«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. CoinEx Yepyeni Bir Marka Sloganını Benimsiyor: Kripto Ticaretini Kolaylaştırıyor

CoinEx Yepyeni Bir Marka Sloganını Benimsiyor: Kripto Ticaretini Kolaylaştırıyor

coinex.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Aralık 2020’de CoinEx, platformun büyüme stratejisinin kullanıcılara yenilikçi, kaliteli projeler sunmak ve en son trendleri yakalamalarına ve yeni fırsatları yakalamalarına yardımcı olmak olduğunu belirten “Yenilikçi Dijital Varlıkların Toplandığı Yer” marka sloganını benimsedi. Bu ilkelerin rehberliğinde, CoinEx token listeleme ekibi her zaman kaliteli kriptoların listelenmesine öncelik verir ve asla körü körüne nicelik peşinde koşmaz. Huni şeklindeki bu kadar titiz bir tarama süreci, kullanıcıların yalnızca birinci sınıf varlıkları belirlemesine ve emsallerinin önünde kalmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda hem platform hem de kullanıcılar için kazan-kazan sonuçları getiren CoinEx’e büyük bir itibar kazandırır.

2021 boyunca CoinEx, 300’den fazla premium kripto listeledi. Bu arada, kullanıcıların yenilikçi dijital varlıkları seçmelerine yardımcı olmak artık bir büyüme hedefi değildi. Bunun yerine, borsadaki tüm üstün kriptoları listeleme normu haline gelmişti. Kripto pazarı gelişmeye devam ettikçe, artan sayıda kullanıcı blok zinciri endüstrisine akın ediyor.

Bununla birlikte, bu yeni başlayanlar genellikle blok zinciri teknik bilgisi eksikliği, ticaret platformlarının yüksek eşiği ve ayrıca kripto ticaretinin karmaşık operasyonları nedeniyle kafaları karışır ve yıldırılır. Bu nedenle, CoinEx sadece yenilikçi dijital varlıkların sağlanması için çabalamamalı – ayrıca yeni başlayanların ilk kripto işlemlerini kolaylıkla tamamlamalarına yardımcı olmalı, kripto varlıklarının daha uygun dolaşımından yararlanmalarını sağlamalı ve dünyayı daha iyi hale getirmelidir. kullanıcılarla birlikte blockchain aracılığıyla yerleştirin.

Bu amaçla CoinEx, yepyeni bir marka sloganı benimsemeye karar verdi: Kripto Ticaretini Kolaylaştırmak. Gelecekte CoinEx, kullanıcılar ve kripto dünyası arasında bir köprü görevi görecek. Kripto alanına açılan kapı olarak, değişim, daha fazla kullanıcının her kripto işlemini kolaylıkla tamamlamasına yardımcı olacak ve blok zinciri endüstrisinin erişilemez olduğu uzun süredir devam eden klişeyi parçalayacaktır.

CoinEx’te (hem Web’de hem de Mobil APP’de), kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar ve istedikleri zaman kolayca ve rahatça kripto ticareti yapabilirler. CoinEx, basit ürün tasarımları ve kolay işlemler için çaba göstererek, kullanıcıların CoinEx ürünlerine hemen başlamasına ve kripto ticareti yapmasına olanak tanır. Bu arada borsa, kullanıcıları temel işlemlerden gelişmiş ticaret taktiklerine kadar yönlendirmek için her şeyi kapsayan, profesyonel bir Yardım Merkezi sağlar. CoinEx’te tüm kullanıcılar, ayrıntılı blockchain bilgisine ve alım satım işlemlerine yönelik her şey dahil kılavuzlara erişebilir. Yardım Merkezi ile kriptoya yeni başlayanlar bile kendilerini kripto dünyasına kolayca yönlendirebilirler.

Son on yılda, blok zinciri endüstrisi büyük değişiklikler gördü ve kripto ticaret platformları arasındaki yoğun rekabet de sona erdi. Kripto para biriminin toplam piyasa değerinin artmaya devam ettiği bir dünyada, kripto piyasası finans sektöründe hayati bir rol oynamaktadır. Bu arada, artan sayıda yeni kullanıcı blockchain alanına koşacak. CoinEx, blok zinciri dünyasının daha fazla bireyin katkısına ihtiyaç duyduğunun kesinlikle farkındadır ve biz ancak endüstriyi daha fazla kullanıcı için erişilebilir hale getirerek, varlıkların alım satım şeklini değiştirerek ve geleneksel finansın kısıtlamalarını kırarak blok zinciri sektörünü iyileştirmek için daha fazla çaba toplayabiliriz.

“Kripto Ticaretini Kolaylaştırmak” sadece bir slogan değil – CoinEx’in çabaladığı büyük bir hedef ve büyüme stratejisidir. Borsa, kullanıcıları ve kripto dünyasını birbirine bağlayan köprü olmayı planlıyor. Kripto alanına açılan kapı olarak CoinEx, kripto ticaretini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *