«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Bitpanda Pro, GameFi Odaklı Yeni Ticaret Çiftleri Ekliyor

Bitpanda Pro, GameFi Odaklı Yeni Ticaret Çiftleri Ekliyor

bitpanda-image-rszd.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin, bir parçası olmayan bir advertorial makaledir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Axie Infinity’nin hızlı yükselişi, sayısız GameFi projesine ilham vermenin yanı sıra alana önemli fonlar çekerek yeni bir “oyna-kazan” oyun çağının habercisi oldu. Patlama, bazı GameFi projelerinin değerinin hızla yükselmesine neden oldu ve erken yatırımcılar için büyük getiriler sağladı. Bununla birlikte, GameFi projeleri hala büyük bir potansiyele sahiptir ve bu da onları tüccarlar için uygun bir seçenek haline getirir.

Bunu akılda tutarak, Bitpanda Pro, GameFi’ye odaklanan değişim platformunda yeni ticaret çiftlerinin listesini duyurdu. Borsa ayrıca DeFi, akıllı sözleşmeler ve araçlar da dahil olmak üzere diğer kripto sektörlerinden yeni ticaret çiftleri ekleyerek yatırımcılar için daha fazla kar etme fırsatı sunuyor.

Bitpanda Pro sekiz yeni ticaret çifti ekliyor

Bitpanda Pro, desteklenen kripto para birimleri listesini genişletti. Şu andan itibaren platform, kullanıcıların yatırım portföylerini yatırabilecekleri ve genişletebilecekleri sekiz varlık daha sunacak. Yeni listelenen ticaret çiftleri, DeFi, araçlar, akıllı sözleşme ve GameFi dahil olmak üzere kriptonun farklı yönlerinden varlıkları kapsar.

Bunlar şunları içerir:

Bu projelerin her biri kendi kategorisinde iyi bilinmektedir. Örneğin Zcash, ağındaki para akışını engelleyerek anonimliği koruyan önde gelen bir gizlilik madeni parasıdır. Aynı şekilde, takas etme ve getiri elde etme söz konusu olduğunda, Curve DAO tokeni, yatırımcılar tarafından en çok aranan tokenlerden biri haline geldi.

Ayrıca Bitpanda Pro, kullanıcılar için üç olağanüstü oyun projesi ekledi. Birincisi, borsa 2021’in sonlarına kadar 2,5 milyondan fazla kullanıcısı olan büyük oyna-kazan çevrimiçi video oyunu Axie Infinity’nin yerel simgesi olan Axie Infinity Shard’ı (AXS) listeledi. Blockchain oyun ekosistemi Gala oyunlarının tokeni ve bir başka en iyi kripto oyun platformu olan The Sandbox’ın yerel tokeni SAND.

GameFi Projeleri Neden Umut Veriyor?

DeFi işlevlerini ve oyun oynamayı harmanlayarak GameFi, tüm kripto para birimi endüstrisinin bağımsız bir yönü haline geldi. Konsept, oyuncuların kripto varlıkları şeklinde ödüller kazanmalarına izin veren kripto oyunlarını içerir, aksi takdirde oyna-kazan oyunları olarak da bilinir.

GameFi projelerinde, avatarlar, araziler, kostümler, silahlar ve daha fazlası gibi oyun içi öğeleri temsil etmek için değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) kullanılır. Oyuncular, NFT’leri pazar yerlerinde satın alarak, görevleri tamamlayarak, çevrimiçi rekabete katılarak veya belirli oyun seviyelerini geçerek kazanabilirler.

Bu NFT’ler ayrıca oyunlardan kaldırılabilir ve pazar yerlerinde nakit veya diğer kripto varlıkları ile takas edilebilir. Bu, GameFi projelerinden kazanmak için bir başka fırsat daha açarak sektörü oyuncular ve yatırımcılar için daha da çekici hale getiriyor.

GameFi, bu mekanizmayı benimseyen projelerin sayısı istikrarlı bir büyüme yaşadığından, 2021’de kripto dünyasını kasıp kavurdu. GameFi projelerinin sayısı, Haziran 2022’ye kadar 1.550 oyunu aştı ve toplam piyasa değeri yaklaşık 10 milyar USD’yi buldu.

Bitpanda Pro, kullanıcılara bu gelişen pazardan yararlanma fırsatı sunmak için bazı GameFi projelerini listeledi. Liste, Gala, Axie Infinity ve The Sandbox gibi popüler kripto oyun platformlarının yerel belirteçlerini içerir.

Bizim okuyun Tam inceleme burada veya ziyaret edin Bitpanda resmi web sitesi burada!

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *