«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. BNB Bu Yıl Mütevazı Bir Şekilde Büyüyecek, 2025’e Kadar Üç Kat Kat Olabilir – Analist Paneli

BNB Bu Yıl Mütevazı Bir Şekilde Büyüyecek, 2025’e Kadar Üç Kat Kat Olabilir – Analist Paneli

adobestock-1.jpeg
Kaynak: AdobeStock / Vlastimil Šesták

BNB, yerel token Binance Kişisel finans karşılaştırma sitesi tarafından yakın zamanda yapılan bir ankete göre, borsanın yılı 274 ABD Doları olarak fiyatlandırarak, 2025 yılına kadar 781 ABD Dolarına ve 2030 yılı sonuna kadar 1.814 ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Finder.com.

14:19 UTC’de, piyasa değerine göre 5. sırada yer alan BNB, 257 USD’den işlem görüyor ve bir günde neredeyse %7 arttı. Fiyat, Mayıs 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 686 USD’den bir yılda %15 ve %62 düştü.

Tahmin, ankete katılan fintech oyuncularından oluşan bir panel tarafından sağlandı ve bunların %57’si ABD’nin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Binance’i kayıtsız bir menkul kıymet olarak BNB vermekle suçlayacak. Ankete katılan uzmanların %30’u bundan emin değil ve sadece %13’ü böyle bir senaryoyu reddediyor.

Rapora göre fiyat açısından,

“Panel, BNB’de Ocak 2022’ye göre çok daha az yükseliş gösteriyor, panelin 2022 sonu için Temmuz projeksiyonu Ocak ayına göre %48 daha düşük ([USD] Ocak ayında 527 vs [USD] Temmuz ayında 274.).

Geleceğe daha yakından bakıldığında, rapor şunları belirtti:

Panelin Binance Coin için uzun vadeli tahminleri, 2025 tahminlerinin Ocak ayında söylediklerinin %20 altında gelmesiyle farklı değil ([USD] 975’e karşı [USD] 781) ve 2030 tahminleri %27 daha düşük ([USD] 2,488 vs [USD] 1.814).”

Aynı zamanda, Avustralya’da kıdemli öğretim görevlisi olan John Hawkins Kanberra Üniversitesi ve panelin bir üyesi, BNB’de satılmıyor ve tokenin fiyatının oynaklığına bağlı olarak bu yılın sonuna kadar 180 USD’ye düştüğünü görüyor, aynı zamanda “Bitcoin’in fiyat dalgalanmalarını büyük ölçüde takip ediyor ve çok az gerçek değeri var. -dünya kullanımı”.

Bu yaklaşımın aksine, hedge fon yöneticisi Genel Müdürü Ben Ritchie Dijital Sermaye YönetimiBinance’in yerel tokeninde yükseliş gösteriyor ve BNB’nin fiyatının 2022’nin sonunda 300 USD’ye ulaşmasını bekliyor.

BNB’nin fiyatının da arz ve talebi takip ettiğini ve projenin her işlem ücretinde bir yakma mekanizması getirdiğini ve üç ayda bir yakma gerçekleştirdiğini – bu da onu deflasyonist bir varlık haline getirdiğini savundu ve ekledi:

“BNB zincir ekosistemi büyümeye devam ettiği için fiyat, [USD] 2030’da 3.000. BNB Zinciri ayrıca ağ içinde bir katman 2 zincirini desteklemeyi planlıyor, bu da gelecekte Ethereum ile aynı gaz ücreti sorunlarından muzdarip olabilecekleri için yardımcı olabilir.”

____

Daha fazla bilgi edin:
– Panel, Tahminleri Bir Kez Yeniden Ayarladıktan Sonra Bitcoin Bu Yıl 13,6 Bin USD’ye Düşebilir
– Kripto Endüstrisi Paneli, Ethereum için Önümüzde Dalgalı Aylar ve Yıl Sonu için 1.711 ABD Doları Muhtemel

– Cardano Fiyatı Yılı 0,63 USD’de Bitiriyor, Panel Tahminleri Giderek Düşüyor
– Panel Tahminleri Solana için Bu Yıl Biraz Artış Ama Uzun Vadeli Gelecek Parlak Kalıyor

– Binance CEO’su Bloomberg’in Ortağını ‘Shitcoin Casino’ Makalesi Üzerine Dava Ediyor
– Coinbase, SEC Soruşturmayı Başlatırken Menkul Kıymetleri Listelediği İddialarını Yalanlıyor

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *