«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Bitcoin Düşerken, LUNA Rekor Kırıyor! Terra Teknik Analizi

Bitcoin Düşerken, LUNA Rekor Kırıyor! Terra Teknik Analizi

asd

Kripto piyasasında ayıların baskısı son hız devam etmekte. Bitcoin yükselmeye çalışsa da satıcılar şuan da alıcılardan daha kuvvetli gibi gözükmekte. Bir çok altcoin Bitcoin’de yaşanan bu geri çekilmeler ardından sert düşse de, LUNA yeni zirvelere ulaşmaya devam ediyor.

Düşüşlerden etkilenmeyerek yoluna devam eden LUNA yatırımcıları gayet memnun gibi gözükmekte. Bir çok altcoin yatırımcısı yatırımlarını zararla satarak, LUNA’dan kar etmenin peşinde koşuyor gibi gözüküyor.

Her şeye rağmen yükselişine devam eden LUNA daha ne kadar yükselebilir gelin birlikte göz atalım..

LUNA Yükselişi Daha Ne Kadar Devam Edebilir?

Yayın saati itibariyle 68 dolar seviyelerinde fiyatlanan LUNA, 5 Kasım tarihinde yeni bir ATH gerçekleştirdi. Zirve fiyatını yükseltmeye devam eden LUNA, 78.20 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş yaşadı.

Yaşanan bu yükselişin ardından tekrardan bir reddedilme gören LUNA, 66.85- 68.71 dolar destek seviyesine kadar gerilemiş durumda. 66.85- 68.71 dolar destek seviyesinin hemen üzerinde fiyatlanan LUNA, CoinMarketCap verilerine göre 10. sırada bulunuyor.

Çok sağlam destek seviyeleri bulunan LUNA’nın 66.85- 68.71 dolar desteğinin altında kapanışlar yapması durumunda, önce 61 dolar desteğine ardından ise 55 dolar destek seviyesine kadar bir geri çekilme yaşayabilir.

Yayın saati itibariyle bulunduğu destek seviyesinden tekrardan yükselişe geçmesi durumunda, en önemli major direnç seviyesi olan 75- 78 dolar direncine kadar yükselebilecek olan LUNA, böyle bir yükseliş yapması durumunda yatırımcılarına %15’ten fazla kazanç getirebilir gibi duruyor.

Aşağıda bulunan grafikteki yeşil destek seviyelerinden parçalı alım, kırmızı direnç seviyelerinden ise parçalı satım yaparak riskinizi yönetmeniz önerilir.

Bir Cevap Yaz

ilayda Çolak Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *