«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Efsane Analist Bu Altcoin İçin Uyardı: En Az..

Efsane Analist Bu Altcoin İçin Uyardı: En Az..

executium-pCMWBd6UfYo-unsplash

2018 ayı piyasası sırasında Bitcoin (BTC) düşüşünü doğru olarak tahmin eden ve yakından takip edilen bir kripto stratejisti, merkezi olmayan finans ödeme ağı Terra (LUNA) için derin bir düzeltme öngörüyor.

Smart Contracter takma adını kullanan kripto analisti, 207.000 Twitter takipçisine Terra’nın (LUNA) beş dalgalı rallisini tamamladığını ve şimdi tam bir düşüş eğilimine doğru ilerlediğini söyledi.

“Bana göre LUNA sonunda uzun vadeli bir zirveye ulaştı. […] Bence LUNA en az %50 ya da daha fazla düşecek.”

Terra (LUNA)

Smart Contracter, analizinde Elliott Wave teorisinden faydalandı. Söz konusu teori, dalgalar halinde ortaya çıkan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analizdir. Teoriye göre, bir varlık, büyük bir trendi tersine çevrilmeden önce beş dalgalı bir döngüden geçer.

Analistin grafiğine bakıldığında, LUNA şu anki fiyatı olan 83.05 dolardan yaklaşık %70’lik bir aşağı yönlü potansiyeli temsil eden 25 dolara yöneliyor gibi görünüyor. Kripto stratejisti, alt zaman diliminde beş dalgalı bir düzeltmenin ortasında olduğunu söylediği Bitcoin’i de inceledi.

“BTC şu anda dört saatlik [grafik] üzerinde dürtüsel bir beş dalgalı düşüş sürecinde, bu nedenle önümüzdeki günlerde 45 bin dolara kadar güzel bir rahatlama sıçraması, ardından daha da aşağı yönlü olmasını bekliyorum. 37-38 bin dolar yeni kilit destek.”

bitcoin

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *