«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. ‘Bunu Tekrar Deneyelim’: Lido DAO, LDO 10M’yi Dragonfly Capital’e ‘Daha İyi Koşullarla’ Satma Teklifini Yeniden Başlattı

‘Bunu Tekrar Deneyelim’: Lido DAO, LDO 10M’yi Dragonfly Capital’e ‘Daha İyi Koşullarla’ Satma Teklifini Yeniden Başlattı

adobestock-xtock-1.jpeg
Kaynak: AdobeStock / xtock

Lido DAOiçin yönetim forumu Lido Finans projesi, kripto yatırım firmasına LDO 10 milyon token satışı için yeni bir teklif sundu. Yusufçuk Başkentigörünüşe göre daha iyi şartlarla.

Lido’nun iş başkanı Jacob Blish tarafından Çarşamba günü sunulan yeni teklif, “Tamam, hadi bunu tekrar deneyelim” diyor. VC firmasına LDO 10m jetonlarının satılması için çağrıda bulunuyor, ancak bazı ayarlamalar yapılıyor. Birincisi, teklif şimdi Dragonfly için bir yıllık hak kazanma süresini içeriyor.

“DragonFly Ventures, DragonFly Liquid yerine takas yapmayı kabul etti.
Devam eden tartışmalar ve boyutla ilgili mevcut en iyi koşulları sunuyorlar”, diyor teklif.

Yeniden çalışılan teklifin, topluluğa fayda sağlayacak gibi görünen yeni bir fiyatlandırma modeli de var. Belirlenmiş bir fiyat yerine, satışın iki olası fiyat karşılaştırması olacaktır: biri, %50 primli 7 günlük bir TWAP’de (zaman ağırlıklı ortalama fiyat) satış yapma seçeneğidir, diğeri ise bir ortalama LDO fiyatıdır. oylamadan önceki yedi gün %5 primle.

Dragonfly, madeni para başına 2,25 USD’den fazla bir tutara eşit olmadığı sürece, iki fiyatlandırma seçeneğinden daha yüksek olanı taahhüt etmek zorunda kalacak ve bu noktada VC firması anlaşmadan çıkabilir.

Bu görünüşte, son 24 saat içinde %31 artışla 2 USD’ye ulaşan Lido DAO’nun yerel tokeni LDO çevresinde bir ralliyi körükledi. bir ay. Madeni para, Ağustos 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %72 düştü.

Bildirildiği gibi, topluluk, DAI 14.5m karşılığında Dragonfly Capital’e LDO 10 milyon token satma teklifine karşı oy kullandı. Oylama, Blish’in Lido DAO için stabilcoinlerde yaklaşık iki yıllık bir “çalışma pisti” sağlamayı amaçlayan bir teklif sunmasından sonra geldi. Teklif, algoritmik stabilcoin DAI karşılığında LDO 20m’ye eşit olan LDO arzının %2’sini satmayı amaçlıyordu.

Son oylar sadece bu taksitin yarısının mı yoksa 10 milyon LDO’nun Dragonfly’a mı satılacağını belirlemek içindi.

Blish, en son teklifin bugün “yaklaşık olarak UTC 22:00’de” oylamaya sunulacağını söyledi.

Bu arada, yeni öneri topluluğun desteğine sahip görünüyor. “Lido/yusufçuk satışı için güzel bir uzlaşma. Her iki cephede de topluluk endişelerinin nasıl ele alındığını görmek güzel.” söz konusu Maya Zehavi, kurucusu ve CEO’su Gizli Yeni Girişim ve Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi İsrail Blockchain Endüstri Forumu.

____

Daha fazla bilgi edin:
– Lido DAO, LDO 10M Jetonlarının Dragonfly Capital’e Satılmasına Karşı Oy Verdi
– Dominant Stake Pool Lido, Ethereum’da ‘Uzun Süreli’ Hasara Neden Oluyor, Ama İyileştirmeyi Amaçlıyor

– Celsius’un Açık Piyasada Stake Edilen Ethereum’u Satması için Yeterli Likidite Yok – Analist
– DAO’lar Bir Yatırım Yöntemi Olarak VC’leri Değiştirebilir mi?

– Lido Hakimiyeti Ethereum’un Merkezsizleştirilmesi için Ne Anlama Geliyor?
– Lido’nun stETH’i Son Kripto Piyasası Erimesinde Nasıl Bir Rol Oynadı?

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *