«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. DeFi Tokenları Yükselişte: Decentraland (MANA), Gnox Token (GNOX), Ve Yearn Finance (YFI)

DeFi Tokenları Yükselişte: Decentraland (MANA), Gnox Token (GNOX), Ve Yearn Finance (YFI)

gnox.jpg

Yasal Uyarı: Aşağıdaki metin, Cryptonews.com gazetecileri tarafından yazılmamış bir reklam yazısı makalesidir.

Mevcut kripto ayı piyasasında, aslında kısa vadeli kazançlar sağlayacak bir şey bulmak zor olabilir. Kriptoya erken girenler için her şey tersine döndü — peki ya şimdi? Ay’a gidecek bir sonraki madeni parayı seçmek zor olsa da, hala birkaç geçerli seçenek var. Ve bu paralar son zamanlarda çok fazla çekiş kazanmaya başladı. Şimdi, analistlerin önümüzdeki birkaç ay içinde harika bir geleceğe sahip olabileceğini tahmin ettiği üç madeni paraya bir göz atalım.

Decentraland son zamanlarda olumlu kazanımlar elde etti

Decentraland ve MANA madeni parası, birçok analistin göz önünde bulundurduğu bir tanesi. “Kullanıcılarının sahip olduğu ilk sanal dünya” olarak faturalandırılan Decentraland, sanal oyun alemlerini gerçek dünyadaki dijital varlıklarla birleştirmeyi amaçlayan son derece benzersiz bir projedir.

Ve MANA’nın son 1 aylık grafiği, diğer birçok para biriminin büyük kayıplar gördüğü bir zamanda dikkat çekici, nispeten istikrarlı. Bu, token için fiyat konsolidasyonunu gösterebilir ve proje, video oyun endüstrisinin blok zincirine doğru hareketinin merkezinde olabilir. Mana’nın fiyatı şu anda 0,98 dolar civarında.

Gnox, geleneksel ve dijital yatırımcılar arasındaki boşluğu nasıl kapatabilir?

Son haftalarda büyük kazançlar sağlayan tokenlerden biri GNOX. Gnox platformu, DeFi yatırım stratejilerini kitlelere ulaştırmaya yardımcı olmak ve yeni bir pasif gelir fırsatı dalgasından yararlanmak isteyen geleneksel yatırımcılar için giriş engellerini azaltmak için sıfırdan inşa edilmiştir. Şu anda ön satışta olan Gnox, şimdiden 30 milyonun üzerinde token sattı.

Ve Gnox platformu benzersizdir, çünkü dijital yatırımlara yeni başlayanlara, endüstrinin (genellikle karmaşık olan) temel ilkelerinin çoğunu anlamasalar bile kazanç elde etme fırsatı verir. Başka bir deyişle, yatırım portföylerini yönetme konusunda endişelenmek yerine beyinlerini “kapatıyorlar” ve pasif gelirlerini sayıyorlar.

Yearn Finans (YFI)

Kripto ortamı için genel kayıpların olduğu bir dönemde sağlıklı konsolidasyona sahip olan bir başka kripto para da Yearn (YFI). Ethereum üzerinde çalışan bir protokol grubu olan Yearn, kullanıcılara kripto yatırımlarını optimize etme ve çeşitli borç verme ve alım satım hizmetlerinden yararlanma fırsatı veriyor. Gittikçe daha fazla insan DeFi yatırımlarının faydalarına baktıkça, Yearn iyi bir konumda olabilir. Ancak, GNOX’tan farklı olarak, Yearn hala kullanıcıların ne yaptıklarını anlamalarını ve yatırımlarını kendilerinin yönetmelerini gerektiriyor. Belki de bu yüzden grup seçimimiz hala muhtemelen GNOX’tur.

GNOX, YFI ve MANA, portföylerini oluşturmaya yardımcı olacak token arayanlar için harika seçeneklerdir. Bir sonraki kripto yatırımınızı seçmenin eskisi kadar kolay olmadığı bir zamanda, bunlar iyi bir nedenle en iyi 3 seçimimiz.

Daha Fazlasını Buradan Öğrenin:

Ön Satışa Katılın: https://presale.gnox.io/register

İnternet sitesi: https://Gnox.io

Telgraf: https://t.me/gnoxfinancial

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/mnWbweQRJB

Twitter: https://twitter.com/gnox_io

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *