«
 1. Anasayfa
 2. Altcoin
 3. Eylül için Ethereum Birleşme Tarihi Önerildi, Tasfiyeci 3AC için Geldi, ABD SEC Müzakereleri Muafiyetleri + Daha Fazla Haber

Eylül için Ethereum Birleşme Tarihi Önerildi, Tasfiyeci 3AC için Geldi, ABD SEC Müzakereleri Muafiyetleri + Daha Fazla Haber

adobestock-sergey-nivens-1.jpeg
Kaynak: AdobeStock / Sergey Nivens

Bugünün kripto haberlerinin radarı altında uçan hikayeleri araştırarak, günlük, küçük boyutlu kripto para ve blok zinciri ile ilgili haberlerinizi alın.

__________

Blockchain haberleri

 • Ethereum (ETH) geliştiricisi Tim Beiko, ağda iş kanıtı (PoW) madenciliği konsensüsünden hisse kanıtına (PoS) geçişi görecek, uzun zamandır beklenen Birleşme için geçici tarih olarak 19 Eylül’ü önerdi. Ethereum ayrıca, planlanandan 15 saat önce yayınlanan ve Ethereum’un sözde maksimum çıkarılabilir değer (MEV) artırma özelliğini test etmeye odaklanan dokuzuncu gölge çatalını başarıyla tamamladı.

Hukuki haberler

 • tasfiye memuru Teneo Singapur merkezli bir hukuk firmasını işe aldı WongOrtaklık dilekçe vermek Yüksek Mahkeme Teneo’nun kripto hedge fonunu yönetmesine izin verecek geçici rahatlama için Üç Ok SermayeStraits Times’ın haberine göre, şirketin şehir devletindeki varlıkları ve mahkeme celbi kurucu ortakları Su Zhu ve Kyle Davies. Başarılı olursa, Teneo, hedge fonun alacaklıları için Singapur’daki Three Arrows varlıklarını güvence altına alabileceklerini söylediler.

Yatırım haberleri

 • Kripto hedge fonu DeFiance Sermayesi söz konusu rakip fonun tasfiyesinden “maddi olarak etkilendi” ve “önyargılıydı” Üç Ok Sermaye. CEO’ları Arthur Cheong’un Three Arrow Capital’in mali tabloları veya koşulları hakkında “hiçbir görünürlüğü” olmadığını iddia ettiler.

Yönetmelik haberleri

 • BİZ Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, ajansın, muafiyetin daha fazla kripto şirketini genel olarak düzenlemelere uymaya ikna edeceğini umarak kripto şirketlerini belirli menkul kıymet yasalarından muaf tutmayı düşünebileceğini söyledi. Bununla birlikte, belirli isimleri vurgulamamasına rağmen, birkaç kripto şirketinin uyumluluk standartlarının dışında faaliyet gösterdiğini de vurguladı.
 • bu Avrupa Merkez Bankası (ECB), bitcoin (BTC) ve ether için birleşik karbon ayak izinin, Mayıs 2022 itibariyle çoğu Euro Bölgesi ülkesi için sera gazı (GHG) emisyon tasarruflarını olumsuzladığını iddia eden bir rapor yayınladı. Yazarlar, PoW konsensüs mekanizmasına dayanan tüm blok zincirlerini şu şekilde değerlendiriyor: sürdürülebilir değil, tüm yeşil geçiş projesini riske atıyor.
 • bu Blockchain ve Kripto Varlıklar Konseyi (BACC), Hindistan kripto endüstrisi çıkarlarını temsil eden savunma kuruluşu, ana kuruluşu olan Hindistan İnternet ve Mobil Derneği (IAMAI), CoinDesk bir açıklamaya atıfta bulunarak bildirdi. Haber kaynağı, IAMAI’nin konuyu BACC ile görüşmeden karar verdiğini de sözlerine ekledi.

CBDC haberleri

 • Yerel haber kaynaklarına göre Çin, dijital yuan pilot bölgesini resmi olarak 23 bölgeye genişletti.

NFT haberleri

 • metaverse projesi mandala katman-2 çözümü ile bir ortaklık duyurdu değişmez X çok platformlu birlikte çalışabilir bir meta veri deposu oluşturmak için.
 • Değiştirilemez token (NFT) pazarı Açık deniz ilan edildi “Kripto kışı ve geniş makroekonomik istikrarsızlığın eşi görülmemiş bir kombinasyonu” nedeniyle personelinin %20’sine varan toplu işten çıkarmalar.

DeFi haberleri

 • kripto değişimi DeversiFi dönüştüğünü duyurdu. gergedan.fi, kullanıcılara “tek bir uygulamadan çok zincirli dünyaya erişim” sunduğunu söyledikleri merkezi olmayan finansa (DeFi) bir “ağ geçidi”. Proje, BNB, Avalanche (AVAX) ve Arbitrum ile Ethereum Layer 2 dahil olmak üzere diğer egemen zincirleri içerecek şekilde genişliyor. iyimserlik, ve Cosmos (ATOM) ve Polkadot (DOT) ekosistemleriyle bağlantılı olacak.

Bir Cevap Yaz

cem boz Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *