«
  1. Anasayfa
  2. Blockchain
  3. Ethereum Fiyatı için Kritik Dönem, Büyük Çöküş Kapıda Olabilir!

Ethereum Fiyatı için Kritik Dönem, Büyük Çöküş Kapıda Olabilir!

i (70)

Ethereum fiyatı 5 Mayıs günü yaşanan FOMC çöküşünü iyi idare ediyor gibi görünüyordu ancak son 24 saat içinde bu durum biraz tersine döndü ve pek istenmeyen bir tablo ortaya çıktı. İşler şu an ETH için daha kötüye gitti ve önemli bir destek seviyesinin kırılması, daha fazla düşüşün muhtemel olduğuna işaret ediyor.

Analistler daha önce Ethereum fiyatının yükselen paralel kanalın alt trend çizgisini etiketlediğinden bir sonraki yükseliş tepkisinin yaşandığını belirtmişti. Bu kanal sonuç olarak %40’lık bir fiyat artışı kaydetmişti.

Bununla birlikte, Bitcoin fiyatında yükseliş volatilitesinin olmaması nedeniyle, kanalın 2 Mayıs’taki düşük trend çizgisinin üçüncü yeniden testi zayıftı. 5 Mayıs’taki FOMC çöküşü, satıcıların alıcıları kolayca alt edebileceğini ve bunu uzun süre yapabileceğini gösterdi.

Sonuç olarak, Ethereum fiyatı bu kurulumu kırdı ve düşüş eğilimini tetikledi. 2.541 dolar, Ethereum için acil ve son destek hattıdır. Bu desteğin bir engele çevrilmesi ölümcül olacak ve %21’lik bir düşüşle 2.000 dolara düşüşü tetikleyebilir.

Ethereum

İşler Ethereum fiyatını ararken, 3.000 doların üzerinde bir günlük mum çubuğu, 100 günlük SMA’yı 2.922 dolardan aşacak ve sonuç olarak ETH için düşüş tezini geçersiz kılacaktır. Bundan sonra, Ethereum boğalarının daha yükseğe çıkmadan önce 21 Nisan’daki en yüksek seviye olan 3.186 dolar göre daha yüksek bir zirve göstermesi gerekiyor.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *