«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Bu Üç Kripto Para Birimine Katılma Fırsatını Yakalayın: Solana (SOL), Apecoin (APE) ve Mushe (XMU)

Bu Üç Kripto Para Birimine Katılma Fırsatını Yakalayın: Solana (SOL), Apecoin (APE) ve Mushe (XMU)

mushe.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Tanıtım

Her kripto yatırımcısı 2021’i kripto paraların yılı olarak hatırlayacaktır. 2021, ay görüntüleri, lüksler, hızla yükselen değerler, hisse senedi getirisinde (ROE) büyük bir artışla doluydu ve genellikle herkes zenginleşiyor gibi görünüyordu.

Tüm bunlarla birlikte, 2022, hem yeni yatırımcılar hem de eski yatırımcılar için hedef tahtasındaydı ve şimdiye kadar, yeni yıldan bu yana biraz bunaltıcı oldu ve kripto, muhtemelen yeni yılı kutlamaktan dolayı durgun bir ilk başlangıç ​​yaptı. .

Ancak işler iyiye gidiyor ve boğalar hak ettikleri yeri almaya çalıştıkça belirgin iyileşme işaretleri gördük. Umut verici görünen birkaç madeni para var ve şunu fark ettik: Solana (SOL), Apecoin (APE)ve Mushe (XMU) Şimdi hareket ederseniz, varlıklarını portföyünüze harika bir katkı olarak tanıtabilirsiniz.

Bu üç cevhere bakalım.

Solana (SOL)

solana (SOL) her zaman haber yaptı ve kendini gündemde tuttu ve projenin zaman içinde topladığı büyük toplulukla Solana (SOL) harika şeyler yapma potansiyeline sahip. Yılın ilk yarısının kapanışına yaklaşmış olsak da, Solana projesinden hâlâ bekleyeceğimiz çok şey var.

DeFi, GameFi ve NFT alanındaki çeşitli projeler Solana’nın (SOL’ler) merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) tarafından desteklenir. Birçok yatırımcı, NFT’nin patlayıcı büyümesinin korkunç beklentisiyle 2021’den beri Solana’ya (SOL) akın etti. SOL’un 2022’de 1.000 USD’ye ulaşması bekleniyor, bu biraz iddialı ama imkansız değil.

Apecoin (APE)

Maymunların parası her zamankinden daha ilkel görünüyor. Bored Ape Yacht Club’ın (BAYC) arkasındaki ekip de apecoin (APE), kazançlı bir dijital varlık yatırımı olduğunu kanıtladı.

Spekülatörler, APE para biriminin çılgınca popüler olan para birimi kadar başarılı olacağını tahmin ettiler. NFT Mart 2022’deki başlangıcından bu yana madeni para.

Dijital ticaret dijital para birimleri söz konusu olduğunda, Apecoin (APE), tüketicilere sağladığı kolaylık, güvenlik ve kâr nedeniyle oyunun kurallarını değiştirme potansiyeline sahiptir.

apecoin (MAYMUN), kullanıcıların dijital cüzdanlarında tuttukları coin sayısına bağlı olarak temettü elde etmelerini sağlayan yeni bir kar paylaşım yapısına sahiptir. Hem yatırımcılardan hem de kullanıcılardan gelen artan ilgi, kriptonun değeri üzerinde önemli bir etkiye sahiptir. Sonuç olarak, APE çok popüler bir kripto para birimi haline geldi.

Mushe (XMU)

Satış öncesi, satış öncesi, satış öncesi. Bu yıl nispeten yeni madeni paralardan büyük satış öncesi başarı elde etti ve şimdiye kadar iyi yatırım getirileri olduğunu kanıtladı ve muşe (XMU) dışarıda bırakılmıyor.

Eşler arası iletişim, ödüller ve yönetişim kullanışlılığı sağlamanın yanı sıra Mushe (XMU), ticaret borsasına likidite de sunan merkezi olmayan bir para birimidir.

Fiat ve kripto para piyasalarını birleştirmek için Mushe (XMU), hem fiat hem de sanal para birimlerinin gelişeceği bir ortam yaratmaya yardımcı olmak için Mushe (XMU) World’ün temeli olarak hizmet eder.

Mushe (XMU) Token’ın resmi çıkışı 4 Temmuz’da gerçekleşecek, ancak tokenin ön satış sırasındaki başarısı, daha sonra iyi performans göstermeye devam edeceğini gösteriyor.

18 Nisan’daki yükselişe rağmen, genel kripto piyasası, bazı önemli para birimlerinin Paskalya öncesi fiyatlarına ulaşmasıyla Paskalya öncesi değerlerine geri döndü. Ön satış değeri XMUÖte yandan, zaman içinde istikrarlı bir şekilde yükseliyor.

XMU için ön satış sezonu ve şimdi içeri girmek mükemmel olurdu.

Mushe (XMU) hakkında daha fazla bilgi için:

ön satış: https://portal.mushe.world/sign-up

İnternet sitesi: https://mushe.world/

Telgraf: https://t.me/musheworldXMU

heyecan: https://twitter.com/Mushe_World

Instagram: https://www.instagram.com/mushe_world/

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *