«
  1. Anasayfa
  2. Genel
  3. Cardano Ve Bu 7 Altcoin Patlama Hazır! Analist Yorumları ;

Cardano Ve Bu 7 Altcoin Patlama Hazır! Analist Yorumları ;

yk

Başarılı tahminleri ile öne çıkan Capo isimli kripto para analisti, orta ve uzun vadede bazı altcoinlerin Bitcoin’den çok daha yüksek performans gösterebileceğini ifade ediyor.

Elliot Wave teorisini kullanan Capo, Bitcoin hareketlerinden sonra altcoin sezonunun henüz başlamadığını ve bazı altcoinlerin ise bu sezonda öncülük edeceğini belirtti.

Analist ALTPERP grafiğini inceleyerek altcoinlerde yükseliş trendinin başlamak üzerine olduğunu ifade etti ve grafikte bir “fincan kulp” formasyonu olduğuna dikkat çekti.

Yeni bir altcoin sezonunun tam bu noktada başlayabileceğine dikkat çeken analist, “Bitcoin’de önümüzdeki aylarda 100.000 dolar seviyeleri görülebilir. 2022’nin başlarında düşüşler başlayabilir ancak bu zamana kadar Bitcoin’de ciddi yükselişler görebileceğimizi ve altcoin sezonunun da muhakkak başlayacağını düşünüyorum.” dedi.

Bu altcoin sezonunda ise ciddi yükseliş beklediği altcoinleri açıklayan ünlü isim, ilk olarak son zamanlarda herkesin dilinde olan ADA‘ya dikkat çekti.

Daha sonra diğer coinleri de sıralayan analist Syntropy ekosisteminin yerel belirteci olan ve optimize edilmiş performans yoluyla interneti iyileştirmeyi amaçlayan NOIA‘ya değindi.

Üçüncü olarak, kuruluşların kendi ödeme çözümlerini oluşturmalarına ve ağ bağlantılı veri yapısı protokolü Trustchain’i kullanarak her türlü para birimini dijitalleştirmelerine olanak tanıyan kurumsal düzeyde bir platform olan COTI yer alıyor.

Daha sonra merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai’e (FET) değinen ünlü isim, sıradaki coinleri ise TRIASBLZ, VRA ve SAND olarak açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

Bir Cevap Yaz

ilayda Çolak Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *