operasyonlarını Almanya’ya genişlettiğini duyurdu. Bu, Litvanya ofisinin Nisan ayında açılmasını takip ediyor.

Almanya, blok zinciri stratejisini benimseyen ilk ülke oldu ve çeşitli sektörlerde blok zincir teknolojisinin, Web3’ün ve metaverse uygulamalarının ilerlemesinin önünü açtı.

Bu penetrasyon ve benimsemedeki hızlı büyüme farkedilmeden gitmedi. 2021 itibariyle, Almanların yaklaşık %2,6’sı kripto para kullandı veya kullanıyor ve Almanların %44’ü kriptoya yatırım yapmakla ilgileniyor.

BingX, yeni Alman kullanıcılarını desteklemek için kaynaklar ekleyerek BingX platformunda kripto para birimleri satın almalarını, satmalarını ve ticaret yapmalarını sağlayacak. Ayrıca ekip, ülkenin ana dili olan Almanca’yı da platforma eklemek için çalışacak.

Almanya’daki artan benimsemeyi göz önünde bulunduran BingX, bu pazarda stratejik olarak genişlemeye ve kullanıcıları sosyal ticaret platformumuz aracılığıyla kripto ticaretini kolaylaştırma konusunda desteklemeye karar verdi. Zamanı gelince diğer Avrupa pazarlarına açılmaya devam edeceğiz” – Elvisco Carrington, Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü, BingX

BingX, çeşitli pazarları ve küresel bir kullanıcı topluluğunu kapsar, güvenli ve uyumlu bir kripto varlık sistemi için yüksek bir talep vardır. BingX, daha geniş bir küresel pazara dayanmaktadır ve güvenli ve düzenlenmiş platformu sayesinde dünyanın her yerinden yatırımcılar tarafından güvenilmektedir.

Şu anda Avrupa’da ikinci bir ofisi bulunan BingX, dünyanın dört bir yanındaki yatırımcılara hizmet etmek için açık, kapsayıcı, yüksek net değerli bir kripto para birimi yatırım piyasası geliştirmeye ve inşa etmeye kararlıdır.

BingX hakkında

2018 yılında kurulan BingX, büyüyerek dünyanın önde gelen sosyal ticaret platformu haline geldi. Kullanıcıların aşağıdaki gibi favori varlıklarını takas etmeleri için sezgisel sosyal alım satım özellikleriyle güvenli, güvenilir, kullanıcı merkezli ve açık bir ekosistem sağlayan küresel bir dijital varlık, spot ve türev alım satım platformudur. BeğenPara, Nadir, su keçisi& ICHI. BingX ayrıca aşağıdakiler gibi yeni projeleri ve fiyat çizelgelerini sürekli olarak günceller: BingX’in faaliyet gösterdiği ülkelerde ve bölgelerde, yerel yönetimler tarafından tanınan ve düzenlenen finansal hizmetler lisanslarını kaydettirmiş veya almıştır.

Kişiler

Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *