«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Enflasyon ‘Yumuşaklaşırken’, ‘2022’nin Arka Yarısında’ Kriptoda Bir Dip Muhtemel – VC Investor

Enflasyon ‘Yumuşaklaşırken’, ‘2022’nin Arka Yarısında’ Kriptoda Bir Dip Muhtemel – VC Investor

adobestock-501367632-min.jpg
Kaynak: Adobe/aan

Kripto odaklı risk sermayesi firmasının ortağı Chris Burniske, enflasyonun yıl sonuna doğru “yumuşamaya” başlayabilir ve kripto piyasasına 2022’de dip oluşturma şansı verebilir. Yer Tutucu Girişimleröngörmüştür.

Laura Shin’in Unchained Podcast’i üzerine bir röportajda konuşan Burniske, kripto varlık yatırımı üzerine popüler bir kitabın ortak yazarlarından biri. Cryptoassets: Bitcoin ve Ötesi için Yenilikçi Yatırımcı Kılavuzuinandığını söyledi ABD Federal Rezervi (Fed) 2022’nin sonuna doğru “maksimum agresif” hale gelecek.

Bunun, enflasyonun “yıldan yıla yumuşamaya” başlamasıyla olacağını söyledi, yılın sonuna doğru “aşağı yönde biraz şaşırtabilir” bile.

Burniske, bu gerçekleştiğinde, Fed’in yaklaşımını “hafifletmeye” başlayacağını tahmin ederek, bunun bu yılın Kasım ayının başlarında ABD’de yapılacak ara seçimlerle aynı zamana denk geldiğini kaydetti.

Burniske, hem kripto hem de hisse senedi piyasalarında bir dip bu nedenle “2022’nin arka yarısında bir ara” beklenebileceğini söyledi.

4’ü beklediğini de sözlerine ekledi.inci Çeyrek “rahatlama” olacak çünkü enflasyon daha sonra düşecek ve “Fed bu kadar agresif olmak zorunda değil”.

Burniske, Ethereum’u (ETH) birleştirecek ve merakla beklenen olaya atıfta bulunarak, “Umarım, o zamana kadar ETH Birleşmesi devreye girer ve kripto için hareket eden ‘yeni yeşil çekim’ anlatıları olmaya başlar” dedi. ) yeni hisse kanıtı (PoS) zinciri ile mevcut iş kanıtı (PoW) blok zinciri.

Ayrıca dinleyicilere “şu anda kriptoda harika şeyler inşa eden birçok inşaatçının” olduğunu hatırlattı.

Burniske, “Çeyrek, hatta yarım yılda olmaz, ancak bir veya iki yıl içinde bunun bir kısmını görmeye başlayabilirsiniz ve bu yüzden 2023 için oldukça iyimserim” dedi. Dikkat:

“Kripto her zaman değişken olduğu için değişken olacak […] ama şu anki çalışma çerçevem, 2022’nin geri yarısında bir ara maksimum panik gibi görmemiz.”

_____
Daha fazla bilgi edin:
– Bitcoin Değeri Düşürüldü, Kripto Artık Gayrimenkulden Daha İyi – JPMorgan
– Bitcoin ve Kripto Fon Akışları Negatif Dönüyor, Devam Eden Rüzgarlar Muhtemel

– Analistler, Piyasa Stabilize Ederken Yakın Vadeli Bitcoin ve Kripto Görünümü Konusunda Bölündü

– Kripto ve Hisse Senedi ‘Ayrıştırma’ Tahmini Floplar Ama Hâlâ Umut Var
– Bitcoin Bir Sonraki Yarılanmanın Yarı Yolu – Tarih Bize Ne Öğretebilir?

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *