«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Elon Musk NFT, Ukrayna Onur Listesi’ne İlk Girecek ve Satın Alamazsınız

Elon Musk NFT, Ukrayna Onur Listesi’ne İlk Girecek ve Satın Alamazsınız

front.jpg
Elon Musk NFT’si. Kaynak: Meta Tarih: Savaş Müzesi

Ukrayna hükümeti, “satılık olmayan” ancak “geçmişte kraliyet ailelerine ve ünlü bilim adamlarına resimlerin sunulmasına benzer bir şükran ifadesi” olarak korunan NFT tabanlı sanat eserlerinden oluşan sanal bir galeri oluşturdu. teslaşefi ve heyecan alıcı Elon Musk, bu sanal “Şeref Salonuna” giren ilk kişi oldu.

Musk’ın kararı Uzay X Starlink uydu internetinin Rus işgali sırasında Ukrayna’ya yardım etmesi için ülkenin ordusuna büyük bir destek olduğu söyleniyor.

Bu sanal şöhret salonu, ABD tarafından işletilen Meta Tarih: Savaş Müzesi platformunda barındırılmaktadır. Kuna kripto borsası, platformda toplanan tüm fonların nihai lehtarı ise Ukrayna Dijital Dönüşüm Bakanlığı.

Duyuruya göre salon, “Ukrayna’yı destekleme konusunda ne kadar sesli olduklarına ve hangi gerçek adımları attıklarına göre seçilen” kişileri anacak.

“Diğer bazı davetliler arasında: Mila Kunis, Elton John, Jared Leto, Jim Carrey ve Benedict Cumberbatch – portreleri Hall of Fame’de sunulmaya hazır” dediler ve “NFT tabanlı sanat eserleri dünyada kalacak. sonsuza kadar blockchain” ve “Ukrayna’nın destekçileri tam anlamıyla yaptıklarıyla tarih yazıyorlar.”

“Bu insanlar mal ve hizmet sağladılar, kapalı kapılar ardında bize destek oldular, sanatlarının gücünü davaya dikkat çekmek ve bağış toplamak için kullandılar” dediler.

Ve “küçük bir ipucu” olarak, “salonda” yeni eklemeler için yer olacağını eklediler, çünkü “bu gibi eylemler size MetaHistory’nin Onur Listesi’nde bir yer kazandırabilir.”

Twitter’danNFT müzesi, “Ukrayna’daki savaş hakkında gerçeği gösteren ünlülere minnettar olduğunu ve salonun “Ukrayna’yı destekleyen halk figürlerine adanmış NFT sanat eserleri yaratacak” sanatçılar tarafından dekore edileceğini yazdı.

Ukrayna hükümeti, küresel kripto topluluğunu ve dijital sanatçıları NFT’lerde “Ukrayna’ya yardım etmeye” çağırıyor ve bağışçılardan “bizi düşmanla yalnız bırakmamalarını” istiyor. Ülkenin savaş çabalarını finanse etmek için daha önce kripto bağışları için bir platform oluşturan Dijital Dönüşüm Bakanlığı, OpenSea hesabı aracılığıyla daha önce kripto topluluğu tarafından bağışlanan NFT’ler için teklifleri de kabul ediyor.

Resmi bir web sitesine göre, Ukrayna için Yardım kampanyasının şimdiye kadar biriktirdiği tüm NFT’ler – 150 ETH taban fiyatına sahip nadir bir CryptoPunks öğesi de dahil olmak üzere – şimdi satışta ve “gelirlerin %100’ü” hükümeti finanse edecek. Ukrayna’nın Rusya’ya karşı kampanyası.

Etherscan verilerine göre, kampanyayla ilişkilendirilen Ethereum (ETH) adresinde, yazı yazılırken içinde yaklaşık 264.000 ABD Doları değerinde NFT var.

Ayrıca NFT müzesi, geçen ay “yapıt koleksiyonunun ilk bölümünü büyük bir başarıyla piyasaya sürdüğünü” ve satışlardan 800.000 USD topladığını iddia etti.

NFT’lerin ikinci partisi, vücut not alınmış Twitter’da, 1 Mayıs’ta kullanıma sunulacak.
____
Daha fazla bilgi edin:
– Kripto, Ukrayna’nın Rusya’nın İstilasına Karşı Kendini Savunmasına Yardımcı Oluyor, İşte Nasıl Katkıda Bulunabileceğiniz
– Binance, Rusya Ukraynalıları Öldürmeye Devam Ederken ve Yaptırımlar Artarken Kremlin Bağlantılı Bu Kullanıcıları Yasaklıyor

– Finlandiya Suçlulardan Ele Geçirilen Bitcoin’i Ukrayna’ya Bağışlamaya Hazır – Rapor

– Ukrayna Kripto Dostu Düzenleme Çabalarını İkiye Katladı, En İyi Noktayı Hedefliyor
– Özel: Ukrayna Kripto Para Toplama Nasıl Başladı, Nasıl Gidiyor ve Sırada Ne Var?

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *