«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. CoinEx, Daha Fazla Perakende Yatırımcının Bitcoin’den Yararlanmasını Sağlıyor

CoinEx, Daha Fazla Perakende Yatırımcının Bitcoin’den Yararlanmasını Sağlıyor

1656341892_coinex.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

DeFi, NFT ve metaverse gibi yeni pazarların patlamasıyla birlikte, kripto para biriminin küresel kullanıcı tabanı genişlemeye devam etti. Kripto alanı, ineklere özel bir niş pazardan perakende yatırımcıları, borsada işlem gören şirketleri ve geleneksel yatırım kurumlarını cezbeden merkezi olmayan bir finans piyasasına dönüştü. Kripto para birimleri, diğer finansal varlıklara kıyasla yeri doldurulamaz avantajlara sahiptir. Bu arada, Bitcoin ve Ethereum gibi kriptolar küresel finans piyasalarında giderek daha fazla öne çıkıyor.

Aslında Bitcoin gibi kriptoların yatırım eşiği o kadar yüksek değil. Kriptolar satın almak için bölünebildiğinden, kullanıcılar 1 BTC, 0,01 BTC veya hatta hisse senetleri gibi geleneksel finansal varlıklar için kullanılamayan daha küçük bir miktar satın alabilir. Özetle, herhangi bir perakende yatırımcı BTC yatırımlarından kazanç sağlayabilir.

2020 ve 2021’deki büyük boğaların ardından, kripto para birimi, piyasaya katılmamız ve gelecekteki boğalar için hazırlanmaya başlamamız için en iyi zaman olan bir ayı piyasasına girdi. Kripto para birimi aracılığıyla finansal özgürlük kazanan perakende yatırımcıların çoğu, “ayı piyasasında kriptoları biriktirir”. Boğa piyasalarında büyük karlar elde ettiler, çünkü düşüş piyasası koşullarına karşı devasa ucuz pazarlık fişlerini stokladılar.

Bir yandan, Bitcoin gibi kripto para birimleri, tüm dünyadaki kripto yatırımcılarına fayda sağladı. Öte yandan, kripto piyasasının ilerlemesi, kripto kullanıcıları arasındaki talebi karşılayamayan kripto altyapılarının ilerlemesini geride bıraktı. Örneğin, bazı kripto borsaları, işlevleri işlevler üzerine yığmaya devam ediyor ve Avrupa seçenekleri, teslimat sözleşmeleri ve sürekli vadeli işlemler gibi göz kamaştırıcı bir dizi türev yaratıyor. Bu tür karmaşık web sayfalarıyla karşı karşıya kalan birçok yeni kullanıcı, kripto para biriminin geniş çapta benimsenmesini engelleyen kripto ticareti yapmaktan caydırılıyor.

Sektörün temel sorunlarını sezip çözüm için çalışmaya başlayan kripto para öncüleri de var. Örneğin, 2017 yılında kurulan küresel bir kripto borsası olan CoinEx, şu anda 200’den fazla ülke ve bölgede 3 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

CoinEx’in yepyeni marka sloganı “Kripto Ticaretini Kolaylaştırmak”, emellerini gösteriyor. Borsa, kullanımı kolay kripto ticaret hizmetleri sunan bir kripto ağ geçidi ve yeni başlayanlar için kripto alanındaki ilk durak olmayı hedefliyor.

CoinEx’in kurucusu ve CEO’su Bay Haipo Yang’a göre, tüm kripto kullanıcıları saygıyı hak ediyor – profesyonel tüccarlar ve perakende yatırımcılar hem kripto endüstrisine katılabilmelidir. Yeni başlayanların ve perakende kullanıcılarının işten çıkarılması, kripto sektörünün finansal tekeli kırmak olan orijinal misyonuna ters düşüyor. Bay Yang, son röportajında ​​CoinEx’in ürünler, token listeleme ve müşteri hizmetleri aracılığıyla “kripto ticaretini kolaylaştıracağını” söyledi.

Hepimizin bildiği gibi, kripto endüstrisi çok kısa bir süre içinde büyük ilerleme kaydetti. Özellikle, DeFi ve NFT’nin patlaması, artan sayıda kripto türevinin ortaya çıkmasına neden oldu. Yine de, birçok borsa yeni işlevler oluşturmaya ve belirsiz jargonu benimsemeye devam etti, bu da kullanıcıların kripto sektörüne katılmasını zorlaştırdı.

Öte yandan CoinEx, işlevleri asla işlevler üzerine yığmaz. Bunun yerine, yeterli, tatmin edici işlevler sunmayı vaat ediyor. “Kullanım kolaylığı”, CoinEx’te yapabileceğiniz daha az şey olduğu anlamına gelmez. Aksine, borsa, gerçek talepleri karşılayan ürünler oluşturarak gelişmişliği kullanım kolaylığına dönüştürmeyi amaçlıyor, bu da daha yeni başlayanların kolayca kripto ticareti yapmasına ve her türlü yeni işlevle karıştırılmamasına yardımcı oluyor.

Ayrıca CoinEx, müşteri hizmetlerine vurgu yapar. Yeni başlayanlar, kripto ile ilgili ürünleri kullanırken kafaları karıştığında, ki bu genellikle böyledir, her zaman CoinEx’in sezgisel başlangıç ​​kılavuzlarına, her şeyi kapsayan yardım belgelerine ve tatmin edici müşteri desteğine dönebilirler. Borsa, her perakende kullanıcıya birinci sınıf hizmetler aracılığıyla saygı duyar.

CoinEx, tatmin edici ticaret deneyimleri sunar ve ürün tasarımı, kripto tarama ve müşteri hizmetleri açısından kripto ticaretini önemli ölçüde kolaylaştırmıştır. CoinEx’te hem eski hem de yeni başlayanlar kriptoları zahmetsizce takas edebilir.

Kripto para birimlerinin büyümesi ve kapsamlı bir şekilde benimsenmesi, tüm kripto ekosistemindeki borsaların, kripto cüzdanlarının, halka açık zincirlerin ve DApp’lerin çabalarından ayrılamaz. Umarım daha fazla adanmış kripto kurumu CoinEx’ten öğrenebilir ve kripto sektörü için daha iyi kurulmuş altyapılar sağlayabilir, endüstriyi daha erişilebilir hale getirebilir ve daha fazla perakende kullanıcının Bitcoin gibi kriptolardan faydalanmasına izin verebilir.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *