«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Esco Property Group, Gayrimenkul Kripto Yatırımları için Anahtar Teslim Çözümü Başlattı

Esco Property Group, Gayrimenkul Kripto Yatırımları için Anahtar Teslim Çözümü Başlattı

img-20220507-wa0020-1651926453ozvessmmrq.jpeg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki metin Cryptonews.com tarafından yazılmamış bir basın açıklamasıdır.

Tenerife, İspanya, 7 Mayıs 2022, Chainwire

COVID-19 pandemisinin getirdiği gerilim, dünyanın buna tepkisi ve küresel ekonominin rayına oturma mücadeleleriyle dolu birkaç yılın ardından, insanlar tekrar normal olmanın nasıl bir his olduğunu hatırlamaya başlıyorlar.

Mali refahınız için güçlü yatırımlar bulma ihtiyacı ve ‘her şeyden uzaklaşacak’ bir yere sahip olma arzusu, hiç şu anda olduğundan daha önemli olmamıştı.

Kripto para piyasasına girecek kadar bilgili yatırımcılar için, portföylerinde dikkate değer bir değere sahipler ve bunu adil, somut, uzun vadeli yatırımlara dönüştürmek için can atıyorlar.

Yukarıdakiler durumunuzu açıklıyorsa, İspanya’nın İbiza, Tenerife ve Palma de Mallorca adalarındaki lüks villalar gibi egzotik tatil mülklerine yatırım yapmak için daha iyi bir zaman olmadığına inanıyoruz. COVID-19 korkusu, yüksek talep gören tenha konumlara sahiptir ve Esco Crypto Estate bu sıcak yatırım mülkünü günümüz piyasalarındaki en sıcak finansal varlık olan kripto para birimi ile birleştiriyor.

Esco Emlak Grubu Bitcoin’leri tüm emlak işlemleri için ödeme olarak kabul eder ve dünya çapında yalnızca emlak danışmanlığı yapan veya emlak listeleri sağlayan ajanslardan üstün, telden tele, her şey dahil bir yönetim şirketidir.

Bu, kullanıcıların sürekli olarak başka bir belge yüklemek, başka bir telefon görüşmesi yapmak ve sürekli olarak tüm işi yapmak zorunda gibi hissetmek zorunda olduğu bir hizmet değildir. Bunun yerine, Esco, kullanıcıların hangi mülkü satın alacakları ve siz mülkü aldıktan sonra onunla ne yapmak istedikleri konusunda endişelenmelerine gerek kalmaması için, kullanıcıların ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayabilen anahtar teslimi bir işlemdir.

Ekip, yasal olarak bilgili ve özellikle uluslararası işlemlerle uğraşırken, gayrimenkul edinimiyle ilgili sayısız inceliği hesaba katma konusunda uzmandır.

Esco Propery Group Hakkında

Gizlilik ve gizlilik, kripto para birimi sahipleri için temel kilit noktalardır ve bu iki özelliği müşterilerimiz için aynı derecede önemsiyoruz. Gayrimenkul satın almak için kripto para birimini kullanmak, finansal portföyünüzü istenmeyen evrak işleri ve uyumluluk protokolü ile doldurmak zorunda kalmanızı önler. Esco Crypto Estate, Avustralya ve İngiliz yatırım yönetimi sektöründeki bağlantılarımızı kullanarak kripto para varlıklarınızı dünyanın en çok arzu edilen konumlarında birinci sınıf lüks villalara ve diğer gayrimenkul varlıklarına dönüştürebilir.

Kişiler

Bay

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *