«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. DeFi Liderleri SCB 10X Sanal Zirvesinde Kripto Kıyamet Sonrası Buluştu

DeFi Liderleri SCB 10X Sanal Zirvesinde Kripto Kıyamet Sonrası Buluştu

redefine2022-1280x800.jpeg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

SCB 10XSCBX grubunun girişim yatırım kolu, bugün şirketin üçüncü yıllık dünya çapındaki DeFi ve Web3 sanal zirvesi olan ReDeFine Tomorrow 2022’nin geri dönüşünü duyurdu. 21-22 Temmuz tarihleri ​​arasında gerçekleşecek etkinlik, merkezi olmayan finans ve Web3’ün geleceğini tartışmak için dünyanın dört bir yanından ünlü DeFi ve Web3 yenilikçileri ve fark yaratanlardan oluşan bir yıldız dizisini bir araya getirecek.

Konuşmacılar arasında Solana Labs CEO’su Anatoly Yakovenko, Ava Labs başkanı John Wu, Compound’un kurucusu ve CEO’su Rob Leshner, Nansen kurucu ortağı ve CEO’su Alex Svanevik, Metaplex Studios CEO’su Stephen Hess, Fireblocks kurucu ortağı ve CEO’su Michael Shaulov, Synthetix’in kurucusu Kain yer alıyor. Warwick, Circle’ın kurucu ortağı, başkanı ve CEO’su Jeremy Allaire, Polygon’un kurucu ortağı ve operasyon direktörü Sandeep Nailwal, Aave Companies’in kurucusu ve CEO’su Stani Kulechov, B2C2 grup CEO’su ve B2C2 Japonya CEO’su Phillip Gillespie, Lido’nun kurucu ortağı Konstantin Lomashuk ve endüstrinin en etkili inşaatçılarından çok daha fazlası.

SCB 10X’in baş girişim ve yatırım sorumlusu Mukaya “Tai” Panich, “Bu ayı piyasasını, DeFi ve Web3 projelerinin ekosistemi oluşturmaya ve genişletmeye odaklanmanın yanı sıra gelecekteki yeniliklerin önünü açması için bir fırsat olarak görüyoruz” dedi. “DeFi ve Web3 alanının hızla gelişen doğasıyla, 2022’nin daha fazla önemli iyileştirme ve fırsat göreceğine dair çok az şüphe var. Sektördeki bu çalkantılı dönemde izleyicilerimize bu iki günlük sanal zirve etkinliğini getirmekten heyecan duyuyoruz.”

Bazıları DeFi’nin yakında patlayabileceği endişesini dile getirse de, Compound Labs CEO’su ve DeFi’nin mavi çip protokollerinden birinin kurucusu Robert Leshner bunun olası olmadığını açıklıyor. SCB 10X’in ReDeFiNE Yarın 2022 Sanal Zirvesinde konuşacak olan Leshner, bir aksiyolar makale: “DeFi protokollerinde bunun olmamasının nedeni, tasarım gereği, şu anda çökmekte olan bu merkezi platformların tamamen tersi olmalarıdır. Radikal olarak şeffaflar, tam olarak ne olduğunu görebilirsiniz. Ancak bundan daha da önemlisi, bir hevesle fikrini değiştiremeyen açık kaynak koduna dayalı olarak çalışırlar.

DeFi’nin bu zorlu yılı, kilitli toplam değerin (TVL) Aralık 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 250 milyar dolardan Haziran 2022’de 70 milyar dolara %60 düştüğünü gördü. kripto piyasası çöküyor. Bununla birlikte, DeFi’nin benimsenmesi ve TVL’deki büyüme son üç yılda önemli ölçüde arttı ve gerçek dünyada ve Web3’te birçok yerleşik kullanım örneğiyle güçlü temeller göstermeye devam edecek.

Sanal zirve, konuklara ekonomik gerileme döngüleri yaşayan DeFi ve Web3 düşünce liderlerinden haber alma fırsatı sunacak. Ayı piyasasında nasıl gezinileceği, ortaya çıkan fırsatların nasıl keşfedileceği ve bu zor zamanlarda nelerin bekleneceği konusunda bilgilendirici oturumlar sağlayacaklar.

Daha fazla bilgi edinmek için şu adresi ziyaret edin: alan veya Kayıt ol Etkinlik için.

SCB 10X Hakkında

SCB 10X Co., Ltd. SCBX Group’un bir holding şirketidir ve yıkıcı teknolojiye, dijital varlıklara, blok zincirine, Metaverse ve Web3’e odaklanarak teknoloji yeniliği ve yatırım yoluyla katlanarak büyüme elde etmek için Ocak 2020’de bir “moonshot misyonu” ile kurulmuştur. , Girişim Sermayesi ve Girişim Oluşturucu.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *