«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. ETH Balinaları Kripto Borsası Tarafından Desteklenen Bu Altcoin’i Zulalarına Ekledi

ETH Balinaları Kripto Borsası Tarafından Desteklenen Bu Altcoin’i Zulalarına Ekledi

0_ozc5R6Cr2Wqa6fNt

WhaleStats’a göre, dünyanın en zengin Ethereum (ETH) balinaları, bu altcoin’de biriktirme moduna geçti.

Balina izleme platformu, son yedi gün içinde, en büyük 100 ETH cüzdanının, merkezi olmayan Serum borsasının yerel token’ı olan SRM’den ortalama  1.9 milyon dolar değerinde satın aldığını bildirdi. Geçen hafta ile karşılaştıracak olursak; ilk 100 ETH adresi arasındaki ortalama SRM satışları sadece 237.875 dolardı.

ETH balinaları

SRM, yazı yazılırken 2.48 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 161. sıradaki kripto varlığı geçen hafta %5’ten fazla değer kaybetti.

Bunların yanında Serum, kripto borsası FTX tarafından destekleniyor ve FTX CEO’su Sam Bankman-Fried projeye danışmanlık yapıyor. Ayrıca en büyük 100 ETH cüzdanı arasında FTX Token (FTT), geçtiğimiz hafta ortalama 2.25 milyon dolarlık bir tutarla satın alındı ​​ve ortalama 1.4 milyon dolarlık bir tutarla satıldı.

WhaleStats ayrıca, en büyük 100 ETH adresinin aynı zaman diliminde ortalama 679.410 dolar değerinde popüler meme coin Shiba Inu (SHIB) sattığını da belirtti. Bu değer, SHIB’nin ortalama satın alma tutarı olan 582.686 doların oldukça üzerinde.

Merkezi olmayan oracle platformu Chainlink’in yerel token olan LINK de çıkışlara tanık oldu. En iyi 100 ETH cüzdanın, geçen hafta satın aldığı ilk on altcoin arasında LINK yer almıyor. Buna kıyasla söz konusu balinalar ortalama 305.923 dolar değerinde LINK sattı.

Son olarak geçen hafta en büyük 100 ETH cüzdanının 7 milyon doların biraz üzerinde akıllı sözleşme platformu ETH’den satın alırken 8.5 milyon dolar değerinde kripto varlığını satmasıyla çıkışlar yaşadı.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *