«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Bu Potansiyel Büyük Kazananlar ile Portföyünüzü Ayı Piyasasından Koruyun: Gnox (GNOX), Elrond (EGLD) ve UniSwap (UNI)

Bu Potansiyel Büyük Kazananlar ile Portföyünüzü Ayı Piyasasından Koruyun: Gnox (GNOX), Elrond (EGLD) ve UniSwap (UNI)

1656489685_gnox.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Kripto fiyatları, döngüsel düşük seviyelerde dolaşmaya devam ediyor. Çoğu altcoin, geçen sonbaharın en yüksek seviyelerinden %90 ve daha fazla düşüş gördü. Ancak bazen namlunun dibinde iyi fırsatlar bulabilirsiniz. İşte girişler yeniden başladığında oldukça hızlı bir şekilde zirveye çıkma potansiyeline sahip iki kripto para birimi ve şu anda mücadeleye yeni giren bir kripto para birimi.

Gnox Simgesi (GNOX)

Bloktaki yeni çocuk olan Gnox Token, sahiplerine “hizmet olarak verim çiftçiliği” sunuyor. Buradaki fikir, kripto yatırımcıları için verim çiftçiliğini mümkün olduğunca basit hale getirmektir. GNOX sahipleri için tüm sıkı çalışma, deneyimli DeFi analistlerinden oluşan bir ekip tarafından yapılır. Tüm araştırmaları yapmak ve yatırımlarına bakıcılık yapmak için gerekli zamanı olmayanlar için bu cazip bir değer önerisidir.

Ortak bir hazinenin çalışma şekli, GNOX jetonlarının satış sonrası satışlarında %10 telif hakkı ile finanse edilmektedir. Her satışla birlikte hazine daha da büyüyor. Fonlar, likidite havuzları, kredi platformları ve stake ödülleri gibi çeşitlendirilmiş pasif gelir fırsatları koleksiyonuna yatırılır. Hazineden elde edilen karlar, tüm GNOX sahipleri arasında orantılı olarak paylaştırılır.

GNOX jetonu şu anda her aşama için ayrılmış bir jeton tahsisi ile üç aşamaya ayrılan ön satış modundadır. Her aşamanın sonunda satılmayan jetonlar yakılır ve böylece jetonun fiyatı yükselir. Lansmandan sonra, satılmayan jetonların geri kalanı yakılacak ve jeton başına fiyatı önemli ölçüde artıracaktır. Oradan, devam eden bir geri satın alma ve yakma mekanizması, tokenin sürekli pasif gelir sunarken deflasyonist tokenomiğine sahip olmasını sağlar.

Uniswap (UNI)

Uniswap, genel kabul gören ilk merkezi olmayan kripto borsasıydı. Artık dünyanın en büyüğü olan platform, otomatikleştirilmiş piyasa yapıcıları kullanıyor. Platforma likidite sağlayan yatırımcılar pasif gelir ile ödüllendirilir.

Uniswap kısa süre önce toplam işlem hacminde 1 trilyon doları aştı. 200 günlük basit hareketli ortalamanın oldukça altında işlem görmesi, UNI’yi şu anda harika bir alım yapıyor. Coin Fiyat Tahminine göre, UNI’nin fiyatının 2024’ün sonunda ve ardından 2026’da tekrar ikiye katlanması bekleniyor. Kısa vadede CoinCodex, UNI’nin Temmuz sonundan önce 8,00 doları geçeceğini tahmin ediyor.

Elrond (EGLD)

Elrond, yüksek hızlı işlem hacmi sunar. Ekip, blok zincirinin bir kuruşun onda biri işlem ücreti ile saniyede 15.000’e kadar işlem gerçekleştirebileceğini iddia ediyor. Ayrıca, Elrond düğümleri karmaşık işlemciler gerektirmez ve ortak masaüstü bilgisayarınızda çalıştırılabilir. Elrond kısa süre önce bir protokol test ağı başlattı ve yakında Staking v4 adı verilen yeni bir staking özelliği sunacak olan “DeFi 2.0” platformunu piyasaya sürecek.

EGLD, yazı yazılırken 58 dolar civarında çalışıyor. TradingBeats tarafından yayınlanan fiyat tahminlerine dayanarak, kripto para 2022’nin sonunda 184,4 dolara ulaşabilirken, WalletInvestor EGLD’nin önümüzdeki beş yıl içinde potansiyel olarak 600 doları aşmasını bekliyor. Ve Fiyat Tahmini, EGLD’nin 2030 yılına kadar 2.000 dolara bile yaklaşabileceğine inanıyor.

Gnox hakkında daha fazla bilgi edinin:

Ön Satışa Katılın: https://presale.gnox.io/register

İnternet sitesi: https://gnox.io

Telgraf: https://t.me/gnoxfinancial

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB

Twitter: https://twitter.com/gnox_io

Instagram: https://www.instagram.com/gnox.io/

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *