«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Digivault, Britanya Adaları Düzenlemeli İlk ve %100 Destekli GBP Stablecoin olan poundtoken.io’nun İlk Gözetim Ortağı Oldu

Digivault, Britanya Adaları Düzenlemeli İlk ve %100 Destekli GBP Stablecoin olan poundtoken.io’nun İlk Gözetim Ortağı Oldu

1657802123_image.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin bir basın bültenidir, bir parçası değildir Cryptonews.com Editoryal içerik.

Digivault, %100 GBP tarafından desteklenen, Britanya Adaları tarafından düzenlenen ilk stabilcoin olan poundtoken.io ile ortaklığa girdi.

Bu, piyasa oynaklığı ve tasfiye olaylarının, kripto kışında portföyleri korumak ve servet depolamak amacıyla yatırımcıları istikrarlı paraları düzenlemeye yönlendirmeye devam etmesiyle ortaya çıkıyor.

Bu hafta Londra’nın Fintech Haftası’nda başlatılan, “GBPT” koduyla bilinen poundtoken, Isle of Man merkezli fintech şirketi blackfridge tarafından çıkarılır ve GBP’nin dijital varlık piyasalarına doğrudan erişmesine izin verir ve sorunsuz gerçek zamanlı ödemeleri kolaylaştırır.

Temelinde sadelik ve tüketici güveni ile tasarlanan poundtoken, ihraç edilen her GBPT’yi bir pound sterlin ile destekleyerek, sahiplerinin sabit paralarını her an GBP karşılığında kullanabilecekleri konusunda gönül rahatlığını garanti eder. KPMG, aylık rezerv tasdik kanıtı, ihraç edilen tüm tokenlerin %100 desteklendiğini onaylayacak denetçileri olarak atandı. Dağıtılmış bir defterin düzenlenmesi ve entegrasyonu ile birleştiğinde, poundtoken, değerine olan güveni pekiştirirken tüm sahiplerini potansiyel fiyat dalgalanmalarından korumayı amaçlar.

Digivault, ortaklığın bir parçası olarak, soğuk ve sıcak saklama çözümleri aracılığıyla İngiltere’de poundtoken güvenli saklama hizmeti sunacak. Sahipler, tokenlerini, metaller, nadir değerli taşlar ve güzel sanatlar gibi fiziksel değerli varlıkların yanında özel anahtarları güvenli bir şekilde saklayan veya tartışmasız en fiziksel olarak en sağlam veri merkezlerinde barındırılan devlet düzeyinde veri diyotları ile korunan kasalarda tutmayı seçebilirler. İngiltere’de.

dijital İngiltere’de FCA akreditasyonu alan ilk bağımsız saklama kuruluşu olduğunda dijital varlık saklama standardını belirledi. Askeri düzeydeki çözümleri artık artan sayıda kurumsal müşteri listesiyle birlikte kolluk kuvvetleri tarafından kullanılmaktadır.

Digivault CEO’su Robert Cooper şunları söyledi: “Düzenleme ve şeffaflık konusunda bizimle aynı taahhüdü olan bir şirketle ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Poundtoken.io, İngiliz yatırımcıların varlıklarının likit ve güvenli olduğundan emin olmak için stablecoin portföylerine yakından baktığı bir zamanda piyasaya çıkıyor. Poundtoken’in dört büyük muhasebe firması ile %100 destekli ve aylık tasdikleri bu yatırımcılara rahatlık sağlayacak ve bunun Britanya Adaları tarafından düzenlenen ilk GBP sabit paraya olan talebi artıracağına inanıyoruz.”

poundtoken.io’nun Baş İşletme Sorumlusu Michael Crosbie şunları ekledi: “Digivault’un fiziksel ve sanal güvenliği entegre eden dijital varlık gözetiminden etkilendik ve poundtoken sahiplerinin de öyle olacağını biliyoruz. Bu ortaklık sayesinde, artık müşterilerimize birden fazla koruma katmanını birleştiren ve tek bir kişiye veya bir grup insana duyulan güven ihtiyacını ortadan kaldıran güçlü bir koruyucu önerebiliriz. Nasdaq listesinde yer alan bir grubun parçası olarak Digivault, kaydı aracılığıyla SEC’e ve FCA’ya karşı sorumludur. İki şirketimiz arasında uzun vadeli bir ilişki için sabırsızlanıyoruz.”

Digivault hakkında

Digivault, fiziksel ve sanal güvenliği entegre eden dijital varlık gözetimi sağlayarak kurumlara hızla gelişen bir dünyada somut çözümler sunar.

Digivault, EQONEX Grubunun bir parçasıdır. EQONEX Limited (NASDAQ: EQOS), müşterilere kurumsal düzeyde altyapı ve eksiksiz bir ticaret, saklama ve varlık yönetimi çözümleri paketi sağlayan, teknoloji odaklı bir dijital varlık finansal hizmetler grubudur. Grubun dijital varlık ekosistemi, kurumların ve bireylerin ihtiyaçlarını geleneksel finansal piyasalarda alışık oldukları aynı derecede düzenleyici gözetim ve güvenlikle karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin: www.digivault.com

Digivault’u sosyal medyada takip edin: heyecanve LinkedIn.

Siyah Buzdolabı HAKKINDA

Blackfridge, yenilikçi teknoloji aracılığıyla finansal hizmetleri geliştirme misyonunu üstlenen öncü bir fintech şirketidir. Man Adası’ndaki Douglas’ta bulunan şirket, Man Adası Finansal Hizmetler Kurumu tarafından finansal olarak düzenlenir ve lisanslanır.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *