«
  1. Anasayfa
  2. Altcoin
  3. eToro Academy: Ticareti Öğrenmek için Gideceğiniz Kaynağınız

eToro Academy: Ticareti Öğrenmek için Gideceğiniz Kaynağınız

money-idea-rszd.jpg

Sorumluluk Reddi: Aşağıdaki makale Cryptonews Deals Series’in bir parçasıdır ve bu teklifin sponsoruyla işbirliği içinde bir tanıtım makalesi olarak yazılmıştır. Şirketinizin okuyucularımızla paylaşmak istediğiniz özel bir promosyonu varsa, sizi bize ulaşmaya davet ediyoruz. Birlikte inşa edelim.

Ticaret ilk bakışta basit görünebilir, ancak deneyimli herkesin size söyleyeceği gibi, gerçekten başladığınızda karşılaşabileceğiniz birçok potansiyel tuzak vardır. Tabii ki, en büyüğü, bir platformdaki her bir ticaret özelliğinin nasıl çalıştığını anlama eksikliğidir; bu, bir platformun en iyi ihtimalle yanlış anlaşılmasına ve en kötü ihtimalle önemli miktarda fon kaybına yol açabilir. Ayrıca, daha başlamadan ticaret ve/veya yatırım oyununu kaybetmenin birçok başka yolu vardır. İşte ticaret platformu eToro‘s Academy devreye giriyor: Platformu kullanırken (hatta sadece bir strateji geliştirirken) sizi tüm olasılıklara hazırlayarak, yapabileceğiniz en iyi başlangıcı yapmanıza yardımcı oluyorlar.

Akademi Neler Sunuyor?

eToro Akademisi çok basittir ve tam olarak adından da anlaşılacağı gibi yapar: çok çeşitli kurslar, kılavuzlar, nasıl yapılırlar ve hatta yeni başlayanların ve eskilerin ticarete başlamalarına yardımcı olabilecek en temel tanımları, isterlerse seçsinler. eToro veya başka bir platform. Tabii ki, bazı ipuçları ve püf noktaları platforma özeldir, ancak bu araç aracılığıyla kazanılan genel bilgiler geniş çapta uygulanabilir.

Ticaret ve yatırım konusunda tamamen yeniyseniz, 101 kurstan başlayın. Orta ve uzun vadede kar elde etmeyi ifade eden yatırım için bir tane ve genellikle kısa vadede kar elde etme eğiliminde olan ticaret için bir tane var. Ek olarak, kripto yatırımcıları için seçebilecekleri, onları en temelden en popüler madeni paraların her biriyle ilgili ayrıntılara kadar yönlendirecek tamamen ayrı bir Crypto 101 kursu var.

Nasıl başlayacağınızdan emin değil misiniz? Bununla ilgili de “Hızlı yatırıma nasıl başlanır” adında çok gerçekçi bir kurs var, o yüzden bir şans verin. Hala neden eToro’nun tercih ettiğiniz platform olması gerektiğine ikna etmeye ihtiyacınız varsa veya her şeyin nasıl çalıştığından emin değilseniz, girişimde bulunmak için yeterli beceriyi kazanana kadar eToro temelleri kursuyla başlayın.

Ek olarak, pek çok kılavuzunu ve nasıl yapılırlarını zorluk düzeyine, konulara (özellikle kriptonun ötesindeki varlıklarla ilgileniyorsanız kullanışlıdır) ve yazılı kılavuzların yanı sıra podcast’leri, web seminerlerini ve videoları içeren türlere göre filtreleyebilirsiniz.

eToro’ya Başlarken

eToro’yu kullanmaya başlamayı düşünüyorsanız, platformun ve özelliklerinin bir ticaret ortamından beklediğinizle uyumlu olup olmadığını görmek için önce Akademi’ye bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi Akademi’nin “eToro neden yatırım yapmak için iyidir” başlıklı videosundan edinebilirsiniz; bu video size platformda neler bulacağınıza dair bir fikir veren iki dakikalık uzun bir eğitimdir. Benzer bir şey “İlk işlemimi nasıl açarım?” aracılığıyla sunulur. işe başladığınızda atacağınız ilk adımları gösteren video kılavuzu. Ek olarak, diğer insanların stratejilerini izleyerek kar elde etmek istiyorsanız mükemmel bir araç olan kopya ticareti hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Platforma buradan üye olabilirsiniz. Ek olarak, ülkenizde desteklenip desteklenmediğine ve kripto ticareti dışında neler sunduğuna bakılmaksızın platformun kendisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için eToro incelememizi okumaktan çekinmeyin. Son olarak, her zaman hatırlanması gereken altın bir kural vardır: Asla kaybetmeye hazır olduğunuzdan daha fazla yatırım yapmayın!

eToro: eToro’ya kaydolun ve stratejinizi uygulamak için 100.000 dolarlık sanal portföy alın!

eToro, hem hisse senetlerine hem de kripto varlıklara yatırım yapmanın yanı sıra CFD ticareti yapma imkanı sunan çok varlıklı bir platformdur.

Lütfen CFD’lerin karmaşık araçlar olduğunu ve kaldıraç nedeniyle hızla para kaybetme riskinin yüksek olduğunu unutmayın. Perakende yatırımcı hesaplarının %78’i, bu sağlayıcı ile CFD ticareti yaparken para kaybeder. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz.

Geçmişteki performans gelecekteki sonuçların bir göstergesi değildir. Sunulan alım satım geçmişi tam 5 yıldan azdır ve yatırım kararı için yeterli olmayabilir.

Kopya ticareti, Kıbrıs Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından yetkilendirilen ve düzenlenen eToro (Europe) Ltd. tarafından sağlanan bir portföy yönetim hizmetidir.

Kripto varlık yatırımı, bazı AB ülkelerinde ve Birleşik Krallık’ta düzenlemeye tabi değildir. Tüketici koruması yok. Sermayeniz risk altında.

eToro USA LLC, CFD’ler sunmaz ve ortağımız tarafından eToro hakkında kamuya açık, kuruluşa özel olmayan bilgiler kullanılarak hazırlanan bu yayının içeriğinin doğruluğu veya eksiksizliği konusunda hiçbir beyanda bulunmaz ve hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *