«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Devon Henry, Sosyal Nedenler İçin 13 Milyon Dolar Artırmak İçin CryptoFederacy NFT Sanat Koleksiyonunu Başlattı

Devon Henry, Sosyal Nedenler İçin 13 Milyon Dolar Artırmak İçin CryptoFederacy NFT Sanat Koleksiyonunu Başlattı

cryptofederacy-storyboardshot-no-date-1653488595ibj5elbflx.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Richmond, VA, 25 Mayıs 2022, Chainwire

2020’de Devon Henry şunları söyledi: evet başka hiçbir müteahhitin kabul etmeye cesaret edemediği bir işe. Henry’nin rolünün öyküsü muhtemelen tarih kitaplarında anlatılacak – son ön sayfa özelliğinde tasvir edildiği gibi. New York Times. 2020’den beri Henry ve inşaat ekipleri, eski Güney Konfederasyon’da 23’ün üzerinde Konfederasyon heykelini titizlikle ve güvenli bir şekilde kaldırdı. Henry şimdi bu tarihi bir hayır kurumuna dönüştürüyor. CryptoFederacy projesi aracılığıyla 13 yıldızlı nedenleri ve fark yaratanları vurgulayan 13 Yıldız NFT Koleksiyonu 19 Haziran 2022’de düşen www.CryptoFederacy.com.

Anıtsal Bir Görev

Tarihi “yeniden” mantolama çağrısına cevap vermenin bir sonucu olarak taciz ve hatta ölüm tehditleriyle karşı karşıya kalan Devon Henry, “Bu heykelleri sökme görevi kelimenin tam anlamıyla anıtsaldı” diyor. “131 yıllık bir kehaneti gerçekleştiren kişi olmak çok alçakgönüllü. Ama bu yeterli değil. Daha iyi bir yarın inşa etmek için geçmişimizin bu yapıbozuma uğramış parçalarını kullanma sorumluluğu hissediyorum.”

Henry’nin atıfta bulunduğu kehanet, Black gazetesi The Richmond Planet’in editörü John Mitchell’in kehanetidir. 1890’da, Robert E. Lee heykeli Richmond Virginia’daki Anıt Bulvarı’na dikildiğinde, Mitchell bir gün Siyah bir adamın heykeli indireceğini önceden bildirdi. “Lee anıtını dikti ve zamanı gelirse onu yıkmak için orada olacak” Mitchell yazdı.

On üç Yıldız

CryptoFederacy’nin 13 Yıldız NFT Koleksiyonu Konfederasyon bayrağındaki on üç yıldızı temsil ediyor ve 157. yıldönümünde düşecek haziran onuncuNisan 1865’te Konfederasyon Generali Robert E. Lee ve Konfederasyon eyaletlerinin teslim olmasının ardından, köleleştirilmiş Amerikalıların kurtuluşunu anan ve ABD’deki son köleleştirilmiş insanların resmi olarak özgür olduklarına dair bilgilendirildikleri zamanı işaret eden bir Federal ABD Tatili.

19 Haziran 2022’de CryptoFederacy projesi, sökülen heykelleri temsil eden 13 NFT’den oluşan bir açılış koleksiyonu basacak. Henry, bu NFT’leri satmaya ve heykelleri kaldırılan Konfederasyon Generalleri tarafından güçlendirilen ideallerden ve eylemlerden kaynaklanan toplumsal sorunları ele alan 13 farklı hayır kurumu için 1 milyon ABD doları toplamaya çalışıyor.

Henry ve CryptoFederacy ekibi, yerleşik kar amacı gütmeyen kuruluşlarla ortaklıkları sonlandırıyor ve New York, Richmond, DC ve Los Angeles’ta lansman etkinlikleri planlıyor. Katılımcılar, CryptoFederacy ekibiyle tanışabilecek, NFT sanat eserini görebilecek, sanatçıyla tanışabilecek, sökülen konfederasyon heykellerinin fiziksel parçalarını keşfedebilecek ve heykelin kaldırılması sürecinden sahne arkası tarih yazma anlarının çerçeveli profesyonel fotoğraflarını görüntüleyebilecekler.

Geçmişi Geri Alma

Henry, NFT sanat eserinin temsil ettiği hayır kurumları için farkındalık yaratmaya yardımcı olacak 13 özel sanat eserinden birini toplayarak, tutkulu bireylerin ve vakıfların bu tarihi ideoloji ıslahının bir parçası olmaya mecbur hissedeceklerini umuyor. CryptoFederacy NFT topluluğu büyüdükçe, ekip 10.000 parçalık CrazyStats NFT koleksiyonuyla ilk NFT koleksiyonunu takip etmeyi ve daha da geniş bir kitleye hitap etmeyi planlıyor.

CryptoFederacy Hakkında

CryptoFederacy’nin misyonu, bireyleri ve kuruluşları Web3’teki fırsatlar ve özellikle Amerika Birleşik Devletleri’ndeki kritik ekonomik ve sosyal sorunları ele almak için nasıl gelir elde edileceği konusunda eğiten yenilikçi NFT Sanat projeleri ve girişimleri yaratarak Web3 dünyasına sosyal aktivizmi getirmektir. CryptoFederacy, 2022 yılında, Güney’deki Konfederasyon anıtlarını sökmek için işe alınan Team Henry Enterprises, LLC’nin CEO’su Devon Henry tarafından kuruldu.

bu 13 Yıldız NFT Koleksiyonu 13 hayır kurumu için 1 Milyon ABD Doları toplama hedefiyle, her yerdeki bireylere, Amerika’nın yüzyıllardır kölelik ve kurumsal ırkçılıkla ilişkisini özetleyen anıtların sökülmesini anan tarihte dijital bir ana sahip olma fırsatı veriyor.

13 Yıldız NFT düşüşüyle ​​ilgili daha fazla bilgi edinmek ve güncel kalmak için şu adresi ziyaret edin: www.CryptoFederacy.com veya CryptoFederacy’yi takip edin heyecan.

Kişiler

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *