«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Dogecoin (DOGE) Milyonerinden Çarpıcı İddia: Geliyor!

Dogecoin (DOGE) Milyonerinden Çarpıcı İddia: Geliyor!

Dogecoin DOGE Milyonerinden Çarpıcı


Meme tabanlı altcoin projeleri arasındaki rekabet tüm hızıyla sürerken, hem Dogecoin (DOGE) hem de Shiba Inu (SHIB) yatırımcısını heyecanlandıran gelişemelere imza atıyor.

Çarpıcı iddia: Visa, ”DogeCard kartını” piyasaya sürecek

Dogecoin (DOGE) milyoneri Glauber Contessoto, Visa’nın kısa bir süre sonra Dogecoin için bir DogeCard kartını piyasaya süreceğini iddia etti. DOGE yatırımları ile bir anda büyük bir servete kavuşan Contessoto, Twitter hesabında gerçek olup olmadığı bilinmeyen “Dogecard’ı” tuttuğu fotoğrafını paylaştı. Tweet’in gerçeği yansıtmadığını düşünen Twitter kullanıcıları, Contessoto’nun Dogecoin’e yarardan çok zarar verdiğini söyleyerek büyük tepki göserdiler. Bir diğer kripto destekçisi ise Dogecoin kurucularından Billy Markus’un bir “Dogecoin kredi kartı” fikrine karşı çıktığını söyledi. Glauber Contessoto, Dogecoin’in 2021 yılında ivme kazandığı dönemde piyasaya dahil olmuş ve Nisan ayında 2021 yılının ilk DOGE milyoneri olduğunu açıklamıştı

Contessoto Twitter üzerinden sürekli olarak spekülatif paylaşımlar yaparak gündemden düşmüyor. Ünlü ismin son dönemde FLOKI’ye yatırım yaptığı iddia edilmişti. Contessoto, yılın başında tüm birikimlerini satarak Dogecoin (DOGE)’e yatırdığını açıkladı. Visa ve Mastercard halihazırda kripto para ile ilgili bazı hizmetler sunuyor. Mastercard bu ayın başlarında yaptığı açıklamasında Coinbase Global ile bir anlaşma imzaladığını açıklamıştı. Anlaşma kapsamında tüketiciler, Mastercard kredi ve banka kartlarını kullanarak kripto para borsasının yaklaşmakta olan NFT pazarında satın alım yapabilecek.

Dogecoin milyoneri Contessoto, 500 milyon FLOKI aldı! Hedef 1 milyar!

KriptoArena.com olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, Şubat ayı başlarında Dogecoin ( DOGE)’e yatırım yaparak milyoner olmayı başaran Glauber Contessoto, şimdi de başka bir meme tabanlı altcoin olan Floki Inu’ya (FLOKI) yatırım yaptığını açıkladı. Kripto para piyasasında yakından takip edilen yatırımcı, 125 bin dolar değerinde, 500 milyon FLOKI satın aldığını açıkladı. Portföyünde hala 900 milyon Dogecoin bulunurken, FLOKI ise ikinci en büyük yatırımı oldu. Kripto milyoneri, ilerleyen dönemde 100 bin dolarlık daha FLOKI satın almayı planladığını ve toplamda 1 milyar token tutmayı hedeflediğini belirtti. Stratejisinin bir parçası olarak, gelecekte FLOKI ve DOGE’i satın almayı planlıyor. İleriye bakıldığında, Dogecoin milyarderi, piyasalara bağlı olarak “FLOKI’nin devasa yükselişinden önce birkaç düşüş daha yaşayabileceğini” öngördü. Yatırımcı, Floki Inu’nun, NFT ve oyna-kazan sistemleri içerecek olan oyun projesinin altcoin için yükselişi körükleyeceğini iddia ediyor.

Contessoto ayrıca Floki Inu’nun büyük küresel reklam kampanyasına altcoin projesinin ileriye dönük potansiyelinin göstergesi olarak işaret etti. Blockchain olarak daha önce bildirdiğimiz gibi, kripto para biriminin arkasındaki ekip, İsrail’de bir ay sürecek “devasa” bir reklam kampanyası başlattı. Ekibin paylaştığı bir tweet’te, “Floki İsrail’e geliyor” ifadesinin yer aldığı bir video, ülkenin en önemli 20 şehinde, 8 mega ekranda” ve 180 reklam panosunda gösterime girecek.

Bir Cevap Yaz

ilayda Çolak Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *