«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) Balinaları, Portföylerini Dengelemek için Uniglo (GLO) İlk Ön Satışına Yatırım Yapıyor

Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) Balinaları, Portföylerini Dengelemek için Uniglo (GLO) İlk Ön Satışına Yatırım Yapıyor

1657985930_image.jpg

Feragatname: Aşağıdaki metin, bir parçası olmayan bir advertorial makaledir. Cryptonews.com Editoryal içerik.

Kayıplar ve durgunluk olasılığı ile karşı karşıya kalan kripto para yatırımcıları ayı piyasasında acı çekiyor. Ethereum (ETH) ve Shiba Inu (SHIB) gibi ünlü kripto paraların fiyatları ekonominin aşağı yönlü çekişiyle mücadele edemediği için, balinalar 2022’de kayıplarına karşı yardımcı olabilecek bir sonraki büyük şeyi arıyorlar. Ve bazı büyük yatırımcılar denilen yeni kriptoda sığınak buldu tek dil (GLO).

Uniglo (GLO)

Uniglo ilk ön satışına başlamak üzere ancak şimdiden kripto balinalarının dikkatini çekmeye başladı. Bu para birimi, tokeninin arzını diğer çoğu kriptodan daha etkili bir şekilde sınırlayacak bir Ultra Yakma Mekanizması sunar.

Başlangıçta Uniglo, çeşitli varlıkların satın alınmasını finanse etmek için küçük bir hazine inşa edecek. Varlıkların karışımı, diğerleri arasında kripto para birimleri, NFT’ler ve dijitalleştirilmiş gerçek dünya varlıklarını içerecektir. Uniglo, çok çeşitli varlıkların takdirine bahis yaparak çoğu kriptonun oynaklığına karşı koyabilir. Bu nedenle, GLO, Temmuz ortasında başlayan ön satış sırasında yatırım yapanlar için güçlü bir fiyat artışı potansiyeli gösteriyor.

Ethereum (ETH)

Ethereum, elbette, dünyanın en iyi blok zincirlerinden biridir ve piyasa değeri açısından Bitcoin’den (BTC) sonra ikinci sıradadır. Bununla birlikte, ETH madeni parasının fiyatı, geçen Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana %78 düştü. Ve yatırımcılar düşüşü hissediyorlar. Ethereum 2.0 stake edenlerin sadece %17’sinin çoğu su altındayken kar elde ettiği bildiriliyor.

BTC boğası Michael Saylor da yakın zamanda Ethereum’un bir emtiadan ziyade bir menkul kıymet olduğunu yorumladı. Bir ICO tarafından yayınlandığından platformun tamamen merkezi olmayan bir yapıya sahip olmadığına ve kararlar alan ve yazılım yükseltmeleriyle ilgilenen bir yönetim ekibine sahip olduğuna dikkat çekti. Bu argüman çizgisi, yalnızca belirli kriptoların, birçok balinanın benimsemek istemeyebileceği düzenleyici gözetime ihtiyaç duyduğu algısına katkıda bulunur.

Shiba Inu (SHIB)

Shiba Inu merkezi olmayan kripto 2020’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri popüler bir yatırım tercihi oldu. Madeni parasına yatırım yapan SHIB, geçen Mayıs ayındaki büyük kripto çöküşünden önce yatırımcılara servet getirdi. Bununla birlikte, SHIB’nin bol olması gerekiyordu ve toplam bir katrilyon jeton arzı ile başladı. Şimdi, ayı piyasasında oynaklığı hissediyor.

Fiyatını yükseltmek için balinalar SHIB satın alıyor. Ancak çabaları başarılı bir boğa koşusunu teşvik etmek için yeterli olmayabilir. SHIB minimum fiyat kazancı elde ederken, tokenin uzun vadeli görünümü hala düşüş eğiliminde.

Bununla birlikte, yeni Shiba Inu stablecoin’in yakın zamanda duyurulan lansmanı, Shiba ekosistemine destek sunmalı ve fayda sağlamalıdır.

Son düşünce

Balinalar en çok kriptoya yatırım yapar ve bu nedenle çok fazla risk alır. Yatırımcılar için sağlam bir strateji, balinaların gittiği yere doğru ilerlemek kadar basit olabilir. Bu devler, Uniglo gibi yeni ön satış kriptolarına yatırım yaparken, portföyünüzü dengeleme fırsatından yararlanmak için aynı şeyi takip edebilirsiniz.

Burada Daha Fazla Bilgi Edinin:

Ön Satışa Katılın: https://presale.uniglo.io/register

İnternet sitesi: https://uniglo.io

Telgraf: https://t.me/GloFoundation

Anlaşmazlık: https://discord.gg/a38KRnjQvW

Twitter: https://twitter.com/GloFoundation1

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *