«
 1. Anasayfa
 2. Altcoin
 3. eBay’in NFT’leri, Defter Üzerinden Verim, Axie Infinity’nin Ronin Köprüsü Yeniden Açılıyor, Ünlü Kripto Dolandırıcılıkları + Daha Fazla Haber

eBay’in NFT’leri, Defter Üzerinden Verim, Axie Infinity’nin Ronin Köprüsü Yeniden Açılıyor, Ünlü Kripto Dolandırıcılıkları + Daha Fazla Haber

a968ec4f3d.jpg
Kaynak: iStock/JasonDoiy

Bugünün kripto haberlerinin radarı altında uçuşan hikayeleri araştırarak, günlük, küçük boyutlu kripto varlık ve blok zinciri ile ilgili haberlerinizi alın.

__________

NFT haberleri

 • e-ticaret devi eBay iki yeni marka başvurusu yaptı. ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi (USPTO) 23 Haziran’da, borsalar, pazar yerleri ve ticaret dahil NFT’ler ile sanal ürünler içeren çevrimiçi perakende mağazaları ile ilgili planları gösterir. Haber ilk oldu tweetlendi USPTO lisanslı ticari marka avukatı Mike Kondoudis tarafından. Uygulamalara buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.
 • Birlikte çalışabilirlik NFT protokolü holograf birlikte çalışabilirlik protokolü ile bir ortaklık duyurdu KatmanSıfır sözde “çok zincirli NFT’ler” oluşturmak için köprüleme çözümünü sunmak.

DeFi haberleri

 • Likidite ağı alkemi kredi ürününü duyurdu. Alkemi Kazan kripto cüzdanına entegre edilecek defter Live’ın Keşfet bölümü. Ledger Live kullanıcıları, bu entegrasyon sayesinde DeFi ödünç verme ve ödünç alma yoluyla varlıklarından getiri elde edebileceklerini söylediler.
 • Dijital varlık ana komisyonculuğu ve değişimi BEQUANT Blockchain firması ile son entegrasyonu yoluyla gerçekleştirilen kurumsal müşteriler için DeFi erişiminin eklendiğini duyurdu. ateş blokları. Müşteriler, BEQUANT platformuna entegre edilmiş DeFi pazar yerleri ile merkezi ve merkezi olmayan borsalar arasında çapraz marj yapabilecekler.

oyun haberleri

 • ronin (RON), Ethereum (ETH) yan zinciri, oyna-kazan oyunu Axie Infinity (AXS) için özel olarak inşa edildi, bu yıl Mart ayında büyük bir hack olayının ardından durdurulduktan sonra Ronin Köprüsü’nün yeniden açıldığını duyurdu. “Tüm kullanıcı fonları yeni köprü tarafından tamamen 1:1 oranında destekleniyor. Tüm kullanıcılar bir bütün haline getirildi” diye eklediler.

suç haberleri

 • bu Santander İngiltere banka, verilerine göre, 2022 yılının ilk çeyreğinde ortalama dolandırıcılık değerinin yıllık %65 artışla 11.872 GBP (14.504 USD) olduğunu ve 2021’in 4. çeyreğinden 2022 yılının 1. çeyreğine kadar vaka hacimleri. Mevcut büyümeye dayanarak, Santander 2022’de 2021’e kıyasla vaka hacminde %87’lik bir artış bekliyor.
 • Zincirler arası köprü sağlayıcısından sağlanan fonlar uyumHorizon Bridge hack’i başladı hareket içine Kasırga Nakit Bu, saldırganın teklif edilen 1 milyon USD’lik ödülü kabul etmeye niyeti olmadığı anlamına gelebilir.
 • Birleşik Devletler Adalet Bakanlığı Dominic Pineda ve Shon Morgan’ı Mayıs 2020’de ABD’nin New York kentindeki bir eve zorla girme ve sanıkların on milyonlarca değerinde olduğuna inandıkları nakit ve bitcoinlerini soyma planına katılarak soygun yapmak için komplo kurmakla suçladılar. dolar. Suç en fazla 20 yıl hapis cezasına çarptırılır.

Yatırım haberleri

 • kripto değişimi FTX uygulama tabanlı aracılık elde edip edemeyeceğini araştırıyor Robinhood Markets Inc., Bloomberg, konuyla ilgili bilgisi olan açıklanmayan kişilere atıfta bulunarak bildirdi. Son bir karar verilmedi ve FTX bir anlaşmaya varmaktan vazgeçebilir, diye ekledi.
 • Kurumsal dijital varlık veri sağlayıcısı kaiko liderliğindeki B Serisi finansman turunda 53 milyon ABD doları topladı Sekiz Yol. Finansmanın gelirleri Kaiko’nun küresel varlığını genişletmek için kullanılacak, dediler.
 • Web3 ağı zirve liderliğindeki bir tohum finansmanı turunda 6 milyon ABD doları topladı Temel Laboratuvarlar. Fonlar öncelikle geliştirme ekibini büyütmek için kullanılacak, dediler.
 • Merkezi olmayan bahis projesi azuro yakın tarihli bir finansman turunda 4 milyon ABD doları artırdığını ve artırılan toplamı 7,5 milyon ABD dolarına çıkardığını açıkladı.
 • Alternatif yatırımlar çözüm şirketi Finansal Teknolojileri Hızlandırın başlatacağını duyurdu. NFT Fonunu Hızlandırın 29 Temmuz’da yatırımcılara NFT piyasasına “güvenli ve çeşitlendirilmiş risk” sağlamayı amaçlıyor.

Borsa haberleri

 • Aurore Lalucq, Avrupa Parlamentosu’nun Fransız üyesi Ekonomik ve Parasal İşler Komitesiçağırdı Autorité des Marchés FinanciersFransız piyasaları düzenleyicisi, kripto borsasını onaylayan kararını gözden geçirecek Binance Financial Times’a göre ülke içinde faaliyet göstermek. Ajansın kararını “anlaşılmaz” olarak nitelendirdi.
 • KuCoin Avrupa pazarındaki genişlemesinin bir parçası olarak bitcoin (BTC), ethereum (ETH) ve tether (USDT) karşısında euro ticaret çiftleri sunacağını ve yeni çiftlerin 28 Haziran’dan itibaren KuCoin spot piyasasında satışa sunulacağını duyurdu.

ekonomi haberleri

 • Başkanı Christine Lagarde, Avrupa Merkez Bankası (ECB), bankanın 21 Temmuz’daki bir sonraki toplantısında üç temel faiz oranını 25 baz puan artırmayı planladığını ve yine de Eylül ayında oranları tekrar yükseltmeyi beklediklerini teyit etti.

evlat edinme haberleri

 • Orta Afrika Cumhuriyeti Devlet Başkanı Faustin-Archange Touadéra, belirtilmiş hükümetin daha önce duyurulan Sango 3 Temmuz’daki bir etkinlik sırasında ülkenin doğal kaynaklarını tokenleştirmeyi amaçlayan blockchain programı.

Vergi haberleri

 • Reuters’in bildirdiğine göre, Rus milletvekilleri kripto varlık ihraççılarını katma değer vergisinden potansiyel olarak muaf tutacak bir yasa taslağını onayladı. Ayrıca, dijital varlıkların satışından elde edilen gelir üzerinden vergi oranları oluşturacaktır. İşlemlerdeki cari oran, standart varlıklarla aynı şekilde %20’dir. Yeni yasaya göre, onaylanması halinde vergi Rus şirketleri için %13 ve yabancı şirketler için %15 olacak.

madencilik haberleri

 • bu TON blok zinciri projesi ilan edildi Toncoin’inin sonuncusunun çıkarıldığını ve ilk token dağıtım aşamasının sonunu işaret ettiğini söyledi. Bu madencilik çağından sonra, yeni coin kazanmanın tek yolunun TON stake etmek olduğunu eklediler.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *