«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Cornucopias: Oyun Metaverse Endüstrisini Yeniden Tanımlayan Devrimci Bir Cardano Blockchain Projesi

Cornucopias: Oyun Metaverse Endüstrisini Yeniden Tanımlayan Devrimci Bir Cardano Blockchain Projesi

img-1917.JPG

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Metaverse, milyonlarca oyuncunun yakın çevrelerinin ötesinde yaşamasına izin veren sanal bir dünyadır. Blockchain teknolojisi ile kullanıcılar sanal alanda diğer insanlarla etkileşime girerken dijital varlıklar oluşturabilir, sahip olabilir ve kullanabilir.

bereket ‘Ada’, blok zinciri tarafından desteklenen, kazan-kazan, kazan-yap, kazan-öğren, ana bilgisayardan kazanılan bir MMORPG oyunudur. Eşsiz kubbelerin olduğu bir dünyada oyuncular, Cornucopias’ın pazarında ve birçok ikincil pazarda diğer kullanıcılarla alınıp satılabilen arazi ve diğer NFT tabanlı varlıklara sahip olabilir. Cornucopias, herhangi bir blockchain tabanlı projenin en olumlu ve ilgili topluluklarından birine sahip, eğlenceli, güvenli ve genişleyen bir metaverse’dir.

Dünyayı saran metaverse inovasyonunun heyecanıyla, ilki için son derece yüksek bir talep var. bereket Rekor sürede satılması beklenen arsa satışı. Cornucopias NFT projeleri, doğru arz ve talep dengesi ile başarılı satışları tamamlama konusunda bir geçmişe sahiptir. Örneğin, Cornucopias NFT2tree hayırsever NFT’leri 20 saniyenin altında tükendi ve Afrika, Senegal’de 50.000’e yakın ağaç dikti ve bu sayı her gün sürekli olarak artıyor. Bubblejett NFT’ler, Mythic nadirliği ikincil pazarlarda 100 kattan fazla değere ulaşarak tükendi. Ek olarak, GTI Javelin NFT bir sistem duraklaması yaşanmasına rağmen satıldı ve Cornucopias ekibi, son derece olumlu topluluklarına sabırları için teşekkür etmek için GTI Javelin NFT’lerini ücretsiz olarak hediye etmeye karar verdiğinde topluluk bundan faydalandı.

Blockchain Oyun Endüstrisine Hakim Olmak

Cornucopias’ın temel amacı, son derece yenilikçi ekosistemi aracılığıyla metaverse endüstrisine öncülük etmektir. Ayrıca, Cardano blok zinciri, oyunu fiziksel ve dijital projeler konusunda tutkulu, gelişen bir toplulukla desteklemektedir. Bu nedenle Cornucopias, topluluğa çok hızlı bir şekilde katılan yeni üyelerle birlikte, dünya çapında metaverse meraklılarının, oyuncuların ve ana akım izleyicilerin dikkatini çekiyor.

bereket ‘Ada’, blok zinciri tabanlı bir oyundan daha fazlasıdır çünkü katılımcılar daha fazlasını yapabilir. Geleneksel oyunlarda oyuncular mikro işlemler, abonelik ücretleri, DLC paketleri ve geleneksel oyun geliştiricileri için yıllık 300 milyar doların üzerinde gelir sağlayan diğer para kapma mekanizmaları aracılığıyla tekrar tekrar ödeme yapar. Büyük geleneksel oyun geliştiricileri, endüstrinin geleceği olan blok zinciri tabanlı oyunlardaki kodu kırmak için mücadele ederken, Cornucopias, oyun endüstrisi pastasının büyük bir bölümünü talep etmek için mükemmel bir konumdadır.

Yeni oyun modeli NFT varlıkları ile tam tersi bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Oyun içeriğinin ‘kilidini açmak’ için tekrar tekrar oyun içi satın alımlar yapmak yerine, oyuncuların bir NFT’ye ömür boyu sahip olmak veya ikincil piyasada satmak için yalnızca bir satın alma işlemine ihtiyacı vardır. Oyuncular için bu sahipliğin faydaları arasında çok sayıda avantaj, ödül ve ayrıcalık bulunur. Sonuç olarak, bir Cornucopias NFT’ye sahip olmak, oyuncuların, aynı sahip olunan varlıkları diğer oyunlarda ve diğer blok zincirlerinde kullanma geleceği ile çeşitli özelliklerin ve oyun içi avantajların kilidini açan ‘benzeri görülmemiş bir yardımcı programa’ sahip olmalarını sağlar.

Cornucopias oyunu, gezegendeki herkese metaverse’e katılma, içerdiği oyunları ve çok daha fazlasını oynama fırsatından yararlanma olanağı sağladığı için, katılımcılar aylık üyelik ücreti ödemekten kurtulur. Oyuncular NFT’lerini satabilir, başka biriyle takas edebilir veya ek ödüller için bahis yapabilir.

Ayrıca ‘Ada’, oyun oynamayı gerçek dünya ticaretiyle birleştirir ve

geleneksel ve e-ticaret şirketlerinin metaverse’de arazi sahibi olmaları, gerçek dünyadaki markalarını, ürünlerini ve hizmetlerini daha önce hiç erişemedikleri, ulaşılması zor bir küresel kitleye satmaları ve tanıtmaları için.

Projeye dünya çapında kolayca erişilebilir ve en yeni Unreal Engine 5 oyun motoru üzerine inşa edilmiştir. Bu yazılım, oyunu PC’ler, cep telefonları, oyun konsolları ve akıllı TV’ler ile uyumlu hale getirir. Cornucopias’ın ilk AAA UE5 blok zinciri tabanlı oyun olma yolundaki cesur stratejisinin bir sonucu olarak, Cornucopias rekabette önde ve şimdiden küresel markaların, büyüyen kripto topluluğunun, oyun geliştiricilerin, 3D sanatçıların ve oyun meraklılarının dikkatini çekiyor. kendi kendini idame ettiren ekosistemin yönetimini güçlendirin ve yönetin.

Gelecek için daha fazla gelişme

NFT2Tree darphaneleri, yaklaşan arazi satışında kullanılacak Cornucopias dahili NFT satışı, darphane ve pazar yeri sistemi için bir test programı ve satıştan elde edilen tüm paraların fabrikaya gitmesiyle gerçek dünya eko ve sürdürülebilirlik değeri sağlama fırsatıdır. Senegal, Afrika’daki ağaçlar. Hem dijital hem de fiziksel dünyayı etkilemek isteyen bir proje olarak Cornucopias, diğer birçok hayırsever NFT’yi başlatmayı planlıyor.

Ayrıca, artan bir pozitif etkinin otomatik olarak sürdürülmesi umuduyla, ikincil piyasa satış komisyonunun %100’ü, gerçek ağaçları kalıcı olarak dikmek için kullanılacaktır.

bereket Ayrıca, son derece agresif yol haritasını korumak için birçok mobil mini oyunun ilkini 2022’nin 3. çeyreğinde, PC oyununu 2022’nin 4’ünde ve konsolları 2024’te piyasaya sürüyor.

Cornucopias Hakkında

Cornucopias ‘The Island’, oyuncuların ödüllendirilebileceği ve/veya kendi arazileri, mülkleri ve Tümü eğlenceli ve güvenli bir metaverse’de oyun oynayarak gerçek dünya değerine sahip diğer NFT tabanlı varlıklar.

Cornucopias ‘Ada’ hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki linklere tıklayın.

heyecan | anlaşmazlık | Youtube | Telgraf | İnternet sitesi

#NFT #cornucopias #cardano #CNFT #metaverse #kriptogames

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *