«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Do Kwon’un Yeni Terra Blockchain Planı ‘Nihai’ Oldu

Do Kwon’un Yeni Terra Blockchain Planı ‘Nihai’ Oldu

adobestock-mia-studio-1-1.jpg
Kaynak: AdobeStock / MIA Studio

Algoritmik bir stabilcoin olmadan yeni bir blok zinciri oluşturarak Terra (LUNA) ekosistemini canlandırma planı, tarafından “nihai” olarak belirlendi. Terraform Laboratuvarları CEO ve kurucu ortak Do Kwon.

Do Kwon’un canlanma planı, kendi yerel jetonu ile yeni bir blok zinciri oluşturarak, yeni jetonu eski zincirdeki LUNA’nın sahiplerine ve stake edenlerine, ayrıca “artık UST sahipleri” ve “temel uygulama geliştiricileri” olarak adlandırdıklarına havadan gönderecekti.

Plana göre, eski Terra blok zinciri “Klasik” zincir olarak var olmaya devam edecek ve mevcut LUNA, luna classic (LUNC) token olarak adlandırılacak. Yeni zincir, jetonu Luna (LUNA) ile “Terra” olarak adlandırılacak.

Önerge artık “[UPDATED AND FINAL]” başlığına ekledi.

Kaynak: agora.terra.money

Yeni teklife göre, yeni jetonun %45’i, LUNA ve UST’nin saldırı öncesi sahiplerine, %30’u 27 Mayıs’ta LUNA ve UST sahiplerine ve %25’i, paylaştırılmış yönetişim tarafından kontrol edilen bir topluluk havuzuna airdrop olarak gönderilecek.

Şimdiki nihai teklif, halihazırda Nexus Protokolü (PSI), Twitter’da “Terra için bir geleceğe inandıklarını” bildiren Terra için merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformu […]”

Pazartesi günü saat 10:30 UTC’de LUNA, son 24 saatte %3 düşüşle 0.00018 USD’den işlem gördü. Aynı zamanda, başarısız olan stabilcoin terraUSD (UST), gün için neredeyse değişmeden 0.094 USD’de işlem gördü.

____

Daha fazla bilgi edin:
– Do Kwon’un Yeni Terra Revival Planı, Güven Mücadelesi Kaldıkça Destek İçin Savaşıyor
– Vitalik Buterin & Binance CEO’su Do Kwon Başka Bir Terra ‘Canlanma’ Planı Önerirken Ses Veriyor

– Terra’nın Çöküşünden Sonra, Cryptoverse ‘Ponzi Benzeri Varlıklar’, VC’lerin Rolü ve ‘Cahil’ Kripto İnsanları Üzerine Düşünüyor
– Luna Vakfı, Neredeyse Tüm Bitcoin Yığınının Harcandığını Söyledi, UST Kullanıcılarına Tazminat Sözü Verdi

– Terra’dan Do Kwon, LUNA ve UST Krizinden Önce Terraform’un Güney Kore Kolunu Tasfiye Etti
– Güney Koreli Mali Düzenleyiciler Terra Soruşturmalarına Başladı, Politikacı Kwon’un Parlamento Duruşmasıyla Karşı Karşıya Olmasını İstiyor

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *