«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Coinbase, BAYC Öne Çıkan Filmin İlk Bölümünü Yayınlarken, COIN Tankingi Sürdürüyor ve ARK Coinbase Hisselerini Döküyor

Coinbase, BAYC Öne Çıkan Filmin İlk Bölümünü Yayınlarken, COIN Tankingi Sürdürüyor ve ARK Coinbase Hisselerini Döküyor

screenshot-2022-07-27-at-10-38-12-coinbase-on-twitter-1.jpg
Kaynak: bir video ekran görüntüsü, Coinbase / Twitter

Büyük kripto borsası madeni para tabanı ilk bölümünü yayınladı Fored Ape Yat Kulübü (BAYC) – “The Degen Trilogy” adlı film. Bu arada, şirketin hisseleri ABD gibi düşmeye devam ediyor Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), borsanın kayıt dışı menkul kıymetleri listeleyip listelemediğine dair bir soruşturma başlattı.

Coinbase, Salı günü üçlemesinin ilk bölümü gibi görünen şeyleri paylaştı. “ZİNCİRİ ÇALIŞTIR” başlıklı beş dakikalık filmde düzinelerce BAYC değiştirilemez jeton (NFT) ve bunun yanı sıra MaymunCoinBAYC ekosisteminin Ethereum (ETH) tabanlı bir yönetişim ve yardımcı program belirteci.

Bildirildiği üzere, Coinbase’in resmi Twitter hesabı Nisan ayı ortasında film üçlemesiyle dalga geçti ve BAYC ve apecoin topluluklar. O sırada borsa, BAYC NFT sahiplerine NFT’lerini filmde nasıl gösterebilecekleri konusunda rehberlik edecek bazı adımlar sıraladı.

Dün, bir takip tweetinde, Coinbase’in resmi Twitter hesabı, NFT’lerinin gelecek Bölüm 2 ve 3’te yer almasını isteyenlerin, borsanın NFT pazarında bir profil oluşturmaları gerektiğini belirtti.

Bu arada, kripto topluluğu filmi ve amacını kavramakta zorlanıyor gibi görünüyor.

Bir Twitter kullanıcısı “Bruh. Az önce zirve dedin. Emin değilim ama bu zirve bir şey. Bunun için teşekkürler” söz konusu.

Diğerleri, borsanın filmini yayınlamak için korkunç bir zaman seçtiğini belirtti. Başka bir kullanıcı “Durumsal farkındalık ve bunu bugün bırakmak için harika bir zamanlama! SEC muhtemelen kapalı kapılar ardında onlara gülüyordur” söz konusu.

Bildirildiği üzere SEC, Coinbase’in menkul kıymet olarak kaydedilmesi gereken dijital varlıkları listeleyip listelemediğini araştıran bir soruşturma başlattı.

Bununla birlikte, borsa hisseleri bu artan incelemenin ortasında düşmeye devam ediyor. Coinbase’in hissesi, son işlem gününde %21.08 kadar kayıpla hisse başına 52.93 USD’ye düştü.

Cathie Wood’s Coinbase’in etrafındaki yatırımcı güvenini daha da artırıyor Ark Yatırım Yönetimi Bloomberg’e göre Salı günü 1,41 milyondan fazla COIN hissesi sattı ve Salı günkü kapanış itibariyle yaklaşık 75 milyon dolar değerindeydi. Coinbase Global hisseleri Salı günü değerlerinin yaklaşık beşte birini kaybetti.

Ark 53 USD’nin en düşük seviyesinden satıldı, bu da firmanın COIN’in önümüzdeki günlerde kayıpları artırabileceğine inanabileceğini gösteriyor.

Bloomberg’e göre Ark, 2021’deki ilk çıkışından bu yana Coinbase hisselerini satın alıyor ve Haziran sonu itibariyle yaklaşık 8,95 milyon hisseye sahip olan Coinbase’in üçüncü en büyük hissedarıydı.

Bununla birlikte, Ark, Aralık ayından bu yana yönetim altındaki varlıklarının neredeyse yarısını kaybederken, Ark Innovation ETF’si 2022’de yaklaşık %50 düştü – ve “Wood şu anda borsada işlem gören fonlarından birini şimdiye kadar ilk kez kapatıyor.”

____

Daha fazla bilgi edin:
– Coinbase, SEC Soruşturmayı Başlatırken Menkul Kıymetleri Listelediği İddialarını Yalanlıyor
– Coinbase, ABD SEC’i Eleştiriyor, Crypto Community Coinbase’i İçeriden Bilgi Alım Satım Üzerinden Eleştiriyor ve CFTC Chimes In

– ABD SEC, Kripto Borsalarının İçeriden Öğrenenlerin Ticareti Korumalarına İlişkin Soruşturma Başlattı – Rapor
– ABD SEC Şefi Gensler, Kripto Sektörünün ‘Uyumsuzluk’ İle Dolu Olduğunu Söyledi

– Hukuk Bürosu Yuga Laboratuarlarına Karşı Toplu Dava Davası Düzenlemeye Çalışıyor
– Diğer Blue-Chip NFT Koleksiyonları Düşüşü olarak CryptoPunk Satış En İyi Aylık Grafikleri

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *