«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Bu Meme Coin’den 17 Katrilyonluk Yakım: Trend Coin Kritik Gelişmeyi Duyurdu!

Bu Meme Coin’den 17 Katrilyonluk Yakım: Trend Coin Kritik Gelişmeyi Duyurdu!

bitcoin-btcs
  • 2022 yılında toplam 17 katrilyonluk token yakımı gerçekleştiren popüler meme kripto para birimi Baby Doge Coin, 10 milyon doların üzerinde değeri bulunan 3.2 katrilyon BABYDOGE’u daha sonsuza kadar dolaşımdan kaldırdı.

Resmi Twitter hesabı aracılığıyla en son gerçekleşen büyük yakımın detaylarını paylaşan Baby Doge ekibi, 10 milyon ABD Dolarının üzerinde değere sahip 3.2 katrilyon token daha yaktıklarını bildirdi.

Bu devasa yakım, Baby Doge’un bugüne kadar gerçekleştirdiği ilk büyük yakım değil; 2022’nin başlangıcından bu yana, Baby Doge her ay katrilyonlarca token’ı dolaşımdan kaldırıyor.

Daha önce Baby Doge Coin, Ocak ayında 11.50 milyon dolar değerinde 5 katrilyon token, Şubat ayında 20 milyon dolar değerinde 4.8 katrilyon token ve Mart ayında ise 12.80 milyon doların üzerinde değeri bulunan 4 katrilyon BABYDOGE yakımı gerçekleştirmişti.

Bu, en son yakım da dahil olmak üzere, BabyDoge’un sadece dört ayda ölü cüzdana 54.3 milyon dolardan fazla bir değere sahip 17 katrilyon BABYDOGE gönderdiği anlamına geliyor. CoinGecko tarafından sağlanan verilere göre, BabyDoge’un mevcut dolaşımdaki arzı 159.278.394.658.793.747(159.27 katrilyon) seviyesinde bulunuyor.

Baby Doge NFT’leri

BabyDoge ekibi, Aylık Yakım Etkinliklerinin ardından ilk NFT’lerinin lansman tarihini açıklayarak topluluğu şaşırttı. Ekip, ilk NFT’lerinin 20 Nisan 2022’de basılmaya hazır olacağını belirtti. Ekip ayrıca NFT web sitesi BabyDogeNFT.com‘un resmi URL’sini de paylaştı.

Baby Doge Coin, Twitter’da Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’dan (SHIB) sonra üçüncü en popüler köpek temalı kripto para birimidir. BabyDoge’un 1,1 milyon takipçisi varken, DOGE’nin 3,1 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor. Son zamanların en popüler meme coin’i SHIB’i ise 3 milyon kişi takip ediyor.

Baby Doge, holder’lar açısından da tüm popüler köpek temalı kripto para birimlerinden daha fazla yatırımcıya sahip ve listede ilk sırada bulunuyor. BscScan’dan alınan verileregöre BabyDoge’i 1.491.960 benzersiz cüzdan adresi elinde tutarken Shiba Inu, Etherscan.io’ya göre yalnızca 1.130.928 yatırımcıya sahip.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *