«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Boğa Piyasasında Dikkate Alınacak En Kaliteli Kriptolardan Bir Seçim: Gnox (GNOX), Binance Coin (BNB) ve Fantom (FTM)

Boğa Piyasasında Dikkate Alınacak En Kaliteli Kriptolardan Bir Seçim: Gnox (GNOX), Binance Coin (BNB) ve Fantom (FTM)

gnox.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, bir parçası olmayan bir advertorial makaledir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Boğa piyasaları, ayı piyasalarının tam tersidir. Kısa vadeli yükseliş trendleri sergilerler. Sonuç olarak, yükselen fiyat beklentileri bunun bir sonucu olduğu için yatırımcı iyimserliği bu piyasalarda sıklıkla mevcuttur.

Yatırımcılar bir boğa piyasası sırasında daha güvenlidir çünkü sıklıkla uzun süreler boyunca devam eden güvenilir sonuçları tahmin ederler (eğilimleri tutarlı bir şekilde tahmin etmenin zor olmasına rağmen).

Karmaşık olmasına rağmen, bir ayı piyasasından yararlanmak, birçok yatırımcı için en kaliteli kripto paralara yatırım yaparlarsa faydalı olabilir. Ve analistler, aşağıdaki belirteçlerin değerli bir yatırım olarak görülmesi gerektiğini tahmin ediyor.

Gnox (GNOX)

Gnox son zamanlarda popülerlik kazanan bir DeFi yardımcı programı belirtecidir. “Hizmet olarak verim çiftçiliği” özelliği sayesinde Gnox, yeni yatırımcılara ve kendi araştırmalarını yapmak için zamanı olmayanlara kesinlikle çekici gelecektir. Pasif gelir elde etmeye devam etmek için yapmaları gereken tek şey, Gnox jetonlarını satın almak ve tutmaktır.

Gnox token satış sonrası satışlarından elde edilen gelirin bir kısmı bir hazineye yatırılır. Riski dağıtmak ve pasif gelir elde etmek için, deneyimli DeFi analistlerinden oluşan bir ekip, topluluk hazine fonlarını çeşitli verim-çiftçilik platformlarına yatırır. Kazançlar toplanır ve daha sonra yanıklar ve hava damlaları gibi çeşitli mekanizmalar yoluyla Gnox sahiplerine iade edilir.

Hazine’ye yatırılan varlıkların toplam miktarı her zaman artacak ve Hazine satış sonrası satışlardan bir telif hakkı ile finanse edildiğinden, giderek artan miktarda pasif gelir üretecektir.

Ağustos ayının ortasında, platform resmi çıkışını yapacak. Ancak 12 Ağustos’a kadar Gnox şu anda ön satışta. Erken satın alanlar, aylık kullanımlar sayesinde platform daha piyasaya çıkmadan kar elde edecekler. Ek olarak, ön satış sona erdikten sonra, satılmayan tüm jetonlar yakılacak ve jetonun fiyatını bir kez daha artıracaktır.

Binance Coin (BNB)

Changpeng Zhao, kripto para ticaret platformu Binance’i kurdu. Artan Çin düzenlemeleri şirketin faaliyetlerini tehdit ettiğinde, Çin’den ayrıldı ve Cayman Adaları’na taşındı.

Kapsamlı alım satım çiftleri listesi ve rakip platformlara kıyasla nispeten düşük ücretleri ile Binance, hızla dünyanın en büyük kripto para alım satım platformlarından biri haline geldi. O zamandan beri birçok KYC önlemi eklemiş olsa da, sitenin başlangıçtaki KYC (müşterinizi tanıyın) kısıtlamaları olmaması da bazılarına çekici geldi.

Fantom (FTM)

Fantom’un ölçeklenebilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulmuş yüksek performanslı, EVM uyumlu L1 blok zinciri olarak ün kazandığı doğrudur. Fantom Opera adı verilen ana ağı, hızlı işlemleri makul fiyatlarla önemli verimle desteklemek için tasarlanmıştır.

Fantom, süreçteki güvenlikten veya diğer önemli unsurlardan ödün vermeden dApp’leri, DeFi protokollerini, meta veri deposu projelerini, GameFi protokollerini, Fungible Olmayan Simgeleri ve daha fazlasını dağıtmak için ideal ağ haline geldi.

Gnox hakkında daha fazla bilgi edinin:

Ön Satışa Katılın: https://presale.gnox.io/register

İnternet sitesi: https://gnox.io

Telgraf: https://t.me/gnoxfinancial

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB

Twitter: https://twitter.com/gnox_io

Instagram: https://www.instagram.com/gnox.io

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *