«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. DeFiChain’in DFI Token’ı Huobi Global’de İşlem Yapmaya Başlıyor

DeFiChain’in DFI Token’ı Huobi Global’de İşlem Yapmaya Başlıyor

huobi-listing-1658751587zybr2mu2ht.jpeg

Feragatname: Aşağıdaki metin, aşağıdakilerin parçası olmayan bir basın bültenidir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Singapur, Singapur, 25 Temmuz 2022, Chainwire

DeFiChainMerkezi olmayan finansal uygulamaları ve hizmetleri herkese ulaştırmaya adanmış Bitcoin ağındaki dünyanın önde gelen blok zinciri olan , dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Huobi Global’de yerel DFI tokeninin listesini resmi olarak duyurdu.

Token, 25 Temmuz saat 06:00’da (UTC) Huobi’de USDT’ye karşı işlem görmeye başlarken, DFI para çekme işlemlerinin 26 Temmuz saat 07:00’de (UTC) açılması planlanıyor. Huobi’de DFI satın alan tüccarlar ve yatırımcılar, jetonu DeFiChain cüzdanlarına veya istedikleri yere aktarabilecekler.

DFI jetonu Kucoin, Bybit (ERC-20 formatı), Bittrex, Bitrue, Hotbit ve Bitpanda’da alım satım için zaten mevcut.

“Huobi’de listelenmek, DeFiChain için bir başka büyük adım. Giderek daha fazla büyük borsanın DFI’yi listelediği için mutluyuz. DeFiChain’de bulunan gerçek dünya varlıklarının çeşitliliği nedeniyle, giderek daha fazla üst düzey borsa DFI’yi listelemeyi dört gözle bekliyor. Her ek listelemeyle, kitlelerin DeFiChain’de yerel merkezi olmayan finans dünyasına girmesi daha kolay hale geliyor.” DeFiChain Accelerator Pazarlama Direktörü Benjamin Rauch, şunları söyledi:

2013 yılında kurulan Huobi, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Huobi’deki listeleme, küresel kripto para birimi kullanıcı tabanı arasında DFI’nin erişilebilirliğini artıracak. Huobi, deneyimli kripto tüccarları ve yatırımcıları için kapsamlı bir ekosistem sağlayarak kullanıcıların çok çeşitli kripto para birimleri satın almasına, satmasına, hissesine ve ödünç almasına olanak tanır.

Huobi, kısa süre önce, ön nitelikli yatırımcılara ve profesyonel finansal hizmet sağlayıcılarına sanal varlık değişimi ürünleri ve hizmetleri sunmak için Dubai Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu tarafından geçici onay aldı.

DFI belirteci, dünyayı DeFiChain ekosistemine açar. Aşağıdakiler dahil DeFiChain blok zincirindeki tüm faaliyetlerin merkezinde yer alır:

  • Çoklu havuzlarda likidite sağlanması
  • Blockchain fikir birliği ve güvenlik için staking
  • Hisse senedi jetonlarını ve dUSD sabit parasını basmak veya ödünç almak için teminat olarak
  • Bir ödül simgesi olarak. Tüm DEX ödülleri DFI’da ödenir
  • DeFiChain’in yönetim belirteci

DeFiChain, zincir üzerinde yönetişime sahip tamamen merkezi olmayan bir blok zinciridir. Mayıs 2020’de ana ağ lansmanından bu yana proje, topluluktan düğümler, ana düğümler, projeler, araçlar, yönetişim, ekonomik fikirler ve kod yönetimine kadar blok zincirinin neredeyse tüm yönlerinde coşkulu bir katılım gördü. Kod tabanı, açık kaynaklı bir şekilde geliştirildi ve birçok kişi tarafından geniş çapta hakemli ve tartışıldı.

DeFiChain Hakkında

DeFiChain, gelişmiş DeFi uygulamalarını etkinleştirmek için Bitcoin ağının bir hard fork’u olarak oluşturulan merkezi olmayan bir Proof-of-Stake blok zinciridir. Hızlı, akıllı ve şeffaf merkezi olmayan finansal hizmetler sağlamaya kendini adamıştır. DeFiChain, likidite madenciliği, stake etme, merkezi olmayan varlıklar ve merkezi olmayan krediler sunar. DeFiChain Vakfı’nın misyonu, DeFi’yi Bitcoin ekosistemine getirmektir.

Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: İnternet sitesi | heyecan | anlaşmazlık | GitHub

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *