«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Coinbase Web3 Kartı Oynuyor, BitMEX Yeni Müşteriler ve Gelirler için Yarışta Spot Ticareti Başlattı

Coinbase Web3 Kartı Oynuyor, BitMEX Yeni Müşteriler ve Gelirler için Yarışta Spot Ticareti Başlattı

adobestock-457606278.jpg
Kaynak: Adobe/Andrey Popov

Başlıca kripto borsaları madeni para tabanı ve BitMEX diğerlerinin yanı sıra, kullanıcıların doğrudan ve mobil Web3 erişimine ve spot pazarlara artan ilgisinden yararlanarak, daha fazla müşteriyi cezbetmek için yeni özellikler uyguluyorlar.

Planlandığı gibi, büyük kripto türevleri platformu BitMEX, tüccarların bir sipariş defteri kullanarak kripto varlıkları satın almasına, satmasına ve ticaretine izin veren yeni bir spot borsa sunuyor.

Platform, “Bu kripto para birimleri, XBT (BTC) ve ETH gibi popüler portföy zımbalarını, APE ve AXS gibi yükselen yıldızları ve UNI ve SUSHI gibi DeFi sanatçılarını içeriyor – hepsi USDT (ERC-20) ile eşleştirildi” dedi.

BitMEX’e göre, BMEX belirteçleri de dahil olmak üzere daha fazla kripto ve ticaret çifti boru hattında ve önümüzdeki aylarda spot borsaya eklenecek.

Bu arada Coinbase, müşterileri için şirketin yeni dapp (merkezi olmayan uygulama) cüzdanı ve dapp tarayıcısı tarafından desteklenen Coinbase uygulamasından Web3’e erişmelerine ve bunları keşfetmelerine olanak tanıyan yeni bir işlevsellik tanıttı. Borsa, şimdilik, özelliğin Ethereum tabanlı dapp’lere doğrudan uygulamadan erişebilecek sınırlı sayıda Coinbase uygulaması kullanıcısı için geçerli olacağını söyledi.

“ABD’deki yeni dapp cüzdan ve tarayıcı deneyimini önce Android’de küçük bir kullanıcı grubuna sunuyoruz ve yakında tüm kullanıcılara ve platformlara genişletmeyi planlıyoruz” diye eklediler.

Kullanıcılar, yeni işlevselliği kullanarak, bir kurtarma ifadesini yönetmek zorunda kalmadan dapp’leri keşfedebilmelidir.

Borsa, “Bu yenilikçi dapp cüzdan deneyimi, Coinbase’in güvende kalmanıza yardımcı olduğu özel bir zincir üzeri cüzdana sahip olmanızı sağlayan Çok Taraflı Hesaplama teknolojisi tarafından desteklenmektedir” dedi.

Coinbase, yaklaşık 100 ülkede 98 milyondan fazla doğrulanmış kullanıcıya sahip olduğunu söylüyor.
____
Daha fazla bilgi edin:
– Zorlu Bir İlk Çeyrekten Sonra Coinbase, Bunun Daha Yavaş Olmasını Bekliyor
– Yeni Coinbase Açıklaması Bitcoin ve Kripto Sahiplerine Hatırlatıyor: ‘Anahtarlarınızı Değil, Madeni Paralarınızı Değil’

– Mahkeme, BitMEX Kurucularına AML İhlalleri İçin 30 milyon ABD Doları Para Cezası Verdi
– BitMEX Sonunda Spot Platformu Yaklaşırken Ethereum’u Karşılıyor; APE Sürekli Vadeli İşlemler Piyasasını Başlatma

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *